Kolegos vs R2P Sport & BC „Rhino“ (73:76)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 24 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Keturiese likę „Kolegos“ turėjo pripažinti R2P Sport & BC „Rhino“ pranašumą

2020 vasario 24 d., Pirmadienis, 22:16 val., peržiūros: 869

Piramdienį Kauno energijos sporto salėje įvyko B lygos „Amadeira“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Kolegos“ ir R2P Sport & BC „Rhino“.

Rungtynės prasidėjo „Kolegų“ klaidomis puolime, o svečiai rinko lengvus taškus ( 0:7). Vis dėlto, šeimininkai pagavo pagreitį ir išlygino rezultatą. „Kolegos“ toliau nestabdė apsukų ir besibaigiant kėlinukui turėjo 5 taškų pranašumą ( 28:23). Antrame kėlinyje R2P Sport & BC „Rhino“ toliau pratęsė sėkmingą atkarpą, kur M.Juščius buvo neįminama mįslė varžovams puolime ( 32:32). Per likusį laiką aikštelės šeimininkai šovė į priekį ir susigrąžino pranašumą – 43:36

Po ilgosios pertraukos R2P Sport & BC „Rhino“ pasinaudojo varžovų klaidomis ir sušvelnino skirtumą iki penkių taškų, kur „Kolegų“ treneris buvo priverstas išnaudoti minutės pertraukėlę ( 50:45). Per likusį laiką R2P Sport & BC „Rhino“ toliau nestabdė apsukų ir persvėrė rezultatą į savas rankas. Lemiamame kėlinyje šeimininkai liko tik penkiese, o penktasis žaidėjas ,taip pat, iškrito iš rikiuotės. Likus žaisti keturias minutes „Kolegos“ dar pasipardė prieš varžovus, bet R2P Sport & BC „Rhino“ įrodė pranašumą ir iškovojo pergalę, rezultatu – 73:76

Po laimėtų rungtynių R2P Sport & BC „Rhino“ ekipos treneris, M.Juščius, teigė:

„Kol žaidėme penki prieš penkis ,turbūt, demonstravome didesnį komandinį žaidimą ir norą. Tas mus leido išlikti rungtynėse, o paskui, kai varžovai liko keturiese, galima sakyti, kad buvo tik formalumas, bet neatrodė taip lengva. Varžovai neturėjo, ko prarasti ir buvo sunku su jais kovoti. Svarbu susitvarkėme ir imam tašką.“

„Kauno autobusai“ turėjo pripažinti „Kolegų“ pranašumą (2020 kovo 11 d., trečiadienis, 21:32 val.)Permainingoje kovoje KM „Žalgiris“ įveikė R2P Sport & BC „Rhino“ ekipą (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 22:40 val.)B lygoje: užtikrinta „Kauno autobusai“ pergalė prieš „R2P Sport & BC „Rhino“ krepšininkus (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 23:25 val.)Užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidęs „GZP ‒ kolegos“ pavogė pergalę iš R2P Sport & BC „Rhino“ (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 22:43 val.)„Kauno TPMC“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš R2P Sport & BC „Rhino“ (2020 kovo 06 d., penktadienis, 21:15 val.)„KM „Žalgiris“ iššvaistė solidžią persvarą, tačiau įveikė R2P Sport & BC „Rhino“ krepšininkus (2020 sausio 28 d., antradienis, 22:41 val.)„Kauno TPMC“ B lygos starte užtikrintai įveikė R2P Sport & BC „Rhino“ (2019 spalio 31 d., ketvirtadienis, 20:37 val.)„Hipocredit.lt“ įveikė R2P Sport & BC „Rhino“ ir pateko į B lygos pusfinalį (2020 birželio 09 d., antradienis, 23:11 val.)„Night Club Basement“ be didesnio vargo susitvarkė su „R2P Sport & BC „Rhino“ (2020 vasario 19 d., trečiadienis, 20:57 val.) R2P Sport & BC „Rhino“ turėjo pripažinti Kauno autobusų & SK „Vertigo“ pranašumą (2020 kovo 09 d., pirmadienis, 21:37 val.)