Kauno TPMC vs Pro Angels (82:58)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 07 d., Ketvirtadienis, 19:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kauno TPMC“ nesunkiai susitvarkė su „Pro Angels“

2019 lapkričio 07 d., Ketvirtadienis, 20:31 val., peržiūros: 870

Ketvirtadienį, lapkričio 7 d., Kauno TPMC sporto salėjė buvo sužaistos B lygos rungtynės tarp „Kauno TPMC“ (1-0) ir „Pro Angels“ (1-0) ekipų.

Rungtynės prasidėjo D. Gudeliausko ir I. Krukonio tritaškiais, o į tai D.Marčauskas atsakė dėjimu po paties perimto kamuolio. Pirmo kėlinuko pabaigoje svečių krepšininko E. Baukio prasiveržimai leido „Pro Angels“ ekipai pirmauti 13:14.

Antrajame kėlinyje „Kauno TPMC“ po aštuonių E. Kalugino taškų įgijo dviženklę persvarą. Antroje kėlinuko pusėje kelis kartus puikiai šeimininkams pavyko sužaisti du prieš du ir „Kauno TPMC“ po dviejų kėlinių jau buvo priekyje 43:26.

Trečiajame kėlinyje žaidimas kiek apsilygino ir tik kėlinio pabaigoje keliais tolimais metimais šeimininkai nutolo 64:44.

Ketvirtame kėlinuke ir toliau rungtynių iniciatyva priklausė „Kauno TPMC“, kurie nesunkiai laimėjo šias rungtynes ir iškovojo antrąją pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 82:58 (13:14, 30:12, 21:18, 18:14).

„Kauno TPMC“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Reunion“ (2020 vasario 07 d., penktadienis, 21:11 val.)„GZP ‒ Kolegos“ neatsilaikė prieš „Pro Angels“ (60:81) (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 22:40 val.)„Kauno TPMC“ turėjo vargo su „Kolegos“ ekipos penketuku (2020 vasario 13 d., ketvirtadienis, 20:46 val.)„Kauno autobusai“ įrodė savo pranašumą prieš „Pro Angels“ (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 22:42 val.)„Kauno TPMC“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 lapkričio 12 d., antradienis, 22:02 val.)„Kauno TPMC“ įsirašė dar vieną pergalę (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 20:58 val.)„Kauno TPMC“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš R2P Sport & BC „Rhino“ (2020 kovo 06 d., penktadienis, 21:15 val.)„Kauno TPMC“ įveikė „Reunion“ ir žengė į pusfinalį (2020 birželio 09 d., antradienis, 00:26 val.)„Kauno TPMC“ B lygos starte užtikrintai įveikė R2P Sport & BC „Rhino“ (2019 spalio 31 d., ketvirtadienis, 20:37 val.)Kauno „TPMC“ šventė pergalę prieš „ICE“ (2019 gruodžio 21 d., šeštadienis, 17:33 val.)