Night Club Basement vs Pro Angels (79:85)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 kovo 04 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Įnirtingame mače sunki „Pro Angels“ pergalė prieš „Night Club Basement“

2020 kovo 04 d., Trečiadienis, 22:23 val., peržiūros: 1027

Trečiadienio vakarą Kauno krepšinio mokykloje „Žalgiris“ vyko B lygos reguliariojo sezono rungtynės, kuriose susitiko namų teisėmis žaidę „Night Club Basement“ su svečiais – „Pro Angels“. Abi komandos negausiai susirinko į rungtynes. Didesnę rungtynių dalį pirmavę šeimininkai rungtynių pabaigoje vis dėl to nusileido varžovams.

Pirmasis ketvirtis kiek geriau prasidėjo šeimininkams. Sužaidus kiek daugiau nei 4 minutes skirtumas tarp komandų buvo 4 taškai 10:6. Penki tritaškiai „​Night Club Basement“​ negarantavo lengvo gyvenimo. Svečiai greitomis atakomis rinko taškus bei neleido savo varžovams pabėgti. Po pirmųjų 10 minučių – ​21:22.

Antrajame ketvirtyje žaidimas aikštelėje nepasikeitė. Komandos ir toliau žaidė gan rezultatyviai. Įpusėjus ketvirčiui „​Night Club Basement“​ komandai pavyko susikrauti kiek didesnį pranašumą – ​42:34. Vis tik į tai greit sureagavo „​Pro Angels“​ ekipa, kurios atkarpa 8:0 leido pasivyti priešininkus. Prieš pertrauką – ​44:42.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo šeimininkų atkarpa 6:0, kurios vedlys buvo M.Lisajevičius. „​Pro Angels“​ kiek strigo puolime. Pirmuosius ketvirčio taškus pelnė tik sužaidus dvi su puse minutės. „​Night Club Basement“​ dar pirmoje trečiojo ketvirčio pusėje susikrovė 9 taškų persvarą – ​56:47. Tačiau svečiai nesiruošė paleisti savo varžovų į priekį. D. Rinkūno vedami „​Pro Angels“ per​ likusį ketvirčio laiką sugebėjo panaikinti atsilikimą ir prieš paskutiniąsias dešimt minučių sugrąžinti visišką lygybę – ​64:64.

Lemiamas ketvirtis geriau klostėsi „​Pro Angels“​ ekipai. Atkarpa 10:2 pačioje ketvirčio pradžioje leido kiek atitrūkti. Šeimininkams niekaip nepavyko aptirpdyti atsilikimo. Į rezultatyvias „​Night Club Basement“​ atakas atsaką radę svečiai išlaikė pranašumą ir iškovojo pergalę rezultatu – ​79:85.

"Pro Angels“ komandos komentaras po rungtynių buvo labai trumpas:
„​Išsikankinom.“​

Antrajame kėlinyje uraganiškai sužaidę „Pro Angels“ nugalėjo lygos lyderius „Night Club Basement“ (2020 sausio 20 d., pirmadienis, 20:27 val.)B lygos starte užtikrinta „Pro Angels“ pergalė prieš „Reunion“ (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 22:57 val.)Po emocingos kovos pergalę pasiekė „Night Club Basement“ (2019 lapkričio 25 d., pirmadienis, 22:59 val.)Taškų lenktynėse ‒ „Pro Angels“ pergalė prieš „Kauno autobusus“ (2020 vasario 25 d., antradienis, 21:36 val.)„Pro Angels“ užtikrintai pasiimė pergalę prieš „Kolegas“ (2020 vasario 17 d., pirmadienis, 20:24 val.) „GZP-2 ‒ Kolegos“ rungtynių pabaigoje pralaimėjo „Night Club Basement“ komandai (2020 sausio 14 d., antradienis, 22:28 val.)Inirtingame trileryje triumfavo „Pro Angels“ (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 23:18 val.)„Pro Angels“ įveikė ir „Reunion“ ekipą (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 22:44 val.)Po atkaklios kovos „Night Club Basement“ palaužė KM „Žalgirį“ (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)„Pro Angels“ penketukas iškovojo lengvą pergalę ir pratęsė „ICE“ ekipos krachą (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 22:34 val.)