Reunion vs Kauno TPMC (52:65)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 09 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Klampiose rungtynėse sunki „Kauno TPMC“ ekipos pergalė prieš „Reunion“

2019 gruodžio 09 d., Pirmadienis, 21:59 val., peržiūros: 815

Pirmadienį, gruodžio 9 d., Krepšinio mokykloje „Žalgiris“ buvo sužaistos B lygos rungtynės tarp „Reunion“ (1-4) ir „Kauno TPMC“ (3-1) ekipų.

Rungtynes sunkiai pradėjo „Reunion“ krepšininkai, o tuo pasinaudoję „Kauno TPMC“ per kėlinį sumetė keturis tritaškius, kurie leido pirmauti 15:24.

Antrojo kėlinio pradžioje E.Kulboka aštuoniais taškais iš eilės dar labiau nutolino svečius – 17:32. Bet tada savo žodį tarė E.Švelginas, iškart atsakęs dviem tolimais metimais iš eilės, taip pat pridėjęs vieną dvitaškį bei du baudų metimus, kurie leido šeimininkams priartėti iki 33:40.

Trečiasis kėlinys abiem ekipom susiklostė nerezultatyviai, o „Kauno TPMC“ ekipai pavyko išlaikyti septynių taškų pranašumą ir po trijų kėlinių pirmauti 41:48.

Lemiamame kėlinuke ir toliau vyko klampokas žaidimas, tačiau „Kauno TPMC“ ekipai pavyko išlaikyti susikrautą rungtynėse pranašumą ir laimėti šias rungtynes. Galutinis susitikimo rezultatas 52:65 (15:24, 18:16, 8:8, 11:17).

A. Žadeikis („Kauno TPMC“):

„šiandien sunkiai sekėsi ne vien dėl priešininkų pakeistos gynybos, bet ir dėl labai didelės pertraukos, kuomet nežaidėme, ir tas iš karto jautėsi.“

B lygos starte užtikrinta „Pro Angels“ pergalė prieš „Reunion“ (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 22:57 val.)„Kauno TPMC“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Reunion“ (2020 vasario 07 d., penktadienis, 21:11 val.)Kauno „TPMC“ šventė pergalę prieš „ICE“ (2019 gruodžio 21 d., šeštadienis, 17:33 val.)Įnirtingoje kovoje sunki „Hipocredit.lt“ pergalė prieš Kauno TPMC (2020 sausio 08 d., trečiadienis, 22:56 val.)„Kauno TPMC“ įveikė „Reunion“ ir žengė į pusfinalį (2020 birželio 09 d., antradienis, 00:26 val.)„Kauno TPMC“ nesunkiai susitvarkė su „Pro Angels“ (2019 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 20:31 val.)„Kauno TPMC“ B lygos starte užtikrintai įveikė R2P Sport & BC „Rhino“ (2019 spalio 31 d., ketvirtadienis, 20:37 val.)„Hipocredit.lt“ sezoną B lygoje pradėjo įtikinama pergale prieš „Reunion“ (2019 spalio 28 d., pirmadienis, 21:29 val.)„Kauno TPMC“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš R2P Sport & BC „Rhino“ (2020 kovo 06 d., penktadienis, 21:15 val.)„Pro Angels“ įveikė ir „Reunion“ ekipą (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 22:44 val.)