Pro Angels vs Kauno autobusai & SK „Vertigo“ (108:103)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 25 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Taškų lenktynėse ‒ „Pro Angels“ pergalė prieš „Kauno autobusus“

2020 vasario 25 d., Antradienis, 21:36 val., peržiūros: 827

Antradienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko B lygos „Amadeira“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Pro Angels“ ir „Kauno autobusai“.

Rungtynės prasidėjo D.Rinkūno tritaškiais metimais, tačiau „Kauno autobusai“ greitai pagavo pagreitį ir persvėrė rezultatą į savas rankas. Per likusį laiką „Pro Angels“ nepavyko susigrąžinti lyderio vaidmens ( 26:33). Antrame kėlinyje toliau ekipos demonstravo greitą krepšinį, daugiau dėmesio skyrė puolimui nei gynybai, o toks žaidimas buvo labiau parankus šeimininkams, kurie prieš ilgąją pertrauką susikrovė dviženklį pranašumą – 61:51.

Po ilgosios pertraukos „Kauno autobusai“ pradėjo lipti varžovams ant kulnų, bet ketvirčio pabaigoje „Pro Angels“ įjungė aukštesnę pavarą ir susigrąžino turėtą pranašumą ( 86:73). Lemiamame kėlinyje svečiai kilo į šturmą, bet „Pro Angels“ puikiai atsilaikė prieš varžovus ir iškovojo pergalę, rezultatu – 108:103 (26:33, 35:18, 25:22, 22:30)

B lygos starte užtikrinta „Pro Angels“ pergalė prieš „Reunion“ (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 22:57 val.)Įnirtingame mače sunki „Pro Angels“ pergalė prieš „Night Club Basement“ (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 22:23 val.)Antroje rungtynių pusėje „Hipocredit.lt“ įrodė pranašumą prieš „Kauno autobusus“ (2020 birželio 17 d., trečiadienis, 21:43 val.)„Pro Angels“ užtikrintai pasiimė pergalę prieš „Kolegas“ (2020 vasario 17 d., pirmadienis, 20:24 val.)Rekordais paženklintose rungtynėse „Hipocredit.lt“ sutriuškino „Kauno autobusai“ komandą (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 22:14 val.)„Pro Angels“ įveikė ir „Reunion“ ekipą (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 22:44 val.)„Night Club Basement“ be didesnio vargo įveikė „Kauno autobusus“ (2019 spalio 31 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)B lygoje: užtikrinta „Kauno autobusai“ pergalė prieš „R2P Sport & BC „Rhino“ krepšininkus (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 23:25 val.)Antrajame kėlinyje uraganiškai sužaidę „Pro Angels“ nugalėjo lygos lyderius „Night Club Basement“ (2020 sausio 20 d., pirmadienis, 20:27 val.)„Pro Angels“ nusileido KM „Žalgirio“ ekipai (2019 gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)