R2P Sport & BC „Rhino“ vs Reunion (72:83)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 22 d., Penktadienis, 19:15 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Reunion“ pasiekė pirmąją pergalę sezone

2019 lapkričio 22 d., Penktadienis, 20:29 val., peržiūros: 709

Penktadienį, lapkričio 22 dieną, Kauno TPMC didžiojoje sporto salėje įvyko „B“ lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „R2P Sport & BC “Rhino“ bei svečių „Reunion“. Svečių ekipa jau antrojo ketvirčio surengė pergalingą spurtą, po kurio aikštelės šeimininkai nesugebėjo atsigauti.

Rungtynes komandos pradėjo labai nerezultatyviu žaidimu ir nemažai kartų klydo bei pramesdavo ir iš gan patogių padėčių. Vėliau komandos kiek pagyvino savo puolimą ir pradėjo keistis sėkmingais išpuoliais. Per likusį ketvirčio laiką vaizdas aikštelėje per daug nepasikeitė, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 16:17. Antrojo ketvirčio pradžioje „Reunion“ pradėjo bėgti į priekį, o prie to labiausiai prisidėjo P. Klemo tritaškių salvės. Svečiai pradėjo gana sparčiu tempu tolti nuo savo varžovų ir skirtumas tarp komandų išaugo iki triuškinamo. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 31:52.

Trečiojo ketvirčio pradžioje kur kas geriau atrodė „R2P Sport & BC “Rhino“, kurie spurtavo 12:2 ir braukė savo atsilikimą perpus. Vėliau „Reunion“ ekipai pavyko atgaivinti savo puolimą ir skirtumas tarp komandų pradėjo per daug nekisti. Ketvirčiui einant į pabaigą, svečiai dar sužaidė kiek sėkmingesnę atkarpą ir įgijo kiek solidesnį pranašumą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 53:69. Lemiamo ketvirčio metu aikštelės šeimininkai taip ir nesugebėjo mesti rimtesnio iššūkio savo varžovams. Viso ketvirčio metu „Reunion“ gana saugiai laikė susikrautą pranašumą ir galiausiai šventė pakankamai užtikrintą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 72:83.

„Hipocredit.lt“ pasiekė įtikinamą pergalę (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 22:27 val.)„Night club basement“ iškovojo 5-ąją pergalę iš eilės (2019 lapkričio 28 d., ketvirtadienis, 04:49 val.)„Reunion“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „ICE“ ekipą (2020 vasario 17 d., pirmadienis, 20:57 val.)„Pro Angels“ iškovojo dar vieną pergalę (2020 sausio 06 d., pirmadienis, 20:20 val.)„Kauno autobusai“ pratęsė pergalių seriją iki trijų (2019 lapkričio 25 d., pirmadienis, 21:52 val.)„Kauno TPMC“ įveikė „Reunion“ ir žengė į pusfinalį (2020 birželio 09 d., antradienis, 00:26 val.)„Night Club Basement“ trečiame kėlinyje persvėrė rezultatą ir iškovojo pergalę (2020 vasario 25 d., antradienis, 21:58 val.)Po ilgosios pertraukos „Reunion“ lengvai susitvarkė su savo priešininkais (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 22:25 val.)„Pro Angels“ įveikė ir „Reunion“ ekipą (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 22:44 val.)R2P Sport & BC „Rhino“ kiek netikėtai nugalėjo „Pro Angels“ krepšininkus (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 22:10 val.)