ICE vs Night Club Basement (57:101)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 04 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus progimnazija, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Night Club Basement“ lengvai įrodė savo pranašumą prieš „ICE“

2019 gruodžio 04 d., Trečiadienis, 21:37 val., peržiūros: 900

Trečiadienį, gruodžio 4 d., V. Kuprevičiaus progimnazijos sporto salėje buvo sužaistos B lygos rungtynės tarp „ICE“ (0-5) ir „Night Club Basement“ (5-0) ekipų.

„Night Club Basement“ nieko ilgai nelaukė ir įpusėjus pirmajam kėliniui iškart nutolo dviženkle persvara 2:12. Ir toliau svečiai demonstravo puikų žaidimą puolime, o po pirmo kėlinio jau buvo priekyje 12:31 (R.Lukoševičius per šį kėlinį įmetė 13 taškų).

Antrajame kėlinuke svečius į priekį patraukė P.Počiuipa, o „Night Club Basement“ po dviejų kėlinių pirmavo 30:60.

Antroje rungtynių pusėje vaizdas aikštelėje nesikeitė, „Night Club Basement“ turėjo visišką rungtynių kontrolę savo rankose bei iškovojo lengvą, jau šeštąją pergalę iš eilės. Galutinis susitikimo rezultatas 57:101 (12:31, 18:29, 12:20, 15:21).

T.Jonkus („ICE“):

„šiemet yra daug problemų, pradedant su komandos komplektacija, daug žaidėjų, turinčių problemų su sveikata. Buvo ir situacijų, jog žaidėjai, pažadėję sužaisti komandoje, pavedė. Didelė, iš tikrųjų, pagarba žaidėjams, kurie renkasi į rungtynes. Reikia atžaisti iki metų pabaigos su turimais žaidėjais, o po to laukiame grįžtant vieno svarbaus žaidėjo – M. Maslenikovo.“

„Night Club Basement“ neturėjo vargo su „ICE“ (2020 vasario 12 d., trečiadienis, 22:23 val.)„Night Club Basement“ nesunkiai įveikė „GZP ‒ Kolegos“ (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 22:05 val.)„Night Club Basement“ be didesnio vargo įveikė „Kauno autobusus“ (2019 spalio 31 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)Paskutiniame kėlinyje „Night Club Basement“ ištirpdė skirtumą ir pavogė pergalę iš „Kauno TPMC“ (2019 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 21:09 val.)„Night Club Basement (s)“ nesunkiai susitvarkė su „Reunion“ krepšininkais (2020 sausio 07 d., antradienis, 22:19 val.)„Night club basement“ iškovojo 5-ąją pergalę iš eilės (2019 lapkričio 28 d., ketvirtadienis, 04:49 val.)„Night Club Basement“ be didesnio vargo susitvarkė su „R2P Sport & BC „Rhino“ (2020 vasario 19 d., trečiadienis, 20:57 val.)Po atkaklios kovos „Night Club Basement“ palaužė KM „Žalgirį“ (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)„Night Club Basement“ trečiame kėlinyje persvėrė rezultatą ir iškovojo pergalę (2020 vasario 25 d., antradienis, 21:58 val.)Kauno „TPMC“ šventė pergalę prieš „ICE“ (2019 gruodžio 21 d., šeštadienis, 17:33 val.)