ICE vs Hipocredit.lt (56:101)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 13 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus progimnazija, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Hipocredit.lt“ ir toliau nesulaukia didesnio pasipriešinimo B lygoje

2019 lapkričio 13 d., Trečiadienis, 21:39 val., peržiūros: 929

Trečiadienį, lapkričio 13 d., V. Kuprevičiaus progimnazijos sporto salėjė buvo sužaistos B lygos rungtynės tarp „ICE“ (0-2) ir „Hipocredit.lt“ (2-0) komandų.

Rungtynes „ICE“ pradėjo labai aktyviu žaidimu puolime ir įpusėjus pirmajam kėlinukui buvo priekyje 12:9. Visgi, J. Špoko ir M. Pažėros tikslūs metimai leido pirmą kėlinį laimėti „Hipocredit.lt“ ekipai – 16:21.

Antrąjį rungtynių kėlinį svečiai pradėjo spurtuodami ir labai greitai įgijo dviženklį pranašumą 18:31. Ir toliau iniciatyva visiškai priklausė „Hipocredit.lt“ krepšininkams, gerą atkarpą puolime antroje kėlinio pusėje sužaidė Š.Straševičius ir G.Velička, o svečiai jau nutolo 26:50.

Trečiajame kėlinuke ir toliau „Hipocredit.lt“ nestabdė apsukų, daugiausia vertė taškus iš artimos distancijos, puikų dėjimą atliko J.Pranevičius ir po trijų kėlinukų svečiai jau pirmavo 39:74.

Ketvirtame kėlinuke, daugiausia greito puolimo dėka, „Hipocredit.lt“ įtvirtino savo pergalę ir laimėjo šį susitikimą rezultatu 56:101 (16:21, 10:29, 13:24, 17:27).

„Hipocredit.lt“ nesunkiai įveikė „Kauno autobusai & SK „Vertigo“ (2020 sausio 28 d., antradienis, 21:58 val.)„Hipocredit.lt“ pasiekė įtikinamą pergalę (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 22:27 val.)„Hipocredit.lt“ tritaškių lietuje paskandino „Reunion“ komandą (2020 sausio 13 d., pirmadienis, 22:27 val.)„Hipocredit.lt“ iškovojo lengvą pergalę (2019 gruodžio 10 d., antradienis, 21:41 val.)„Hipocredit.lt“ įveikė R2P Sport & BC „Rhino“ ir pateko į B lygos pusfinalį (2020 birželio 09 d., antradienis, 23:11 val.)„Hipocredit.lt“ nepaliko šansų „Kolegoms“ (2020 kovo 12 d., ketvirtadienis, 20:20 val.)Įnirtingoje kovoje sunki „Hipocredit.lt“ pergalė prieš Kauno TPMC (2020 sausio 08 d., trečiadienis, 22:56 val.)Antroje rungtynių pusėje „Hipocredit.lt“ įrodė pranašumą prieš „Kauno autobusus“ (2020 birželio 17 d., trečiadienis, 21:43 val.)„Reunion“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „ICE“ ekipą (2020 vasario 17 d., pirmadienis, 20:57 val.)„Hipocredit.lt“ sezoną B lygoje pradėjo įtikinama pergale prieš „Reunion“ (2019 spalio 28 d., pirmadienis, 21:29 val.)