Hipocredit.lt vs Kauno TPMC (96:88)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 08 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Įnirtingoje kovoje sunki „Hipocredit.lt“ pergalė prieš Kauno TPMC

2020 sausio 08 d., Trečiadienis, 22:56 val., peržiūros: 813

Trečiadienio vakarą Kauno krepšinio mokykloje „Žalgiris“ vyko B lygos rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę „Hipocredit.lt“ su svečiais – Kauno TPMC. Didžiąją rungtynių dalį pirmavę svečiai rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Hipocredit.lt“ pranašumą.

Pirmąjį ketvirtį Kauno TPMC pradėjo gera atkarpa 8:0, o šis pranašumas netruko pavirsti ir į dviženklį. Tritaškiai ir greitas puolimas leido svečiams atitrūkti. Po I. Krukonio bei iš eilės sekusio E. Kulbokos tritaškių komandas skyrė 18 taškų skirtumas – ​6:24. Kėlinuko pabaigoje šeimininkams pavyko kiek sumažinti atsilikimą. Po pirmųjų 10 minučių – ​16:29.

Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje visiškai pasikeitė. P. Kleizos benefisas ketvirčio viduryje padėjo „​Hipocredit.lt“​ komandai ištirpdyti dviženklį atsilikimą ir priartėti prie varžovų. Atkarpa 15:0, kurią sužaidė šeimininkai, visiškai priklausė P.Kleizai. Pastarasis šios atkarpos metu pelnė visus 15 komandos taškus. Svečiams sunkiai sekėsi pralaužti varžovų gynybą. Ketvirčio pabaigoje „​Hipocredit.lt“​ komandai 7 taškus pelnęs V.Adomaitis priartino šeimininkus iki minimalaus atsilikimo – ​47:48.

Po pertraukos geriau atrodė Kauno TPMC. 14:3 atkarpa vėl leido pasiekti dviženklę persvarą – 50:62. Vis dėl to tai truko neilgai. „Hipocredit.lt“ vėl kibo svečiams į atlapus ir likus žaisti kiek daugiau nei minutę atsiliko tik 1 tašku – ​67:68. Per likusį laiką komandos dar apsikeitė taikliais metimais. Prieš lemiamą ketvrtį – ​70:71.

Paskutiniajame ketvirtyje vyko kova taškas į tašką. Rezultatas net kelis kartus buvo lygus bei nei vienai komandai nepavyko susikrauti apčiuopiamesnio pranašumo. Visgi lūžis įvyko likus žaisti 5 minutes. „​Hipocredit.lt“​ atkarpa 9:0, kaip vėliau paaiškėjo tapo lemiama. Susikrovę saugesnę 7 taškų persvarą šeimininkai 3 minutes išlaikė savo krepšį sausą. Likus žaisti apie minutę M. Gailiūno 2+1 dar suteikė vilties svečiams (92:88). Tačiau tuo pasinaudoti nepavyko, šeimininkai taikliai atakavo nuo baudų metimo linijos. Galutinis rungtynių rezultatas – ​96:88.

Mindaugo Špoko komentaras po pergalės:

„Buvo Pauliaus Kleizos „comeback’as“, kuris leido sugrįžti ir jis mus tiesiog užvedė. Visi pakilo į savo vietas, visi sumetė savo metimus ir taip atsilaikėm, tą „comeback’ą“ padarė ir grįžom į rungtynes bei paskutines 5 minutes sužaidėm savo žaidimą.“

Finalo vertoje kovoje triumfavo „Hipocredit.lt“ (2020 kovo 09 d., pirmadienis, 21:45 val.)Antroje rungtynių pusėje „Hipocredit.lt“ įrodė pranašumą prieš „Kauno autobusus“ (2020 birželio 17 d., trečiadienis, 21:43 val.)Klampiose rungtynėse sunki „Kauno TPMC“ ekipos pergalė prieš „Reunion“ (2019 gruodžio 09 d., pirmadienis, 21:59 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Hipocredit.lt“ įveikė KM „Žalgiris“ (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 22:33 val.)„Hipocredit.lt“ sezoną B lygoje pradėjo įtikinama pergale prieš „Reunion“ (2019 spalio 28 d., pirmadienis, 21:29 val.)„Hipocredit.lt“ nepaliko šansų „Kolegoms“ (2020 kovo 12 d., ketvirtadienis, 20:20 val.)Antrojoje rungtynių pusėje spurtavę „Hipocredit.lt“ įtikinamai nugalėjo „GZP-2 ‒ Kolegos“ (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 22:39 val.)Rekordais paženklintose rungtynėse „Hipocredit.lt“ sutriuškino „Kauno autobusai“ komandą (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 22:14 val.)„Hipocredit.lt“ iškovojo lengvą pergalę (2019 gruodžio 10 d., antradienis, 21:41 val.)Paskutiniame kėlinyje „Night Club Basement“ ištirpdė skirtumą ir pavogė pergalę iš „Kauno TPMC“ (2019 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 21:09 val.)