R2P Sport & BC „Rhino“ vs Kauno autobusai & SK „Vertigo“ (70:82)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 kovo 09 d., Pirmadienis, 20:20 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

R2P Sport & BC „Rhino“ turėjo pripažinti Kauno autobusų & SK „Vertigo“ pranašumą

2020 kovo 09 d., Pirmadienis, 21:37 val., peržiūros: 843

Pirmadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko B lygos „Amadeira“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko R2P Sport & BC „Rhino“ ir Kauno autobusai & SK „Vertigo“.

Rungtynes R2P Sport & BC „Rhino“ pradėjo kaip iš natų ir įpusėjus kėlinukui svečiai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 19:10). Po pertraukėlės Kauno autobusai & SK „Vertigo“ toliau neatrado savojo žaidimo, o šeimininkai tolo nuo varžovų ( 29:18). Antrame kėlinyje Kauno autobusai & SK „Vertigo“ po truputėlį ėmė lipti varžovams ant kulnų ir persvėrė rezultatą į savas rankas, tačiau paskutinę minutę R2P Sport & BC „Rhino“ susigrąžino vieno metimo persvarą. Rezultatas po dviejų kėlinių – 44:41.

Po ilgosios pertraukos toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo ( 59:61). Lemiamame kėlinyje Kauno autobusai & SK „Vertigo“ toliau nestabdė apsukų, kur susikrovė dviženklį pranašumą. R2P Sport & BC „Rhino“ nepavyko atstatyti demonstruoto pirmoje pusėje žaidimo ir svečiai iškovojo pergalę, rezultatu – 70:82 (29:18, 15:23, 15:20, 11:21)

Puikiai besipriešinę „ICE“ turėjo pripažinti „Kauno autobusų“ pranašumą (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 22:32 val.)„Kauno autobusai“ turėjo pripažinti „Kolegų“ pranašumą (2020 kovo 11 d., trečiadienis, 21:32 val.)R2P Sport & BC „Rhino“ kiek netikėtai nugalėjo „Pro Angels“ krepšininkus (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 22:10 val.)Geriausias sezono rungtynes sužaidę „Kauno TPMC“ krepšininkai nepaliko vilčių „Kauno autobusai & SK „Vertigo“ ekipai (2020 sausio 23 d., ketvirtadienis, 21:01 val.)„Hipocredit.lt“ nesunkiai įveikė „Kauno autobusai & SK „Vertigo“ (2020 sausio 28 d., antradienis, 21:58 val.)R2P Sport & BC „Rhino“ spurtas antro kėlinio pabaigoje 17:0 leido jiems įveikti „ICE“ (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 22:05 val.)Atkaklioje kovoje „Kauno autobusai & SK „Vertigo“ nepadovanojo „ICE“ komandai pergalės (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 21:52 val.)Po sunkios ir atkaklios kovos Kauno autobusai & SK „Vertigo“ palaužė KM „Žalgirį“ (2020 vasario 13 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)Keturiese likę „Kolegos“ turėjo pripažinti R2P Sport & BC „Rhino“ pranašumą (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 22:16 val.)Taškų lenktynėse ‒ „Pro Angels“ pergalė prieš „Kauno autobusus“ (2020 vasario 25 d., antradienis, 21:36 val.)