Kauno TPMC vs Night Club Basement (77:82)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 14 d., Ketvirtadienis, 19:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Paskutiniame kėlinyje „Night Club Basement“ ištirpdė skirtumą ir pavogė pergalę iš „Kauno TPMC“

2019 lapkričio 14 d., Ketvirtadienis, 21:09 val., peržiūros: 895

Lapkričio 14 dieną 19:30 val., Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje susitiko „B” lygos komandos „Kauno TPMC“ (šeimininkai) ir „Night Club Basement“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 77:82 (29:19, 12:13, 23:24, 13:26).

Jau nuo pirmo ginčo kovos buvo aišku, kad laukia arši kova. Abi komandos įėjo į rungtynes greitai ir su dideliu susikaupimu. Pusę kėlinio komandos kovėsi taškas į tašką, vėliau sekė minutinė, po kurios šeimininkai pradėjo tolti nuo varžovų. Iki kėlinuko galo „Kauno TPMC“ komandai pavyko įgyti 10 taškų skirtumą (29:19). Antrojo kėlinio pradžioje komandos rimtai susiimė ties gynybą. Tris minutes komandos nepelnė nė taško, tačiau pirmieji tylą nutraukė „Night Club Basement“ krepšininkai, kurie pratęsė taškų rinkimą ir priartėjo prie varžovų minimaliu trijų taškų skirtumu. Tačiau iki kėlinuko galo „Kauno TPMC“ vėl susigrąžino turėtą 9 taškų pranašumą (41:32).

Trečiojo kėlinio pirmoje pusėje šeimininkams pavyko atrasti būdų sėkmingai užbaigti kelias atakas iš eilės. Tai leido jiems per pusę kėlinio pasiekti didžiausią pranašumą šiose rungtynėse – 17 taškų. Tačiau vėl iki kėlinio galo svečiai sumažino atsilikimą iki 8 taškų (64:56). Ketvirtajame kėlinyje „Night Club Basement“ neužtruko ištirpdydami atsilikimą ir įsiveldami su varžovais į peštynes dėl kiekvieno taško. Likus trims minutėms iki pagrindinio rungtynių laiko pabaigos Matas Lisajevičius išprovokuodamas varžovų pražangas ir sumesdamas baudos metimus išvedė komandą į priekį 8 taškais ir privertė „Kauno TPMC“ rimtai susiimti. Tačiau per minutę 8 taškų atlošti nepavyko ir pergalę šventė „Night Club Basement“ rezultatu 77:82.

“Night Club Basement“ komandos lyderis M.Lisajevičius: „Trečiajame kėlinyje sustojome bėgti, susistatėme patogią gynybą, žaidėme šaltu protu, o taškai, daugiau mažiau, patys susirinko.“

„Night Club Basement“ lengvai įrodė savo pranašumą prieš „ICE“ (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 21:37 val.)„Night club basement“ iškovojo 5-ąją pergalę iš eilės (2019 lapkričio 28 d., ketvirtadienis, 04:49 val.)„Night Club Basement“ trečiame kėlinyje persvėrė rezultatą ir iškovojo pergalę (2020 vasario 25 d., antradienis, 21:58 val.)„Night Club Basement“ neturėjo vargo su „ICE“ (2020 vasario 12 d., trečiadienis, 22:23 val.)Visas rungtynes pirmavę „Night Club Basement“ įveikė KM „Žalgiris“ (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 22:16 val.)Po atkaklios kovos „Night Club Basement“ palaužė KM „Žalgirį“ (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)„Night Club Basement“ be didesnio vargo įveikė „Kauno autobusus“ (2019 spalio 31 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)Kauno „TPMC“ šventė pergalę prieš „ICE“ (2019 gruodžio 21 d., šeštadienis, 17:33 val.)Įnirtingoje kovoje sunki „Hipocredit.lt“ pergalė prieš Kauno TPMC (2020 sausio 08 d., trečiadienis, 22:56 val.)„Night Club Basement (s)“ nesunkiai susitvarkė su „Reunion“ krepšininkais (2020 sausio 07 d., antradienis, 22:19 val.)