Kolegos vs Kauno TPMC (70:91)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 13 d., Ketvirtadienis, 19:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kauno TPMC“ turėjo vargo su „Kolegos“ ekipos penketuku

2020 vasario 13 d., Ketvirtadienis, 20:46 val., peržiūros: 728

Ketvirtadienį, vasario 13 d., Kauno TPMC sporto salėje buvo sužaistos B lygos rungtynės tarp „Kolegos“ (6-6) ir „Kauno TPMC“ (9-3) ekipų.

Rungtynių pradžioje E.Kulboka savo komandai sumetė pirmus aštuonis taškus, tačiau komandiškai žaidę „Kolegos“ neleido pabėgti „Kauno TPMC“ krepšininkams ir po pirmo kėlinio turėjo lygų rezultatą 20:20.

Antrąjį kėlinį „Kolegos“ pradėjo šešiais taškais be atsako ir iškart nutolo 26:20. Bet tada du tritaškius segė L.Vėlavičius, dar vieną kėlinio pabaigoje pridėjo E.Kulboka, o tai leido „Kauno TPMC“ ekipai išsiveržti į priekį 40:46.

Trečiajame kėlinyje „Kolegos“ ekipos puolimas kiek sustojo, du tolimus metimus pataikė M.Gailiūnas, kelias greitas atakas užbaigė D.Gudeliauskas, dviem dėjimais kėlinį užbaigė G.Bartkus ir „Kauno TPMC“ įgijo dviženklę persvarą 55:67.

Lemiamame ketvirtyje po M. Cimermano ir M. Čibiro metimų „Kolegos“ sumažino savo deficitą iki šešių taškų. Visgi, penkiese šiandien žaidę „Kolegos“ rungtynių pabaigoje pavargo, prasileido nemažai greitų atakų ir turėjo pripažinti „Kauno TPMC“ ekipos pranašumą. Galutinis susitikimo rezultatas 70:91 (20:20, 20:26, 15:21, 15:24).

A. Žadeikis („Kauno TPMC“):

„turėjom vargo. Gerai priešininkai grajino, penki jų susirinko, psichologiškai lengviau jiems buvo, nes žinojo, kad jų nekeis. Man buvo sunkiau, nes buvo pilna rotacija. Bet mūsų ilgesnis suolelis nulėmė pergalę.“

„Kauno autobusai“ turėjo pripažinti „Kolegų“ pranašumą (2020 kovo 11 d., trečiadienis, 21:32 val.)„Kauno TPMC“ nesunkiai susitvarkė su „Pro Angels“ (2019 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 20:31 val.)„Kauno TPMC“ įveikė „Reunion“ ir žengė į pusfinalį (2020 birželio 09 d., antradienis, 00:26 val.)„Kauno TPMC“ triumfavo B lygos pirmenybėse (VIDEO) (2020 birželio 19 d., penktadienis, 22:53 val.)Kauno „TPMC“ šventė pergalę prieš „ICE“ (2019 gruodžio 21 d., šeštadienis, 17:33 val.)„Kauno TPMC“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Reunion“ (2020 vasario 07 d., penktadienis, 21:11 val.)„Kauno autobusai“ antroje rungtynių pusėje palaužė „GZP ‒ Kolegas“ (2019 lapkričio 20 d., trečiadienis, 21:44 val.)„Kauno TPMC“ įsirašė dar vieną pergalę (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 20:58 val.)„Kauno TPMC“ iškovojo triuškinančią pergalę (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 22:05 val.)„Kauno TPMC“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš R2P Sport & BC „Rhino“ (2020 kovo 06 d., penktadienis, 21:15 val.)