BK Centre vs Kauno SRC (46:74)B lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 18 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kauno SRC“ užtikrintai įveikė „BK Centre“

2015 lapkričio 18 d., Trečiadienis, 23:04 val., peržiūros: 887

Lapkričio 18-ąją dieną, trečiadienį, Kauno Kolegijos salėje įvyko „B“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių mūšis tarp namuose žaidusios „BC Centre“ ekipos ir svečių rolėje buvusių „Kauno SRC“ krepšininkų.

Dvikovos startas geriau klostėsi A.Žadeikio armijai, kuri gerokai sparčiau rinkosi taškus ir, dar neįpusėjus kėliniui, rezultatas tapo 2:10. Šlubuojantis „BK Centre“ tapo pastebimai vaisingesnis antroje ketvirčio pusėje, kurioje visas apsivertė aukštyn kojomis. Šioje kelių minučių atkarpoje „Kauno SRC“ sukrapštė vos 2 taškus ir pakartojo priešininkų rezultatą, kurį šie pademonstravo pirmosiomis minutėmis. Pagyvėję puolime aikštelės šeimininkai sugebėjo sušvelninti nuostolius iki vienu taikiu metimu pasiekiamo atstumo ir pirmosios 10 minučių baigėsi „Kauno SRC“ pirmaujant rezultatu 9:12.

Antrojo kėlinio pradžioje „BK Centre“ beveik 3 minutes tylėjo, o šiuo laikotarpiu oponentai nesnaudė. M.Valaičio ir P.Bružausko tandemas iniciavo spurtą 0:7 ir „Kauno SRC“ atotrūkis šoktelėjo iki dviženklio (9:20), o kiek vėliau 4 taškus paeiliui surinkęs P.Aleksynas, padidino rezultato skirtumą jau iki 16 taškų ir „BK Centre“ padėtis tapo komplikuota. Susiėmę į rankas aikštelės šeimininkai, pristabdė deficito augimo, bet nepaisant to, ketvirčio tiesiojoje blykstelėjęs E.Kulboka, išvedė „Kauno SRC“ krepšininkus į priekį didžiausiu iki šiol turėtu, 17 taškų skirtumu (18:35). Tiesa, šios persvaros svečiai iki didžiosios pertraukos neišsaugojo ir įpusėjus mačui tenkinosi 15 taškų atotrūkiu – 22:37.

Trečiojo ketvirčio pirmosiomis minutėmis „Kauno SRC“ dar labiau sutvirtino savo pozicijas ir atitrūko 20 taškų skirtumu (22:42). Visgi, ant prarajos krašto atsidūrę aikštelės šeimininkai pamėgino šturmuoti varžovų krepšį ir surengė spurtą 10:2, po kurio atstumas tarp ekipų ištirpo iki 12 taškų (32:44). Antroje kėlinio pusėje D.Gostev ir K.Abramtsov duetas pjovė nuostolius iki 11 taškų (39:50), tačiau paskutinės 3 minutes „BK Centre“ komandai buvo bevaisės ir už tai teko sumokėti. A.Žadeikio kariauna kėlinį baigė 8 taškais taškais be atsako ir prieš lemiamą rungtynių dalį viena ranka laikė pergalę – 39:58.

Jau ketvirtojo kėlinio pradžioje tapo aišku, kad jokių staigių posūkių šiame mače nebus ir „BK Centre“ toliau kapituliavo. Aikštelės šeimininkai apie 6 minutes nerado būdų pralaužti priešininkų gynybos ir „Kauno SRC“ toliau įrodinėjo, jog yra stipresnė komanda. A.Žadeikio auklėtiniai pelnė dar 12 taškų be atsako ir skirtumas padidėjo iki 31 taško (39:70). Susitikimo finiše „BK Centre“ nutraukė taškų badą ir šiek tiek sumažino deficitą, tačiau nuaidėjus finaliniam švilupukui visvien turėjo pripažinti akivaizdų „Kauno SRC“ pranašumą rezultatu 46:74.

Algirdas Žadeikis („Kauno SRC“):

Iš šono žiūrint, šiandien neblizgėjote, tačiau vistiek pasiekėte solidžią pergalę, kurios ir buvo tikėtasi iš Jūsų. Ar pritariate tam?

„Iš pirmo žvilgsnio – turėjom laimėti lengviau. Bet „BK Centre“ stengėsi ir žaidė ganėtinai normaliai. Na, mes žinoma irgi šiandien daug rotavom ir stengiausi duoti pažaisti visiems žaidėjams. Stengiausi išdalinti laiką vienodai, o jo mažiau gavo tik tie, kurie turėjo šiokias tokias traumeles. Mums tai yra tik pati pradžia. Komanda dar turi susižaisti. Nemanau, kad šiandien sužaidėm labai gražiai, bet laimėjom.“

„BK Centre“ dvikovos nekomentavo.

„Kauno SRC“ gretose pirmaisiais smuikais griežė M.Valaitis (15 tšk.) E.Kulboka (15 tšk.), J.Banys (10 tšk., 7 atk k.), P.Aleksynas (9 tšk.), P.Bružauskas (8 tšk.), A.Lencevičius (8 tšk.) ir J.Milius (5 tšk., 9 atk. k.).

„BK Centre“ komandoje išsiskyrė V.Bugao (12 tšk. 5 rez. p., 5 išpr. pr.), K.Abramtsov (8 tšk.), A.Armanavičius (7 tšk., 8 atk. k.), D.Malinauskas (7 tšk.) ir D.Gostev (6 tšk.).

„Kauno SRC“ „B“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybėse iškovojo antrąją pergalę iš tiek pat galimų (2-0). „BK Centre“ padėtis kardinaliai priešinga – abi nesėkmės (0-2).

„Sporto fėja & Detagama“ nesunkiai susitvarkė su BK „Centre“ (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 22:38 val.)Užsidegusi Kauno SRC komanda tiesiog nušlavė BK „Centre“ (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:08 val.)„Banga“ treniruotės pobūdžio rungtynėse lengvai susitvarkė su BK „Centre“ (2016 sausio 14 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)D. Pogužinsko pelnyti 52 taškai leido „Sporto manijai“ užtikrintai nugalėti BK „Centre“ (2016 sausio 09 d., šeštadienis, 11:42 val.)„Basement“ pasiekė lengvą pergalę prieš BK „Centre“ (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 22:32 val.)„Kauno SRC” atlaikė „Sporto manijos“ šturmą ir iškovojo pergalę (2016 sausio 26 d., antradienis, 23:24 val.)„Sporto fėja & Detagama“ pirmą pergalę įsirašė sutriuškindami BK „Centre“ (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 20:44 val.)„DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su BK „Centre“ (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 20:30 val.)„Sporto manija“ neturėjo vargo rungtynėse su BC „Centre“ ekipa (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 20:54 val.)Per paskutines šešias minutes pelnę vos tris taškus „Kauno SRC“ krepšininkai pripažino „Basement“ pranašumą (2016 kovo 22 d., antradienis, 22:28 val.)