Kauno autobusai & SK „Vertigo“ vs Pro Angels (98:93)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 16 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Kauno autobusai“ įrodė savo pranašumą prieš „Pro Angels“

2019 gruodžio 16 d., Pirmadienis, 22:42 val., peržiūros: 909

Gruodžio 16 dieną, 21:15 val., „Kauno Energijos“ sporto salėje, susitiko „B“ lygos komandos „Kauno autobusai“ (šeimininkai) ir „Pro Angels“ (svečiai). Rungtynės buvo gana rezultatyvios, po ilgosios pertraukos „Kauno autobusai“ perėmė iniciatyvą, beveik visą laiką išlaikė didesnį ar mažesnį pranašumą savo rankose ir laimėjo susitikimą rezultatu 98:93 (23:25, 26:21, 27:22, 22:25).

Jau rungtynių pradžioje abi komandos daug dėmesio skyrė puolimui, žaidėjai atakavo vos gavę progą ir abi komandos pasileido į taškų lenktynes. Labai mažas pražangų skaičius leido laikui bėgti greitai, o ekipos iki pat ilgosios pertraukos išlaikė aukšta intensyvumą. Po dviejų kėlinukų „Kauno autobusai“ pirmavo rezultatu 49:46.

Antroje rungtynių dalyje vaizdas nesikeitė, komandos ir toliau sėkmingai rinko taškus, o susitikimui artėjant į pabaigą „Kauno autobusai“ jau susikrovė ir dviženklį pranašumą. Nors „Pro Angels“ nenuleido rankų ir dar pabandė kabintis į rungtynes, bet viskas ką jiems pavyko pasiekti tai tik sušvelninti atsilikimą. Rungtynės baigėsi rezultatu 98:93.

Audrius Juodelis („Kauno autobusai“):

„Smagu, kad komandos susirinko nors ir ne pilnos sudėties, bet pakankamai gausiai. O šiandien pergalę lėmė neblogas pataikymas iš toli ir labai geras E. Stanionio pasirodymas. Džiaugemės metus užbaigdami pergale“.

„Kauno autobusai“ turėjo pripažinti „Kolegų“ pranašumą (2020 kovo 11 d., trečiadienis, 21:32 val.)„Kauno autobusai“ antroje rungtynių pusėje palaužė „GZP ‒ Kolegas“ (2019 lapkričio 20 d., trečiadienis, 21:44 val.)„Kauno TPMC“ nesunkiai susitvarkė su „Pro Angels“ (2019 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 20:31 val.)„GZP ‒ Kolegos“ neatsilaikė prieš „Pro Angels“ (60:81) (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 22:40 val.)Antroje rungtynių pusėje „Hipocredit.lt“ įrodė pranašumą prieš „Kauno autobusus“ (2020 birželio 17 d., trečiadienis, 21:43 val.)„Kauno autobusai“ pratęsė pergalių seriją iki trijų (2019 lapkričio 25 d., pirmadienis, 21:52 val.)Kauno autobusai & SK „Vertigo“ nesugebėjo pasipriešinti „Reunion“ komandai (78:103) (2020 vasario 11 d., antradienis, 22:48 val.)B lygoje: užtikrinta „Kauno autobusai“ pergalė prieš „R2P Sport & BC „Rhino“ krepšininkus (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 23:25 val.)R2P Sport & BC „Rhino“ kiek netikėtai nugalėjo „Pro Angels“ krepšininkus (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 22:10 val.) R2P Sport & BC „Rhino“ turėjo pripažinti Kauno autobusų & SK „Vertigo“ pranašumą (2020 kovo 09 d., pirmadienis, 21:37 val.)