Night Club Basement vs Reunion (86:76)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 25 d., Antradienis, 20:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Night Club Basement“ trečiame kėlinyje persvėrė rezultatą ir iškovojo pergalę

2020 vasario 25 d., Antradienis, 21:58 val., peržiūros: 801

Vasario 25 dieną, 20:30 valandą, KM „Žalgiris“ sporto salėje įvyko „B” lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „Night Club Basement“ ir svečiai „Reunion”. Rungtynės baigėsi rezultatu 86:76 (21:24, 17:17, 26:15, 22:20).

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Reunion“ komanda. Šiek tiek aukštesni svečiai nesunkiai rinko taškus iš po krepšio ir dėl tos pačios priežasties „Night Club Basement“ komandai teko vargti puolime. Kai prabilo šeimininkų snaiperiai, šiek tiek pasitaisė „Night Club Basement“ situacija, bet antroje kėlinio pusėje „Reunion“ komanda taip pat sumetė kelis tolimus metimus ir varžovams teko vytis. Iki kėlinio galo šeimininkai sulaukė kelių varžovų klaidų ir greitomis atakomis sušvelnino atsilikimą 21:24. Antrasis kėlinys prasidėjo „Reunion“ komandos mini spurtu 4:0, po kurio komandas skyrė 7 taškai, tačiau Lukas Žukauskas surinko šeimininkams 9 taškus paeiliui ir rezultatą išlygino. Likusį kėlinio laiką „Reunion“ komandai vis pavykdavo pabėgti nuo varžovų 4-6 taškais, bet varžovai ilgai netrukdavo išlygindami rezultatą ir po dviejų kėlinių tarp komandų liko tas pats 3 taškų skirtumas (38:41).

Trečiasis kėlinys šios dienos rungtynėse tekėjo ta pačia vaga kaip ir du pirmieji. „Reunion“ ir toliau karaliavo po krepšiu ir trumpais sprintais pabėginėjo nuo varžovų, o „Night Club Basement“ išlaukdavo prastesnės varžovų atkarpos ir pasivydavo. Likus žaisti 2 minutes iki kėlinio pabaigos šeimininkams pirmą kartą rungtynėse pavyko persverti rezultatą į savo pusę ir padarė tai su kaupu. Po trijų kėlinių „Night Club Basement“ priekyje rezultatu 64:56. Lemiamo ketvirčio pradžioje Mato Lisajevičiaus pastangomis šeimininkai įgijo didžiausią šios dienos pranašumą – 18 taškų. Bet visą kėlinį priešinęsi „Reunion“, antroje kėlinio pusėje surengė spurtą ir sumažino atsilikimą iki 10-ies taškų, tačiau to nepakako ir „Night Club Basement“ įsirašė dar vieną pergalę rezultatu 86:76.

“Night Club Basement“ komandos treneris Mindaugas Burneika: „Nenoriu daug sakyti, kad negauti baudos, o rungtynės laimėjo patirtis“

„Night club basement“ iškovojo 5-ąją pergalę iš eilės (2019 lapkričio 28 d., ketvirtadienis, 04:49 val.)Paskutiniame kėlinyje „Night Club Basement“ ištirpdė skirtumą ir pavogė pergalę iš „Kauno TPMC“ (2019 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 21:09 val.)„Night Club Basement“ neturėjo vargo su „ICE“ (2020 vasario 12 d., trečiadienis, 22:23 val.)„Night Club Basement“ lengvai įrodė savo pranašumą prieš „ICE“ (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 21:37 val.)„Night Club Basement“ nesunkiai įveikė „GZP ‒ Kolegos“ (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 22:05 val.)„Night Club Basementas“ paskendo „Hipocredit.lt“ tritaškių lietuje (2020 vasario 18 d., antradienis, 21:57 val.)Po atkaklios kovos „Night Club Basement“ palaužė KM „Žalgirį“ (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)„Night Club Basement“ be didesnio vargo įveikė „Kauno autobusus“ (2019 spalio 31 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)Visas rungtynes pirmavę „Night Club Basement“ įveikė KM „Žalgiris“ (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 22:16 val.)„Night Club Basement (s)“ nesunkiai susitvarkė su „Reunion“ krepšininkais (2020 sausio 07 d., antradienis, 22:19 val.)