KM „Žalgiris“ vs Kauno TPMC (86:92)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2020 birželio 16 d., Antradienis, 20:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Pirmosiose pusfinalio rungtynėse vos pergalės nepaleidę triumfavo „Kauno TPMC“

2020 birželio 16 d., Antradienis, 22:15 val., peržiūros: 896

Birželio 16 dieną, 20:30 valandą, KM „Žalgiris“ sporto salėje įvyko „B lygos pirmosios pusfinalio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai KM „Žalgiris“ ir svečiai „Kauno TPMC”. Rungtynės baigėsi rezultatu 86:92 (27:23, 9:22, 18:30, 32:17).

Rungtynes komandos pradėjo labai kovingai ir aktyviai. Jau per pirmą rungtynių minutę „Kauno TPMC” išrašė varžovams du blokus, tačiau šeimininkai atsakė dvejais tolimais metimais ir išsiveržė į priekį rezultatu 8:4. Neilgai trukus svečiai prisivijo KM „Žalgirį“ ir kelias minutes žaidė apylygiai, kol aikštelės šeimininkai vėl sumetė porą tolimų metimų paeiliui ir „Kauno TPMC“ paprašė minutės pertraukėlės. Po minutinės svečiai greitai pasivijo varžovus ir iki kėlinio galo žaidė taškas į tašką, tačiau kėlinio pabaigoje šeimininkai sužaidė sėkmingą atkarpą ir pirmąjį kėlinį laimėjo rezultatu 27:23. Antrojo kėlinio pradžioje svečiai spurtavo ir pirmą kartą varžybose persvėrė rezultatą į savo pusę. Toliau visą kėlinį „Kauno TPMC“ didino pranašumą ir po dviejų kėlinių priekyje svečiai rezultatu 36:45.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Kauno TPMC“ vėl surengė spurtą, po kurio jau pirmavo 17 taškų pranašumu. KM „Žalgiris“ stengėsi sušvelninti rezultatą tolimais metimais, tačiau daugumą jų skriejo pro šalį ir 30 taškus per kėlinį sumetę svečiai po trijų ketvirčių užtikrintai pirmavo rezultatu 54:75. Ketvirtajame kėlinyje KM „Žalgiris“ nepasidavė ir toliau stengėsi sumažinti atsilikimą, tačiau 8 kėlinio minutes „Kauno TPMC“ neleido varžovams panaikinti dviženklio pranašumo. Likus 2 minutėms iki rungtynių pabaigos šeimininkai perėmė kelis kamuolius, sumetė 2 tolimus metimus ir priartėjo prie varžovų 3 taškų skirtumu. Per likusį laiką "Kauno TPMC" susikaupė ir neišleido pergalės iš rankų 86:92.

"Kauno TPMC" komandos treneris A. Žadeikis: "Na pabaigoje visiškai atsipalaidavom, net nervai nelaikė jau. Gerai, kad nepaleidom pergalės ir viskas baigėsi gerai. Toliau žiūrėsim kaip bus – tikslai visada aukščiausi."

12 atk. kam.

Klampiose rungtynėse sunki „Kauno TPMC“ ekipos pergalė prieš „Reunion“ (2019 gruodžio 09 d., pirmadienis, 21:59 val.)Finalo vertoje kovoje triumfavo „Hipocredit.lt“ (2020 kovo 09 d., pirmadienis, 21:45 val.)Įnirtingoje kovoje sunki „Hipocredit.lt“ pergalė prieš Kauno TPMC (2020 sausio 08 d., trečiadienis, 22:56 val.)„Pro Angels“ šešetukas po atkaklios kovos įveikė „Kauno TPMC“ (2020 sausio 16 d., ketvirtadienis, 23:25 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Hipocredit.lt“ įveikė KM „Žalgiris“ (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 22:33 val.)Kauno „TPMC“ šventė pergalę prieš „ICE“ (2019 gruodžio 21 d., šeštadienis, 17:33 val.)Paskutiniame kėlinyje „Night Club Basement“ ištirpdė skirtumą ir pavogė pergalę iš „Kauno TPMC“ (2019 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 21:09 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „KM „Žalgiris“ įveikė „ICE“ (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 22:27 val.)Atkaklioje kovoje triumfavo jaunieji „Žalgiriečiai“ (2020 kovo 10 d., antradienis, 22:04 val.)Geriausias sezono rungtynes sužaidę „Kauno TPMC“ krepšininkai nepaliko vilčių „Kauno autobusai & SK „Vertigo“ ekipai (2020 sausio 23 d., ketvirtadienis, 21:01 val.)