Kauno TPMC vs R2P Sport & BC „Rhino“ (109:64)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 kovo 06 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kauno TPMC“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš R2P Sport & BC „Rhino“

2020 kovo 06 d., Penktadienis, 21:15 val., peržiūros: 846

Ketvirtadienį, kovo 6 d., Kauno TPMC sporto salėje buvo sužaistos B lygos rungtynės tarp „Kauno TPMC“ (6-11) ir R2P Sport & BC „Rhino“ (13-3) ekipų.

Rungtynes dviem tritaškiais pradėjo R2P Sport & BC „Rhino“, tačiau šeimininkai labai greitai perėmė rungtynių iniciatyvą, sumetė laisvus metimus ir pasibaigus pirmajam kėliniui jau pirmavo dviženkliu pranašumu 23:12.

Antrojo kėlinio pradžioje L.Vėlavičius pataikė du tolimus metimus, kitoje pusėje G.Bartkus ir G.Jevstignejevas išrašė stogų varžovų krepšininkams, kėlinio pabaigoje „Kauno TPMC“ surengė nemažai greitų rezultatyvių atakų ir įpusėjus susitikimui rezultatas jau buvo 50:20.

Trečiajame kėlinuke svečių komandos krepšininkas K.Aliulis įmetė du tolimus, o kėlinys pasibaigė lygiosiomis. Po trijų kėlinių – 70:40.

Ketvirtame kėlinyje tritaškiais metimais varžovus baudė L.Vėlavičius ir I.Jančiukas, o „Kauno TPMC“ dar labiau nutolo ir užtikrintai pabaigė rungtynes. Galutinis susitikimo rezultatas 109:64 (23:12, 27:8, 20:20, 39:24).

„Kauno TPMC“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Reunion“ (2020 vasario 07 d., penktadienis, 21:11 val.)„Night Club Basement“ be didesnio vargo susitvarkė su „R2P Sport & BC „Rhino“ (2020 vasario 19 d., trečiadienis, 20:57 val.)„Kauno TPMC“ B lygos starte užtikrintai įveikė R2P Sport & BC „Rhino“ (2019 spalio 31 d., ketvirtadienis, 20:37 val.)Keturiese likę „Kolegos“ turėjo pripažinti R2P Sport & BC „Rhino“ pranašumą (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 22:16 val.)B lygoje: užtikrinta „Kauno autobusai“ pergalė prieš „R2P Sport & BC „Rhino“ krepšininkus (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 23:25 val.)„Kauno TPMC“ nesunkiai susitvarkė su „Pro Angels“ (2019 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 20:31 val.)Kauno „TPMC“ šventė pergalę prieš „ICE“ (2019 gruodžio 21 d., šeštadienis, 17:33 val.)Klampiose rungtynėse sunki „Kauno TPMC“ ekipos pergalė prieš „Reunion“ (2019 gruodžio 09 d., pirmadienis, 21:59 val.)Permainingoje kovoje KM „Žalgiris“ įveikė R2P Sport & BC „Rhino“ ekipą (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 22:40 val.)„Hipocredit.lt“ įveikė R2P Sport & BC „Rhino“ ir pateko į B lygos pusfinalį (2020 birželio 09 d., antradienis, 23:11 val.)