Reunion vs Night Club Basement (69:82)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 07 d., Antradienis, 20:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Night Club Basement (s)“ nesunkiai susitvarkė su „Reunion“ krepšininkais

2020 sausio 07 d., Antradienis, 22:19 val., peržiūros: 800

Antradienį, Sausio 7 dieną, Krepšinio mokyklos “Žalgirio “ salėje įvyko „B” lygos rungtynės tarp komandų – vietos „Reunion“ bei svečių „Night Club Basement (s)“.

Pirmasis ketvertis prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai. Pirmojo ketvirčio pradžioje šoktelėjo „Night Club Basement (s)“ komanda, kurie įgijo penkių taškų pranašumą. Pusę ketverčio abi komandos žaidė sėkmingai, apsikeitė greitomis atakomis, tačiau likus iki ketverčio pabaigos dviems minutėms „Night Club Basement (s)“ komandai pavyko padidinti savo rezultatą – 20:25.

Antrąjį ketvertį svečiai pradėjo spurtu 0:5. Paskui vėl žaidimas vyko apylygiai, nors „Night Club Basement (s) “ komanda atrodė stipresni. Likus žaisti minute „Reunion“ sunkiai sekėsi taikliai mėtyti ir per šį ketverti sugebėjo pataikyti tik 13 taškų. Tačiau šis ketvirtis tapo sėkmingas svečiams, kurie įmetė 21 tašką. Tai leido prieš ilgąją pertrauką padidinti komandos persvarą iki 13 taškų – 33:46.

Antrojoje rungtynių pusėje vaizdas aikštelėje nesikeitė „Night Club Basement (s)“ krepšininkai buvo pranašesni ir tai leido lengvai kontroliuoti visas rungtynes. Vienintelis išsigelbėjimas „Reunion“ komandai buvo ilgas žaidėjų suolelis ir keli tolimi metimai. Likus iki ketverčio pabaigos kelioms minutėms „Night Club Basement (s)“ komanda dar labiau padidino savo pranašumą – 51:63.

Ketvirtajame ketvirtyje svečiai vėl pasinaudojo spaudimu ir vėl įgijo 7 taškų pranašumą, kurį išlaikė iki rungtynių pabaigos. Likus keturioms minutėms šeimininkai greitomis atakomis sumažino atsilikimą iki 8 taškų. Likus minutei liko tik formalumas ir šiandienos rungtynės laimėjo „Night Club Basement (s)” komanda rezultatu – 69:82.

„Night Club Basement (s)“ komandos treneris M.Lisajevičius: Šiandien laimėjome, nes yra išvykęs komandos treneris į Ameriką.

„Night Club Basement“ be didesnio vargo susitvarkė su „R2P Sport & BC „Rhino“ (2020 vasario 19 d., trečiadienis, 20:57 val.)„Night Club Basement“ nesunkiai įveikė „GZP ‒ Kolegos“ (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 22:05 val.)„Night Club Basement“ neturėjo vargo su „ICE“ (2020 vasario 12 d., trečiadienis, 22:23 val.)„Night Club Basement“ be didesnio vargo įveikė „Kauno autobusus“ (2019 spalio 31 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)„Night Club Basement“ lengvai įrodė savo pranašumą prieš „ICE“ (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 21:37 val.)„Night Club Basementas“ paskendo „Hipocredit.lt“ tritaškių lietuje (2020 vasario 18 d., antradienis, 21:57 val.)„Pro Angels“ įveikė ir „Reunion“ ekipą (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 22:44 val.)Visas rungtynes pirmavę „Night Club Basement“ įveikė KM „Žalgiris“ (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 22:16 val.)„Night Club Basement“ trečiame kėlinyje persvėrė rezultatą ir iškovojo pergalę (2020 vasario 25 d., antradienis, 21:58 val.)Po atkaklios kovos „Night Club Basement“ palaužė KM „Žalgirį“ (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)