R2P Sport & BC „Rhino“ vs Pro Angels (77:65)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 03 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

R2P Sport & BC „Rhino“ kiek netikėtai nugalėjo „Pro Angels“ krepšininkus

2019 gruodžio 03 d., Antradienis, 22:10 val., peržiūros: 837

Antradienį, gruodžio 3 d., Kauno kolegijos mažojoje salėje buvo sužaistos B lygos rungtynės tarp R2P Sport & BC „Rhino“ (1-6) ir „Pro Angels“ (3-1) ekipų.

Rungtynės prasidėjo kiek chaotišku abiejų ekipų žaidimu, tačiau greičiau į žaidimą įėjo R2P Sport & BC „Rhino“, kuri po V. Vėlaičio ir M. Juščiaus metimų pirmavo 13:10. Ir toliau sėkmingą atkarpą žaidę šeimininkai po pirmo kėlinio buvo priekyje 23:14.

Antrajame kėlinuke R2P Sport & BC „Rhino“ vertė taškus iš artimos distancijos ir dar labiau nutolo – 38:21. Visgi, kėlinio pabaigoje „Pro Angels“ surengė nedidelį spurtą, kuris leido šiek tiek priartėti. Po dviejų kėlinių – 41:33.

Trečiojo kėlinio antroje pusėje „Pro Angels“ pabandė perimti rungtynių iniciatyvą ir sugebėjo priartėti iki keturių taškų, bet A.Gavelis tritaškiu metimu kėlinio pabaigoje vėl leido šeimininkams nutolti 58:51.

Lemiamame kėlinyje „Pro Angels“ pabandė kabintis į pergalę, bet M.Juščius & Co pergalės jau iš savo rankų nebepaleido. Galutinis susitikimo rezultatas 77:65 (23:14, 18:19, 17:18, 19:14).

M.Juščius (R2P Sport & BC „Rhino“):

„puikus komandos nusiteikimas, pagaliau sukrito metimai, kuriuos susikurdavome ankstesnėse varžybose, bet jie tada nesukrisdavo. Pelnyta bei ilgai laukta pergalė, link kurios nuoširdžiai žingsnelis po žingsnelio ėjome.“

R2P Sport & BC Rhino be didesnio vargo susidorojo su ICE krepšininkais (2020 sausio 13 d., pirmadienis, 22:04 val.) R2P Sport & BC „Rhino“ turėjo pripažinti Kauno autobusų & SK „Vertigo“ pranašumą (2020 kovo 09 d., pirmadienis, 21:37 val.)R2P Sport & BC „Rhino“ spurtas antro kėlinio pabaigoje 17:0 leido jiems įveikti „ICE“ (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 22:05 val.)„Kauno TPMC“ nesunkiai susitvarkė su „Pro Angels“ (2019 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 20:31 val.)„GZP ‒ Kolegos“ neatsilaikė prieš „Pro Angels“ (60:81) (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 22:40 val.)B lygos starte užtikrinta „Pro Angels“ pergalė prieš „Reunion“ (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 22:57 val.)B lygoje: užtikrinta „Kauno autobusai“ pergalė prieš „R2P Sport & BC „Rhino“ krepšininkus (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 23:25 val.)Po ilgosios pertraukos „Reunion“ lengvai susitvarkė su savo priešininkais (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 22:25 val.)„Hipocredit.lt“ įveikė R2P Sport & BC „Rhino“ ir pateko į B lygos pusfinalį (2020 birželio 09 d., antradienis, 23:11 val.)„KM „Žalgiris“ iššvaistė solidžią persvarą, tačiau įveikė R2P Sport & BC „Rhino“ krepšininkus (2020 sausio 28 d., antradienis, 22:41 val.)