Kauno TPMC vs Reunion (102:71)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 07 d., Penktadienis, 19:50 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kauno TPMC“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Reunion“

2020 vasario 07 d., Penktadienis, 21:11 val., peržiūros: 734

Vasario 7 dieną 20:00 val., Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje susitiko „B” lygos komandos „Kauno TPMC“ (šeimininkai) ir „Reunion” (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 102:71 (26:16, 24:13, 26:19, 26:23).

Rungtynės prasidėjo dviejų minučių „Kauno TPMC“ komandos spurtu, po kurio švieslentėje degė rezultatas 12:0 ir varžovai buvo priversti prašyti minutės pertraukėlės. Po minutinės svečiams pavyko atsitiesti ir pradėti rinkti taškus, tačiau gynyboje sunkiau sekėsi žaisti sėkmingai. Iki kėlino galo skirtumas tarp komandų išliko dviženklis – 26:16 šeimininkų naudai. Antrasis kėlinys klostėsi panašiai. Šeimininkai kėlinio pradžioje vėl sužaidė sėkmingą atkarpą rezultatu 10:2 ir padidino skirtumą iki 20 taškų. Varžovai iškart paprašė minutinės, po kurios likusį kėlinio laiką sužaidė lygiomis ir po dviejų kėlinių priekyje „Kauno TPMC“ rezultatu 50:29.

Trečiasis kėlinys prasidėjo gan rezultatyviai abiejose aikštelės pusėse, tačiau kėliniui įpusėjus šeimininkai vėl įsibėgėjo ir surengė dar vieną 10-ies taškų spurtą, po kurio komandas skyrė jau 30 taškų. Iki kėlinuko galo komandos sužaidė beveik lygiomis ir po trijų kėlinių „Kauno TPMC“ priekyje rezultatu 76:48. Ketvirtajame kėlinyje „Reunion“ komanda atkakliai bandė mažinti skirtumą, tačiau šeimininkai šaltais nervais neprisileido varžovų arčiau nei 20 taškų skirtumas. Iki rungtynių pabaigos šeimininkai susigrąžino 30 taškų pranašumą, paskutinč rungtynių minutę Vilius Sutkus uždirba komandai 100-ąjį tašką ir „Kauno TPMC“ švenčia pergalę rezultatu 102:71.

“Kauno TPMC“ komandos treneris A. Žadeikis: „Pergalę lėmė gera nuotaika. Iš tikrųjų, tai normalus, geras, tvarkingas žaidimas ir šiek tiek neblogai viskas sekėsi.“

„Kauno TPMC“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš R2P Sport & BC „Rhino“ (2020 kovo 06 d., penktadienis, 21:15 val.)Klampiose rungtynėse sunki „Kauno TPMC“ ekipos pergalė prieš „Reunion“ (2019 gruodžio 09 d., pirmadienis, 21:59 val.)„Kauno TPMC“ nesunkiai susitvarkė su „Pro Angels“ (2019 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 20:31 val.)Kauno „TPMC“ šventė pergalę prieš „ICE“ (2019 gruodžio 21 d., šeštadienis, 17:33 val.)Kauno autobusai & SK „Vertigo“ nesugebėjo pasipriešinti „Reunion“ komandai (78:103) (2020 vasario 11 d., antradienis, 22:48 val.)„Kauno TPMC“ įveikė „Reunion“ ir žengė į pusfinalį (2020 birželio 09 d., antradienis, 00:26 val.)„Pro Angels“ įveikė ir „Reunion“ ekipą (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 22:44 val.)„Kauno TPMC“ įsirašė dar vieną pergalę (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 20:58 val.)„Kauno TPMC“ B lygos starte užtikrintai įveikė R2P Sport & BC „Rhino“ (2019 spalio 31 d., ketvirtadienis, 20:37 val.)B lygos starte užtikrinta „Pro Angels“ pergalė prieš „Reunion“ (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 22:57 val.)