Kolegos vs Hipocredit.lt (74:95)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 03 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Antrojoje rungtynių pusėje spurtavę „Hipocredit.lt“ įtikinamai nugalėjo „GZP-2 ‒ Kolegos“

2020 vasario 03 d., Pirmadienis, 22:39 val., peržiūros: 776

Pirmadienį, vasario 3 dieną, Kauno „Energijos“ sporto salėje įvyko B lygos rungtynės tarp šeimininkų: „GZP-2 ‒ Kolegos“(6-5) bei svečių- „Hipocredit.lt“(9-2). Antrojoje rungtynių pusėje žaidimo kontrolę perėmę svečiai, šventė įtikinamą pergalę, rezultatu: 74:95 (19:16, 13:24, 15:30, 27:25).

Pirmas kėlinys prasidėjo apylygiu žaidimu. Abejos komandos gerai gynėsi bei pataikė sunkius metimus. To pasekoje, rezultatas po pirmųjų dešimties minučių- 19:16. Antrajame kėlinyje, dėka gero P. Kleizos žaidimo tiek gynyboje, tiek puolime, „Hipocredit.lt“ perėmė iniciatyvą bei išsiveržė į priekį- 32:40.

Trečiajame kėlinyje dėko puikaus Š.Straševičius taiklumo, svečiai ir toliau didino pranašumą.Rezultatas po trečiojo kėlinio- 47:70. Ketvirtajame kėlinyje M.Čibiras geru žaidimu puolime, dar bandė taisyti „GZP-2 ‒ Kolegos“ situaciją, tačiau svečiai ir toliau žaidė susikaupę bei neleido priartėti varžovams. Galutinis rungtynių rezultatas- 74:95.

„Hipocredit.lt“ komandos treneris Mindaugas Špokas:

Nerealiai žaidęs Š.Straševičius, davė paspirtį visai komandai iškovoti pergalę.

Antroje rungtynių pusėje „Hipocredit.lt“ įrodė pranašumą prieš „Kauno autobusus“ (2020 birželio 17 d., trečiadienis, 21:43 val.)„Kauno autobusai“ antroje rungtynių pusėje palaužė „GZP ‒ Kolegas“ (2019 lapkričio 20 d., trečiadienis, 21:44 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Hipocredit.lt“ įveikė KM „Žalgiris“ (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 22:33 val.)Rekordais paženklintose rungtynėse „Hipocredit.lt“ sutriuškino „Kauno autobusai“ komandą (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 22:14 val.)„Hipocredit.lt“ nepaliko šansų „Kolegoms“ (2020 kovo 12 d., ketvirtadienis, 20:20 val.)„Night Club Basement“ nesunkiai įveikė „GZP ‒ Kolegos“ (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 22:05 val.)Antrajame kėlinyje duominuoti pradėję „GZP-2 ‒ Kolegos“ nugalėjo „ICE“ (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 22:55 val.)Įnirtingoje kovoje sunki „Hipocredit.lt“ pergalė prieš Kauno TPMC (2020 sausio 08 d., trečiadienis, 22:56 val.)„Hipocredit.lt“ pasiekė įtikinamą pergalę (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 22:27 val.)„Hipocredit.lt“ sezoną B lygoje pradėjo įtikinama pergale prieš „Reunion“ (2019 spalio 28 d., pirmadienis, 21:29 val.)