DNC – Sport Fairy vs Kauno kolegija (61:58)B lyga, „Baltik sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 02 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

Paskutines minutes užtikrintai žaidusi „DNC“ komanda nugalėjo „Kauno kolegiją“

2014 lapkričio 03 d., Pirmadienis, 00:48 val., peržiūros: 1126

Sekmadienio vakarą J. Pauliaus II-ojo gim. sporto salėje buvo sužaistos KKL B lygos „Baltik sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „DNC“ ir svečių „Kauno kolegijos“ krepšininkai. Nors rungtynės ir prasidėjo šeimininkų dominavimu, tačiau svečiai po truputį irgi įsivažiavo ir antroje ketvirčio pusėje buvo išsiveržę į priekį. Paskutines atakas sėkmingiau surengė svečiai ir po pirmojo ketvirčio pirmavo rezultatu 17:13. Antrasis ketvirtis vėl buvo permainingas ir atkaklus. Prasidėjus ilgajai pertraukai, komandas skyrė minimali „DNC“ persvara 35:34. Po pertraukos svečiai demonstravo brandesnį žaidimą, o šeimininkams vis nepavykdavo užpulti, tuo pasinaudoję kolegijos krepšininkai, perėmė žaidimo iniciatyvą į savo rankas ir prieš lemiamą ketvirtį jau buvo priekyje 42:45. Paskutiniame kėlinuke toliau žaidimo madas diktavo svečiai. Įpusėjus kėliniui, jie buvo įgiję apčiuopiamą 8 taškų persvarą. Šeimininkai paprašė minutės pertraukės ir po jos laimėję atkarpą 11:0, šventė nelengvą pergalę rezultatu 61:58.

Rungtynės prasidėjo šeimininkų dominavimu ir sužaidus beveik pusę kėlinio jie jau turėjo apčiuopiamą 7 taškų persvarą (12:5). Nieko nelaukęs, kolegijos treneris paprašė minutės pertraukėlės. Ši atsipirko su kaupu: po sėkmingos atkarpos 8:0 svečiai jau minimalia persvara buvo priekyje, tačiau ketvirtį sėkmingiau užbaigė „DNC“. Rezultatas po pirmojo kėlinio buvo 17:13.

Antrąjį ketvirtį geriau pradėjo svečiai, kurie netrukus išlygino rezultatą ir vėl jį persvėrė. Dėka geresnės gynybos ir galingo priekinės linijos žaidimo po varžovų krepšiais, šeimininkai neleido įsibėgėti varžovams, kurie įpusėjus ketvirčiui vėl buvo išlyginę rezultatą 26:26. Antroje kėlinio pusėje žaidimas sulėtėjo, o šeimininkų taiklūs tritaškiai leido jiems pirmauti prieš prasidedant ilgajai pertraukai 35:34.

Trečiajame kėlinuke vyravo netaiklūs metimai ir skuboti sprendimai, viso to rezultatas – nerezultatyvus krepšinis. Abi komandos pradėjo labiau gintis, o puolime nei viena nesurasdavo būdų kaip pelnyti taškus. Tiesa, svečiai po truputį perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas ir prieš lemiamą ketvirtį sugebėjo įgyti 3 taškų persvarą – 42:45.

Ketvirtąjį kėlinuką šį kart geriau pradėjo šeimininkai. A.Gedminas dukart taikliais tritaškiais lygino rezultatą. Sužaidus porą minučių, svečiai įjungė aukštesnę pavarą ir tuoj pat susikrovė apčiuopiamą 8 taškų persvarą. Nieko nelaukęs „DNC“ treneris paprašė minutės pertraukėlės, norėdamas nuraminti komandą ir apgalvoti naują žaidimo planą. Po pertraukėlės Andriaus Gedmino vedama kariauna ketvirtojo kėlinio pabaigoje surengė galingą spurtą 11:0 ir po K. Meiliūno dvitaškio, likus žaisti 15 sekundžių, komandas skyrė 3 taškai. Pasirodo, tai buvo paskutinieji pelnyti taškai šiose rungtynėse, įtvirtinę „DNC“ pergalę rezultatu 61:58

DNC – Sport Fairy: Andrius Gedminas – 18 tšk., Karolis Meiliūnas – 10 tšk. (5 rezult. perd.), Giedrius Jevstignejevas – 8 tšk. (13 atk. kam.)

Kauno kolegija: Deividas Stankevičius – 14 tšk., Tomas Čerkunovas – 13 tšk. (10 atk. kam.), Robertas Talevičius – 10 tšk.

Vos penkiese susirinkę „Voluktės“ krepšininkai palaužė „Kauno kolegiją“ (2015 sausio 27 d., antradienis, 19:48 val.)„Voluktė“ dar kartą įveikė „Kauno kolegiją“ (2015 vasario 17 d., antradienis, 23:01 val.)Dramą „Kauno Energijoje“ po pratęsimo laimėjo „Kauno Kolegija“ (2014 gruodžio 04 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)Paskutiniame kėlinyje įsišaudžiusi „Voluktė“ palaužė „DNC ‒ Sport Fairy“ šešetuką (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 22:29 val.)„Bangos“ šešetukas palaužė išretėjusias „Kauno Kolegijos“ gretas (2015 vasario 06 d., penktadienis, 00:09 val.)Nedraugišku elgesiu ir emocijomis paženklintose rungtynėse „DNC ‒ Sport Fairy“ nutraukė nesėkmių seriją (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 16:52 val.)Rezultatyvioje kovoje ‒ užtikrinta „Bangos“ pergalė (2015 kovo 19 d., ketvirtadienis, 23:38 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Kauno Kolegija“ įveikė KK „Pauliukai“ ekipą (2014 spalio 21 d., antradienis, 21:52 val.)Fantastiškas ir neįtikėtinas A.Gedmino rekordas leido pergalę pasiekti „DNC – Sport Fairy“ komandai (2015 vasario 05 d., ketvirtadienis, 23:07 val.)Permainingoje bei emocingoje rungtynių pabaigoje ‒ sunki „Kauno SRC“ pergalė (2015 vasario 10 d., antradienis, 19:56 val.)