Hipocredit.lt vs R2P Sport & BC „Rhino“ (80:67)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2020 birželio 09 d., Antradienis, 19:30 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„Hipocredit.lt“ įveikė R2P Sport & BC „Rhino“ ir pateko į B lygos pusfinalį

2020 birželio 09 d., Antradienis, 23:11 val., peržiūros: 939

Antradienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko B lygos "Amadeira" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Hipocredit.lt" ir R2P Sport & BC "Rhino".

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo, kur kėlinuką R2P Sport & BC "Rhino" baigė su dviejų taškų skirtumu ( 20:18).

Antrame ketvirtyje toliau nesikeitė vaizdas aikštelėje. "Hipocredit.lt" neatrado savojo žaidimo, o svečiai demonstravo didelį norą laimėti ir neleido šeimininkams atitrūkti. Rezultatas po dviejų kėlinių – 37:32

Po ilgosios pertraukos R2P Sport & BC "Rhino" lipo varžovams ant kulnų, bet šeimininkai išlaikė minimalų pranašumą. Tik ketvirčio pabaigoje "Hipocredit.lt" pavyko įjungti aukštesnę pavarą bei užbaigti kėlinuką 9:0 atkarpa ( 58:50).

Lemiamame kėlinyje M.Špoko kariauna pratęsė sėkmingą atkarpą, kur buvo pasiektas rekordinis pranašumas – 21 taškas. Per likusį laiką "Hipocredit.lt" beliko neprisižaisti ir išsaugoti pranašumą, kur tai sėkmingai padarė ir iškovojo kelialapį į pusfinalį, rezultatu – 80:67 (20:18, 17:14, 21:18, 22:17)

Po laimėtų rungtynių "Hipocredit.lt" ekipos treneris, M.Špokas, teigė:

" Tikimės, kad pagaliau baigsis karantinas."

6 išpr. praž.

Permainingoje kovoje KM „Žalgiris“ įveikė R2P Sport & BC „Rhino“ ekipą (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 22:40 val.)„Hipocredit.lt“ nesunkiai įveikė „Kauno autobusai & SK „Vertigo“ (2020 sausio 28 d., antradienis, 21:58 val.)„Kauno TPMC“ B lygos starte užtikrintai įveikė R2P Sport & BC „Rhino“ (2019 spalio 31 d., ketvirtadienis, 20:37 val.)Keturiese likę „Kolegos“ turėjo pripažinti R2P Sport & BC „Rhino“ pranašumą (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 22:16 val.)„KM „Žalgiris“ iššvaistė solidžią persvarą, tačiau įveikė R2P Sport & BC „Rhino“ krepšininkus (2020 sausio 28 d., antradienis, 22:41 val.)„Night Club Basement“ be didesnio vargo susitvarkė su „R2P Sport & BC „Rhino“ (2020 vasario 19 d., trečiadienis, 20:57 val.) R2P Sport & BC „Rhino“ turėjo pripažinti Kauno autobusų & SK „Vertigo“ pranašumą (2020 kovo 09 d., pirmadienis, 21:37 val.)„Hipocredit.lt“ pasiekė įtikinamą pergalę (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 22:27 val.)„Hipocredit.lt“ nepaliko šansų „Kolegoms“ (2020 kovo 12 d., ketvirtadienis, 20:20 val.)„Hipocredit.lt“ tritaškių lietuje paskandino „Reunion“ komandą (2020 sausio 13 d., pirmadienis, 22:27 val.)