Kolegos vs Pro Angels (60:81)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 02 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„GZP ‒ Kolegos“ neatsilaikė prieš „Pro Angels“ (60:81)

2019 gruodžio 02 d., Pirmadienis, 22:40 val., peržiūros: 766

2019 gruodžio 02 d., Pirmadienį, Kauno energijos sporto salėje įvyko B lygos, „Amadeira“ pirmenybių rungtynės kuriuose susitiko šeimininkai „GZP ‒ Kolegos“ ir svečiai „Pro Angels“.

Rungtynės nuo pat pradžių vyko taškas į tašką, neiviena komanda neparodė ženklų labiau pabėgti nuo priešininkų. Po taiklaus A. Balčiūno dvitaškio metimo „Pro Angels“ užbaigė kėlinį turėdami 4 taškų pranašumą (19:23).

Antrąjame kėlinyje svečiams pavyko dar šiek tiek padidinti persvarą, kuri vienu momentu kėlinyje jau buvo ir dviženklė, tačiau po šeimininkų komandos žaidėjo J. Tumpos taiklaus dvitaškio skirtumas prieš ilgąją pertrauką buvo 9 taškai svečių naudai (34:43).

Trečiajame kėlinyje komandos sunkiai rinko taškus, „Pro Angels“ pirmas taiklus metimas buvo tik penktąją kėlinio minutę, bet „GZP ‒ Kolegos“ tuo nepasinaudojo, todėl prieš lemiamą ketvirtį švieslentėje vis dar degė dviženklis atsilikimas (47:58).

Ketvirtajame kėlinyje svečiai pagreitino žaidimą, puikiai ėmė atšokusius kamuolius puolime kas leido spurtuoti 1:15 ir susikrauti triuškinamą pranašumą, todėl šiandieną pergalę šventė „Pro Angels“ komanda rezultatu 60:81 (19:23, 15:20, 13:15, 13:23)

„Pro Angels“ komandos treneris K.Ugintas:

Turime šiuo metu daug traumuotų žaidėjų, bet tie vyrukai kurie šiandien pasirodė varžybose sužaidė puikiai, o tas ir padėjo laimėti prieš Jomanto komandą.

„Kauno TPMC“ nesunkiai susitvarkė su „Pro Angels“ (2019 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 20:31 val.)Po atkaklios kovos „ GZP-2 ‒ Kolegos“ įveikė „Reunion“ ekipą (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 22:39 val.)„Kauno autobusai“ įrodė savo pranašumą prieš „Pro Angels“ (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 22:42 val.)„GZP-2 ‒ Kolegos“ pergalė prieš KM „Žalgirį“ paženklinta M. Čibiro trigubu dubliu (2019 gruodžio 23 d., pirmadienis, 21:51 val.)„GZP–2 ‒ Kolegos“ pratęsė „ICE“ ekipos agoniją B lygoje (2020 sausio 20 d., pirmadienis, 22:06 val.) „GZP-2 ‒ Kolegos“ rungtynių pabaigoje pralaimėjo „Night Club Basement“ komandai (2020 sausio 14 d., antradienis, 22:28 val.)R2P Sport & BC „Rhino“ kiek netikėtai nugalėjo „Pro Angels“ krepšininkus (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 22:10 val.)Antrajame kėlinyje duominuoti pradėję „GZP-2 ‒ Kolegos“ nugalėjo „ICE“ (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 22:55 val.)GZP ‒ Kolegos tik po atkaklios kovos palaužė KM Žalgiris krepšininkus (2020 sausio 06 d., pirmadienis, 22:21 val.)B lygos starte užtikrinta „Pro Angels“ pergalė prieš „Reunion“ (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 22:57 val.)