„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Naujiena! Eurolygos lipdukų kolekcija2007 sausio 30 d., Antradienis, 14:43 val.; peržiūros: 9807

NaujienaKomentarai

Šią savaitę prekybioje pasirodė pirmoji Europoje ULEB Eurolygos lipdukų kolekcija. Albume bus sutalpintos 24 ULEB Eurolygos komandos. Kolekcijoje 325 lipdukai. Prie kiekvieno žaidėjo atvaizdo, bus ir pagrindinė informacija, kitaip sakant, „žaidėjo failas“ – vardas, pavardė, gimimo metai, šalis, kurioje gimė, pozicija. Lipdukus bus galima įsigyti atskirose pakuotėse. Kiekvienoje pakuotėje - septyni lipdukai, tačiau perkantysis nežinos, kokius lipdukus ras pakuotės viduje.

„Su ULEB Eurolyga pasirašėme sutartį trejiems metams. Sutartyje numatyta, kad trejus metus turėsime išskirtines teises gaminti ir platinti Eurolygos lipdukų kolekciją ne tik Lietuvoje, bet ir Rusijoje, Lenkijoje, Latvijoje ir Estijoje. Be to po kiekvienų, įgijus daugiau patirties, turime teisę plėstis į kitas šalis. Tai pirmas, tačiau ne paskutinis bendras darbas su ULEB Eurolyga. Jau dabar su šia organizacija vyksta derybos dėl kitų projektų“, – sakė projekto iniciatorius Rimvydas Čekavičius.

Visų, kurie surinks ULEB Eurolygos lipdukų kolekciją laukia daug staigmenų – viena iš jų – vertingas prizas. Vienas laimingasis, surinkęs visus lipdukus, laimės kelionę dviems į Graikijos sostinę Atėnus ir stebės Eurolygos Finalinio ketverto varžybas. Dovanomis bus pradžiuginti ir kiti aktyviausi lipdukų kolekcionieriai, jie galės laimėti krepšinio batelius, kamuolius ir daug Kauno „Žalgirio“ komandos suvenyrų bei kelionę kartu su žalgiriečiais į komandos išvykos rungtynes.

Eurolygos lipdukų kolekcijos albumus ir lipdukus jau dabar galima įsigyti „Lietuvos spauda“ kioskuose, o taip pat krepšinio mokyklose. Artimiausiu metu albumų ir lipdukų bus galima įsigyti didžiuosiuose prekybos centruose.

Daugiau informacijos www.sportozona.lt

© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu