ICE vs Kauno autobusai & SK „Vertigo“ (78:82)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 kovo 04 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus progimnazija, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Atkaklioje kovoje „Kauno autobusai & SK „Vertigo“ nepadovanojo „ICE“ komandai pergalės

2020 kovo 04 d., Trečiadienis, 21:52 val., peržiūros: 810

Kovo 4 dieną, 20:30 valandą, V. Kuprevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko „B” lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „ICE“ ir svečiai „Kauno autobusai & SK “Vertigo”. Rungtynės baigėsi rezultatu 78:82 (15:13, 28:20, 13:23, 22:26).

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Kauno autobusai & SK “Vertigo” komanda. Svečiai per pirmas 3 minutes spurtavo rezultatu 8:0, neleisdami varžovams pelnyti nė taško. Toliau kėlinys klostėsi gana nuobodžiai. Komandos nerealizavo daug gerų progų pelnyti taškus ir žadimas gavosi itin nerezultatyvus. Po pirmojo kėlinio pirmauja „ICE“ rezultatu 15:13. Antrasis kėlinys prasidėjo greitu „ICE“ komandos spurtu, po kurio šeimininkai pirmavo rezultatu 23:13 ir varžovai buvo priversti išnaudoti antrą minutės pertraukėlę. Po pertraukėlės situacija aikštelėje mažai keitėsi. „Kauno autobusai & SK “Vertigo” toliau sunkiai pataikė metimus, o „ICE“ puikiai naudojosi fiziniais gebėjimais ir užbaiginėjo atakas iš po krepšio. Iki kėlinio galo „ICE“ pavyko išsaugoti 10 taškų pranašumą 43:33.

Trečiajame kėlinyje komandos atrodė keik energingesnės, tačiau toliau persekiojo pramestų metimų problema. Visą kėlinį komandos aršiai kovojo taškas į tašką, bet vis vienu ar dviem taškais „Kauno autobusai & SK “Vertigo” priartėdavo prie varžovų. Likus minutei iki ketvirčio pabaigos svečiai rezulatatą išlygino ir paskutinį ketvirtį komandos pradėjo nuo nulio (56:56). Lemiamajame ketvirtyje virė tikra kova. Kėlinuko viduryje šeimininkams pavyko įgyti 6 taškų pranašumą, bet „Kauno autobusai & SK “Vertigo” atkakliai mažino pranašumą ir likus dviems minutėms iki rungtynių pabaigos rezultatas išsilygino. Likus 20 sekundžių Tomas Rakauskas smeigė tolimą metimą į varžovų krepšį ir išplėšė „Kauno autobusai & SK “Vertigo” komandai pergalę rezultatu 78:82.

“Kauno autobusai & SK „Vertigo“ komandos treneris Audrius Juodelis: „Sunki pirma rungtynių pusė, žiauriai nekrito tritaškiai metimai, krepšinyje be tritaškių neapsieisi. Antroje pusėje šiek tiek geriau įkrito metimai, atsirado daugiau energijos ir pasiekėme pergalę“

Po sunkios ir atkaklios kovos Kauno autobusai & SK „Vertigo“ palaužė KM „Žalgirį“ (2020 vasario 13 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)Kauno autobusai & SK „Vertigo“ nesugebėjo pasipriešinti „Reunion“ komandai (78:103) (2020 vasario 11 d., antradienis, 22:48 val.)„Hipocredit.lt“ nesunkiai įveikė „Kauno autobusai & SK „Vertigo“ (2020 sausio 28 d., antradienis, 21:58 val.) R2P Sport & BC „Rhino“ turėjo pripažinti Kauno autobusų & SK „Vertigo“ pranašumą (2020 kovo 09 d., pirmadienis, 21:37 val.)Geriausias sezono rungtynes sužaidę „Kauno TPMC“ krepšininkai nepaliko vilčių „Kauno autobusai & SK „Vertigo“ ekipai (2020 sausio 23 d., ketvirtadienis, 21:01 val.)Antrajame kėlinyje duominuoti pradėję „GZP-2 ‒ Kolegos“ nugalėjo „ICE“ (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 22:55 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „KM „Žalgiris“ įveikė „ICE“ (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 22:27 val.)„Kauno autobusai“ turėjo pripažinti „Kolegų“ pranašumą (2020 kovo 11 d., trečiadienis, 21:32 val.)„Kauno autobusai“ pratęsė pergalių seriją iki trijų (2019 lapkričio 25 d., pirmadienis, 21:52 val.)Rekordais paženklintose rungtynėse „Hipocredit.lt“ sutriuškino „Kauno autobusai“ komandą (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 22:14 val.)