Night Club Basement vs R2P Sport & BC „Rhino“ (92:54)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 27 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Night club basement“ iškovojo 5-ąją pergalę iš eilės

2019 lapkričio 28 d., Ketvirtadienis, 04:49 val., peržiūros: 794

Lapkričio 27-osios vakare, Žalgirio“ krepšinio mokyklos I sporto salėje vyko B lygos reguliariosios rungtynės. Jose susitiko R2P sport & BC „Rhino“ bei „Night club basement“. Pastarieji rezultatu 92:54 (20:18, 26:13, 25:9, 21:14) nepaliko vilčių savo varžovams ir tapo vienvaldžiais turnyrinės lentelės lyderiais.

Rungtynes abi komandos pradėjo užsivedusios ir trykštančios noru laimėti. Įnirtinga kova vyko dėl kiekvieno aikštelės centimetro, todėl nenuostabu, jog po pirmųjų dešimties minučių rezultatas apylygis. Arši kova persikėlė ir į antrąjį kėlinį ir sužaidus pusę kėlinio laiko rezultatas skyrėsi tik vienu tašku. Tačiau R2P sport & BC „Rhino“ ekipos krepšininkai net nenutuokė, kas jų laukia. Lukas Žukauskas „suleidžia“ tris tritaškius iš eilės, taip pat keletas sėkmingų atakų po varžovų krepšiu ir atkarpa 18:4 leidžia„Night club basement“ susikrauti 15 taškų pranašumą.

Kaip sakoma „apetitas kyla bevalgant“, todėl „Night club basement“ krepšininkai net neketino sustoti ir tik padidino pavarą. Žymiai geriau kovoję dėl atšokusių kamuolių, „Night club basement“ krepšininkai vien tik iš greitų atakų surinko 12 taškų iš 25 trečiojo kėlinio taškų ir tai leido tik dar labiau padidinti atotrūkį. Na, o ketvirtasis ketvirtis liko tik formalumas, nes skirtumas tapo per daug didelis.

Rezultatyviausi rungtynių žaidėjai :

„Hipocredit.lt“ iškovojo lengvą pergalę (2019 gruodžio 10 d., antradienis, 21:41 val.)„Pro Angels“ iškovojo dar vieną pergalę (2020 sausio 06 d., pirmadienis, 20:20 val.)„Night Club Basement“ trečiame kėlinyje persvėrė rezultatą ir iškovojo pergalę (2020 vasario 25 d., antradienis, 21:58 val.)„Night Club Basement“ neturėjo vargo su „ICE“ (2020 vasario 12 d., trečiadienis, 22:23 val.)„Kauno TPMC“ iškovojo triuškinančią pergalę (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 22:05 val.)Paskutiniame kėlinyje „Night Club Basement“ ištirpdė skirtumą ir pavogė pergalę iš „Kauno TPMC“ (2019 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 21:09 val.)„Night Club Basement“ be didesnio vargo įveikė „Kauno autobusus“ (2019 spalio 31 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)„Night Club Basement“ lengvai įrodė savo pranašumą prieš „ICE“ (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 21:37 val.)„Reunion“ pasiekė pirmąją pergalę sezone (2019 lapkričio 22 d., penktadienis, 20:29 val.)„Night Club Basement“ nesunkiai įveikė „GZP ‒ Kolegos“ (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 22:05 val.)