Kauno autobusai & SK „Vertigo“ vs Night Club Basement (74:100)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 31 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Night Club Basement“ be didesnio vargo įveikė „Kauno autobusus“

2019 spalio 31 d., Ketvirtadienis, 21:34 val., peržiūros: 914

Ketvirtadienį, spalio 31 dieną, KM „Žalgiris“ sporto salėje įvyko „B” lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Kauno autobusai“ bei svečių „Night Club Basement“. Svečių ekipa jau nuo pirmojo ketvirčio vidurio įjungė aukštesnę pavarą ir pradėjo tolti nuo savo varžovų. Galiausiai jie įgijo jau triuškinantį ir lengva koja įveikė savo varžovus.

Rungtynes komandos pradėjo gana blankiai puolime ir rungtynių pradžioje didžioji dalis metimų skriejo pro šalį. Aikštelės šeimininkai viso kėlinio metu nesugebėjo suderinti taikiklio ir itin strigo puolime. Tuo netruko pasinaudoti svečių ekipa, kuriai puolime rankos atsirišo įpusėjus ketvirčiui. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 7:20. Antrojo kėlinio pradžioje „Kauno autobusai“ smeigė du taiklius tritaškius paeiliui ir braukė savo atsilikimą iki septynių taškų. Visgi, tuomet neblogą atkarpą sužaidė „Night Club Basement“ ir vėl pradėjo tolti nuo savo varžovų. Per likusį kėlinio laiką su didesniais sunkumais puolime nesusidūrusi svečių ekipa įgijo jau dvidešimties taškų pranašumą, kurį beveik išlaikė iki pat ketvirčio pabaigos. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 27:46.

Trečiojo kėlinio pradžioje svečiai ir toliau nemažino apsukų ir pradžiai visus taškus rinko tritaškiais metimais. Jie smeigė šešis taiklius tolimus metimus, tuo tarpu patys praleido tik šešis taškus. Tuomet skirtumas tarp komandų perkopė ir 30-ies taškų ribą, o per likusį kėlinio laiką komandos apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais ir skirtumas per daug nepakito. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 48:77. Lemiamas rungtynių ketvirtis teliko tik formalumas ir „Night Club Basement“ be didesnio vargo sutriuškino „Kauno autobusus“. Galutinis rungtynių rezultatas 74:100.

„Night Club Basement“ nesunkiai įveikė „GZP ‒ Kolegos“ (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 22:05 val.)„Night Club Basement“ be didesnio vargo susitvarkė su „R2P Sport & BC „Rhino“ (2020 vasario 19 d., trečiadienis, 20:57 val.)„Night Club Basement“ neturėjo vargo su „ICE“ (2020 vasario 12 d., trečiadienis, 22:23 val.)„Hipocredit.lt“ nesunkiai įveikė „Kauno autobusai & SK „Vertigo“ (2020 sausio 28 d., antradienis, 21:58 val.)„Night Club Basement (s)“ nesunkiai susitvarkė su „Reunion“ krepšininkais (2020 sausio 07 d., antradienis, 22:19 val.)Visas rungtynes pirmavę „Night Club Basement“ įveikė KM „Žalgiris“ (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 22:16 val.)„Night Club Basement“ lengvai įrodė savo pranašumą prieš „ICE“ (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 21:37 val.)„Night club basement“ iškovojo 5-ąją pergalę iš eilės (2019 lapkričio 28 d., ketvirtadienis, 04:49 val.)Po atkaklios kovos „Night Club Basement“ palaužė KM „Žalgirį“ (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)„Night Club Basementas“ paskendo „Hipocredit.lt“ tritaškių lietuje (2020 vasario 18 d., antradienis, 21:57 val.)