KM „Žalgiris“ vs Kauno autobusai & SK „Vertigo“ (110:90)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 16 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„KM „Žalgiris“ pasiekė įtikinamą pergalę

2020 sausio 16 d., Ketvirtadienis, 22:12 val., peržiūros: 792

Ketvirtadienį, Sausio 17 dieną, Krepšinio mokyklos “Žalgirio “ salėje įvyko „B” lygos rungtynės tarp komandų – vietos „KM „Žalgiris“ bei svečių „Kauno autobusai & SK „Vertigo“. „Kauno autobusai & SK „Vertigo“ žaidėjai šį vakarą susirinko negausiai – vos septiniese, tad ilgą suolą išnaudoję šeimininkai turėjo gana lengvas rungtynes, užtikrintai pirmavo viso susitikimo metu ir pasiekė pelnytą pergalę rezultatu 110:90.

Jau rungtynių pradžioje „KM „Žalgiris“ nieko nelaukė ir puikaus puolimo dėka staigiai nutolo. Skirtumas gana greitai tapo dviženklis, o „Kauno autobusai & SK „Vertigo“ vis dar strigo puolime. Pasijutę saugiai „KM „Žalgiris“ žaidėjai pastebimai atsipalaidavo gynyboje ir antrasis ketvertis buvo lygus – 42:42. Likus iki ketverčio galo dviems minutėms šeimininkai surengė spurtą 8:0 ir vėl pirmavo – 56:44.

Po ilgosios pertraukos „KM „Žalgiris“ pilnai pasinaudojo savo turimu ginklu – ilgu suoleliu. Jų varžovai visiškai pavargo, pradėjo dažnai klysti ir nebesugebėjo sėkmingai atstovėti gynyboje. Tuo puikiai pasinaudojo šeimininkai, kurie nesunkiai didino savo persvarą, o žaidėjai galėjo mėgautis greitomis atakomis. Galingai finišavę „KM „Žalgiris“ žaidėjai pasiekė pergalę rezultatu 110:90.

„KM „Žalgiris“ komandos treneris A. Vaicekauskas: Šiandien laimėjome rungtynės, nes priešininkai nesusirinko.

„Kauno TPMC“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 lapkričio 12 d., antradienis, 22:02 val.)KM „Žalgiris“ nepavyko pasipriešinti „Hipocredit.lt“ (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 22:21 val.)KM „Žalgiris“ nugalėjo „ICE“ (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 22:01 val.)KM „Žalgiris“ įspūdingai atsitiesė ir per pratęsimą palaužė „Reunion“ (97:94) (2019 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 23:40 val.)KM „Žalgiris“ iškovojo B lygos bronzą (VIDEO) (2020 birželio 19 d., penktadienis, 20:59 val.)Permainingoje kovoje KM „Žalgiris“ įveikė R2P Sport & BC „Rhino“ ekipą (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 22:40 val.)„Pro Angels“ nusileido KM „Žalgirio“ ekipai (2019 gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)„KM „Žalgiris“ iššvaistė solidžią persvarą, tačiau įveikė R2P Sport & BC „Rhino“ krepšininkus (2020 sausio 28 d., antradienis, 22:41 val.)„Kauno autobusai“ pratęsė pergalių seriją iki trijų (2019 lapkričio 25 d., pirmadienis, 21:52 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „KM „Žalgiris“ įveikė „ICE“ (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 22:27 val.)