Kauno SRC vs BK Centre (139:43)B lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 vasario 09 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Užsidegusi Kauno SRC komanda tiesiog nušlavė BK „Centre“

2016 vasario 09 d., Antradienis, 22:08 val., peržiūros: 941

Vasario 9 dieną, antradienį, buvo sužaistos B lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidusi Kauno SRC komanda ir svečiai BK „Centre“ krepšininkai. Iki šio susitikimo aikštelės šeimininkų sąskaitoje buvo trys pergalės (3-8), o svečiai dar nebuvo patyrę pergalės džiaugsmo (0-10).

Kauno SRC jau pirmo kėlinuko pradžioje parodė, jog šiose rungtynėse nebus linkę juokauti. Įpusėjus ketvirčiui šeimininkai jau buvo įgyję dviženklę persvarą ir po M. Valaičio dvitaškio pirmavo 15:4. Spaudimas visoje aikštelėje priversdavo labai dažnai BK „Centre“ krepšininkus klysti, o tuo puikiai naudojosi Kauno SRC ekipa, rengusi vieną greitą ataką po kitos. Nors ir svečių komandos žaidėjo D.Gostev dėjimas kėlinuko pabaigoje sudrebino šeimininkų krepšį, visgi pirmasi ketvirtis baigėsi ženklia Kauno SRC persvara 35:12.

Antrajame kėlinuke vaizdas aikštelėje nesikeitė – A. Makūno užsivedimas ir varžovų spaudimas visoje aikštelėje leido pelnyti greitus taškus šeimininkams vieną po kito, o po dviejų ketvirčių Kauno SRC jau turėjo pusšimčio taškų persvarą 70:20.

Ir toliau šeimininkai nemažino apsukų. Trečiasis ketvirtis prasidėjo spurtu 21:2, o dar nesibaigus kėlinuko laikui Kauno SRC krepšininkas J.Banys pelnė šimtąjį komandos tašką. Po trijų ketvirčių šeimininkai pirmavo 103:27.

Užsidegimas iš šeimininkų krepšininkų nedingo ir ketvirtajame kėlinyje. Nors ir pirmaudami daugiau nei aštuoniasdešimt taškų, jie ir toliau neleisdavo BK „Centre“ krepšininkams lengvai pereiti vidurio linijos, periminėdavo kamuolius, rengdavo greitas atakas. Rungtynių pabaigoje BK „Centre“ žaidėjas D.Gostev dar kartą įdėjo kamuolį į krepšį, taip išliedamas visas susikaupusias emocijas. Rungtynių galutinis rezultatas 139:43 Kauno SRC ekipos naudai.

Po rungtynių Kauno SRC treneris A. Žadeikis kalbėjo: „aš skaitau, naudos buvo. Aš per visą reguliarų sezoną, kai prasidėjo, kažko panašaus norėjau. Tik žaidėjai neįsijungdavo į ritmą. Aš šitokio norėjau užsidegimo, noro žaisti. Čia ne dėl to, kad BK „Centre“, čia, aš manau, jeigu jie taip stengtųsi ir žaistų prieš bet kurią komandą, būtų įdomu pasižiūrėti. Aišku, tokio skirtumo nebūtų, bet su tokiu žaidimu galima žaisti su bet kuria komanda. Taip kad, kaip sakant, palaukit, atkrintamosios varžybos, ateis SRC“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Kauno SRC: Martynas Valaitis – 37 tšk. (7 perimt. kam.), Šarūnas Dimša – 24 tšk. (5 perimt. kam.), Evaldas Kulboka – 21 tšk. (5 perimt. kam.), Aidas Makūnas – 17 tšk. (26 rezult. perd., 11 perimt. kam.), Audrius Lukauskas – 16 tšk., Paulius Aleksynas – 13 tšk.

BK Centre: Dima Gostev – 14 tšk., Vatslou Bugao – 9 tšk., Pavel Kirilenko – 6 tšk.

„Kauno SRC“ užtikrintai įveikė „BK Centre“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 23:04 val.)D. Pogužinsko pelnyti 52 taškai leido „Sporto manijai“ užtikrintai nugalėti BK „Centre“ (2016 sausio 09 d., šeštadienis, 11:42 val.)„DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su BK „Centre“ (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 20:30 val.)„Basement“ pasiekė lengvą pergalę prieš BK „Centre“ (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 22:32 val.)Nesulaikomas „Bangos“ puolimas pervažiavo BK „Centre“ krepšininkus (2015 gruodžio 12 d., šeštadienis, 16:38 val.)„Sporto manija“ neturėjo vargo rungtynėse su BC „Centre“ ekipa (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 20:54 val.)„Sporto fėja & Detagama“ nesunkiai susitvarkė su BK „Centre“ (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 22:38 val.)DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas nesulaukė pasipriešinimo iš BK Centre (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 22:14 val.)„Banga“ treniruotės pobūdžio rungtynėse lengvai susitvarkė su BK „Centre“ (2016 sausio 14 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)Per paskutines šešias minutes pelnę vos tris taškus „Kauno SRC“ krepšininkai pripažino „Basement“ pranašumą (2016 kovo 22 d., antradienis, 22:28 val.)