Kauno SRC vs Sporto fėja & Detagama (58:64)B lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 sausio 12 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Kauno SRC rungtynių pabaigoje nepavyko nugalėti Sporto fėja & Detagama

2016 sausio 13 d., Trečiadienis, 02:35 val., peržiūros: 838

Sausio 12 dieną, antradienį, vyko B lygos „Baltik Sport“ pirmenybės, kuriose susitiko namuose žaidusi Kauno SRC (2/7) komanda ir laipteliu aukščiau esanti Sporto fėja & Detagama (4/3). Abi komandos demonstravo aukšto lygio krepšinį ir visas rugtynes vyko kova taškas į tašką. Šiek tiek didesnį pranašumą susikrovusi Sporto fėja & Detagama antrajame ir trečiajame kėlinyje padėjo iškovoti pergalę. Kauno SRC ketvirtajame kėlinyje dar kilo į lemiamą šturmą, tačiau laiko buvo per mažai ir pastarieji turėjo pripažinti svečių pergalę nerezultatyviose rungtynėse, galutinis rezultatas švieslentėje rodė – 58:64.

Šaltoje salėje, sunkiai išsijudinę žaidėjai rungtynės pradėjo netaikliais metimais. Pirmasis taškus Sporto fėja & Detagama pelnė A.Rimas pataikydamas iš toli. Pastarasis sekančioje atakoje prasižengė ir E.Kulboka realizavo viena baudos metimą iš dviejų. Einant kėlinukui po J. Miliaus tritaškio Kauno SRC išsiveržė į priekį rezultatu – 6:5. Į tai sureagavę svečiai paprašė minutės pertraukėlės. Po pertraukėlės D.Gudeliauskas pataikė iš toli ir vėl grąžino persvarą savo ekipai. Bet ir vėl nepraėjus nei minutei A.Makūnas smeigė iš toli ir šeimininkai vėl turėjo minimalią persvarą. Įpusėjus kėlinukui Sporto fėja & Detagama vėl sužaidė geriau ir likus dviem minutėm turėjo keturių taškų pranašumą – 9:13. Tačiau geriau sužaidę kėlinuko pabaigą Kauno SRC išlygino rezultatą. Po pirmų dešimties minučių tvyravo lygybė – 15:15.

Antrajį kėlinį pradėjo E. Kulbokos dvitaškis, kuris vėl išvedė šeimininkus į priekį – 17:15. Tačiau penki iš eilės A. Rimo taškai svečiams vėl leido lengviau atsikvėpti, dar du taškus pridėjo D.Gudeliauskas ir svečiai vėl turėjo penkių taškų pranašumą. Bet ir vėl nespėjus prabėgti daug laiko Kauno SRC atstatė pusiausvyrą rungtynėse. Sužaidus pusę kėlinuko rezultatas buvo – 21:22. Porą minučių komandos negalėjo pelnyti nė taško, o tritaškį smeigęs P.Bružauskas vėl išvedė šeimininkus į priekį. Paskutines dvi kėlinuko minutes vyko kova taškas į tašką, tačiau geriau finišavę Sporto fėja & Detagama prieš ilgąją pertrauką turėjo penkių taškų pranašumą. Rezultatas – 30:35.

Po ilgosios pertraukos A.Rimas įsūdė dar vieną tritaškį ir Sporto fėja & Detagama įgyjo rekordinę aštuonių taškų persvarą – 30:38. Ta pertrauka buvo ne į naudą šeimininkams, kurie pradėjo dažniau klysti ir nerealizuoti lengvų metimų. Nerezultatyviame kėlinuke sužaidus penkias minutes rezultatas buvo – 36:45 Sporto fėja & Detagama naudai. Dar po dviejų M. Pažėros taškų persvarą šoktelėjo iki dviženklės ribos. Neįkasdami varžovams Kauno SRC po trijų kėlinukų turėjo devynių taškų deficitą – 42:51.

Negausiai susirinkusiems Sporto fėja & Detagama žaidėjams pradėjo stigti jėgų paskutiniame ketvirtyje. Komandos apsikeitė pora taiklių dvitaškių. Sužaidus penkias kėlinuko minutes komandas skyrė tie patys devyni taškai. Tada įspūdingą spurtą surengę Kauno SRC per dvi minutes pelnė devynis taškus be atsako ir priartėjo prie varžovų iki vieno taško – 56:57. Taškų badą nutraukė D.Gudeliauskas ir svečiai vėl turėjo trijų taškų pranašumą. Rungtynių pabaigoje apmaudžiai klydę šeimininkai leido savo varžovams vėl atitrūkti, o laiko pasivyti jau nebebuvo. Sporto fėja & Detagama triumfavo rezultatu – 58:64.

A. Žadeikis (Kauno SRC):

Kodėl nepavyko laimėti rungtynių?

„Todėl, kad žaidėjai neviską įvykdė taip, kaip buvau prašęs, buvo gynybos trūkumai, nes žaidžiant su betkuria B lygos komanda reikia gintis, viskas prasideda nuo gynybos, jei gerai apsigini, gali užpulti“

Naudingiausi žaidėjai:

Kauno SRC: Evaldas Kulboka – 16 tšk., Aidas Makūnas – 15 tšk., Paulius Bružauskas – 9 tšk.

Sporto fėja & Detagama: Donatas Gudeliauskas – 19 tšk., Arūnas Rimas – 17 tšk., Mindaugas Pažėra – 11 tšk.

„DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ po atkaklios kovos nugalėjo „Sporto fėją & Detagamą“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 15:26 val.)Visas rungtynes pirmavę „Basement“įveikė „Sporto fėją & Detagamą“ (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 22:22 val.)Antroje rungtynių pusėje prigesusi „Sporto Fėja & Detagama“ nespėjo koja kojon su „Banga“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 21:53 val.)Rungtynių pabaigoje „Sporto fėja & Detagama“ turėjo pripažinti „Sporto manijos“ pranašumą (2016 sausio 20 d., trečiadienis, 22:39 val.)Emocingose rungtynėse „Sporto manija“ ketvirtfinalį pradėjo sunkia pergale prieš „Sporto fėją & Detagamą“ (2016 kovo 02 d., trečiadienis, 22:52 val.)„Kauno SRC” atlaikė „Sporto manijos“ šturmą ir iškovojo pergalę (2016 sausio 26 d., antradienis, 23:24 val.)Kuriozišku įvykiu paženklintame mače „Sporto Fėja & Detagama“ parklupdė „Sporto Manijos“ jaunimą (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:56 val.)Net 22-iejų taškų deficitą panaikinusi BC „Sporto fėja & Detagama“ vis tik turėjo pripažinti „Kauno SRC“ pergalę (2015 spalio 28 d., trečiadienis, 23:36 val.)„Kauno SRC“ užtikrintai įveikė „BK Centre“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 23:04 val.)Ketvirtame kėlinuke atsigavę „Sporto fėjos & Detagamos“ krepšininkai visgi pripažino „Bangos“ pranašumą (2016 sausio 28 d., ketvirtadienis, 23:02 val.)