BC „Sporto fėja“ – Detagama vs Banga (70:76)B lyga, „Baltik sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2015 balandžio 01 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Banga“ pusfinalį pradėjo pergalę prieš „Sporto fėją“ – Detagamą

2015 balandžio 01 d., Trečiadienis, 22:05 val., peržiūros: 1484

Balandžio 1 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „B“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Sporto fėja“ – Detagama priemė svečius „Bangą“. Tai buvo pirmos pusfinalio rungtynės.

Rungtynes geriau pradėjo „Banga“. Du tritaškius pataikė A.Karbauskas, o po taiklaus J. Čėsnos metimo komandas skyrė aštuoni taškai (0:8). Netrukus du iš eilės tritaškius pataikė D.Gudeliauskas, po kurių komandas skyrė du taškai (6:8). Sužaidus šešias minutes komandas skyrė vienas taškas (9:10). Septintą minutę spurtą pradėjo „Banga“, kuri pelnė devynis taškus be atsako (9:19). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos „Sporto fėja“ – Detagama paprašė minutės pertraukėlės. Po jos šeimininkai sumažino svečių pranašumą iki penkių taškų (14:19). Visgi kėlinio pabaigoje „Banga“ padidino persvarą iki septynių taškų (16:23).

Antrą ketvirtį „Banga“ pradėjo taikliu dvitaškiu (16:25). Į tai „Sporto fėja“ – Detagama atsakė dviem taikliais metimais (20:25). Vėliau komandos žaidė lygiai. Įpusėjus ketvirčiui komandas skyrė penki taškai (27:32). Netrukus „Banga“ padidino pranašumą iki septynių taškų (27:34). Septintą minutę penkis taškus be atsako pelnė „Sporto fėja“ – Detagama (32:34). Visgi kėlinio pabaigą geriau sužaidė „Banga“. Svečiai padidino savo pranašumą iki devynių taškų (36:45).

Prasidėjus antrai rungtynių pusei septynis taškus be atsako pelnė „Banga“ (36:52). Baigiantis trečiai minutei pirmus taškus kėlinyje pelnė „Sporto fėja“ – Detagama (38:52). Įpusėjus penktai minutei tritaškį pataikė svečiai (38:55), o minutės pertraukėlės paprašė „Sporto fėja“ – Detagama. Po jos komandos žaidė apylygiai. Likus dviems minutėms iki ketvirčio pabaigos komandas skyrė 17 taškų (46:63). Devintą minutę spurtą pradėjo „Sporto fėja“ – Detagama, kurie pelnė devynis taškus be atsako (55:63). Baigiantis kėliniui „Banga“ padidino pranašumą iki 10 taškų (55:65).

Prasidėjus ketvirtam kėliniui du taškus pelnė „Banga“ (55:67). Į tai „Sporto fėja“ – Detagama atsakė penkiais pelnytais taškais (60:67). Ketvirtą minutę „Bangos“ pranašumas šoktelėjo iki 13 taškų (60:73), o „Sporto fėja“ – Detagama paprašė minutės pertraukėlės. Po jos „Bangos“ puolimas pradėjo strigti, o „Sporto fėja“ – Detagama pamažu mažino varžovų pranašumą. Likus minutei ir 10 sekundžių šeimininkų taiklus dvitaškis sumažino svečių persvarą iki šešių taškų (68:74). Netrukus „Sporto fėja“ – Detagama priartėjo prie varžovų iki keturių taškų (70:74). Paskutinėmis rungtynių sekundėmis „Banga“ persvarą išlaikė ir įveikė varžovus rezultatu 70:76.

Rungtynių interviu „Rungtynių vaizdo įrašai“ skiltyje

BC „Sporto fėja“ – Detagama: Arūnas Rimas – 18 tšk., Donatas Gudeliauskas – 17 tšk., Leonardas Ivanovas – 8 tšk. (7 rezult. perd.)

Banga: Aurimas Karbauskas – 26 tšk. (13 atk. kam., 7 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Povilas Liesis – 16 tšk., Arnas Lubys – 12 tšk., Mintautas Bulanovas – 11 tšk.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Anonimas2015 balandžio 01 d., 21:48 val.
B lygos TOP5 ant tiek lygus, kad bet kurios komandos pergalė atkrintamosiose nė trupučio nestebina. Nors šiek tiek netikėta, kad Voluktė, tiek SF-D pirmąsias varžybas pralošė. Nuo to tik įdomiau :)
Anonimas2015 balandžio 01 d., 21:38 val.
sauluoliai banga,taip ir toliau:)
Negausiai susirinkusi „Banga“ buvo toli nuo revanšo prieš BC „Sporto fėją ‒ Detagamą“ (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 23:04 val.)L. Ivanovo baudų metimai padovanojo pergalę BC „Sporto fėja“ – Detagama ekipai (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 22:43 val.)„Banga“ po pratęsimo krito prieš „Kauno SRC“ (2015 sausio 23 d., penktadienis, 00:52 val.)Po įtemptos kovos „Kauno kolegija“ privertė patirti BC „Sporto fėja“ – Detagama pralaimėjimo skonį (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 20:07 val.)„Banga“ neapgynė savo tvirtovės ir turėjo pripažinti „Voluktės“ pranašumą (2015 sausio 08 d., ketvirtadienis, 23:53 val.)Įspūdingai atsitiesę BC „Sporto fėja“ – Detagama krepšininkai palaužė „Pauliukus“ (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 22:25 val.)„DNC ‒ Sport Fairy“ patiesė BC „Sporto fėją & Detagamą“ ir pasidabino „B“ lygos bronza (2015 balandžio 17 d., penktadienis, 21:40 val.)„Bangos“ šešetukas palaužė išretėjusias „Kauno Kolegijos“ gretas (2015 vasario 06 d., penktadienis, 00:09 val.)„BC „Sporto fėja“ – Detagama“ užtikrintai prasibrovė į pusfinalį (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 23:51 val.)Trečiame kėlinyje atitolusi „Banga“, sezoną pradėjo pergale (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 01:20 val.)