Voluktė vs KK „Pauliukai“ (100:62)B lyga, „Baltik sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 vasario 03 d., Antradienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KK „Pauliukai“ neprilygo grupės lyderiams

2015 vasario 03 d., Antradienis, 23:03 val., peržiūros: 976

Antradienį, vasario 3 dieną, A.Sabonio KC įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "B" lygos, "Baltik sport" pirmenybių rungtynės, tarp vietos "Voluktės" ir svečių KK "Pauliukų" ekipų. Rungtynių pradžioje gana neblogai atrodę svečiai laimėjo pirmą kėlinuką, o prieš ilgąją pertrauką dar turėjo minimalią persvarą, tačiau po pertraukos savo puolimą akivaizdžiai pagerinę aikštės šeimininkai tiesiog sutriuškino varžovus, ko pasekoje pasiekė solidžią pergalę rezultatu 100:62 (16:20, 23:20, 37:17, 24:5).

Susitikimą kiek geriau pradėję aikštės šeimininkai iškart atitrūko nuo varžovų, tačiau ilgai netrukus KK "Pauliukai" surengė spurtą 0:8 ir persvėrė rezultatą savo naudai. Kiek vėliau "Voluktės" žaidėjai dar buvo susigrąžinę iniciatyvą, bet neilgam, nes pirmą kėlinuką geriau užbaigę svečių ekipos krepšininkai susigrąžino iniciatyvą į savo rankas ir įgijo keturių taškų pranašumą. 16:20.

Antrojo ketvirčio pradžioje KK "Pauliukai" tik didino savo persvarą, tačiau įpusėjus kėlinukui "Voluktės" krepšininkai surengė spurtą 10:0 ir perėmė iniciatyvą į savo rankas bei įgijo keturių taškų persvarą. Toks skirtumas tarp komandų laikėsi kelias minutes, kol, atėjus pirmos rungtynių pusės laikui į pabaigą, svečių žaidėjai dar pelnė kelis taškus iš eilės, kurių dėka susigrąžino minimalų pranašumą į savo rankas. 39:40.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje kardinaliai pasikeitė. Jau per pirmas kelias trečiojo kėlinuko minutes aikštės šeimininkai surengė spurtą net 21:2, kurio dėka ne tik perėmė žaidimo vadžias į savo rankas, bet ir įgijo aštuoniolikos taškų pranašumą. Kiek sutrikę KK "Pauliukai" bandė atsigauti ir buvo sumažinę deficitą iki vienuolikos taškų, tačiau ir toliau užtikrintai žaidusi "Voluktė" padidino skirtumą tarp komandų iki devyniolikos taškų. 76:57.

Paskutinė rungtynių dalis buvo tik formalumas. Jau nuo pat pradžių ir toliau itin rezultatyviai žaidę aikštės šeimininkai vis tolo nuo priešininkų, ko pasekoje dar neįpusėjus ketvirčiui komandas skyrė 25 taškai. Vėliau KK "Pauliukai" surengė vieną iš labai retų ir, kaip vėliau paaiškėjo, paskutinį taškais pasibaigusį reidą, nes per likusį laiką taškus rinko tik "Voluktės" krepšininkai, ko pasekoje pelnė penkiolika taškų be varžovų atsako ir iškovojo triuškinančią pergalę rezultatu 100:62.

"Voluktė": Matas Lisajevičius – 21 tšk. (6 rezult. perd.), Rimantas Lukoševičius – 19 tšk. (8 rezult. perd.), Matas Krygeris – 14 tšk., Darius Aklys – 13 tšk. (14 atk. kam.), Arūnas Giedraitis – 13 tšk. (10 atk. kam.)

KK "Pauliukai": Vladimiras Burovas – 20 tšk. (6 išpr. praž.), Mindaugas Gelžinis – 16 tšk., Arminas Čapkauskas – 10 tšk. (10 atk. kam.)

KK „Pauliukai“ palaužė „Šilainius“ (2015 kovo 12 d., ketvirtadienis, 03:36 val.)Permainingoje vakaro dvikovoje ‒ KK „Pauliukai“ pergalė (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)KK „Pauliukai“ turnyrinėje lentelėje aplenkė „Kauno SRC“ (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 17:56 val.)KK „Pauliukai“ tik po atkaklios kovos palaužė „Banga“ ekipą (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 23:10 val.)„DNC ‒ Sport Fairy“ palaužė „Pauliukai“ ekipą (2015 vasario 10 d., antradienis, 22:58 val.)„Šilainiai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Voluktę“ (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 22:52 val.)„Kauno SRC“ nusileido „Voluktei“ (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 01:44 val.)„Šilainiai“ paskendo „Voluktės“ tritaškių lietuje (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 00:52 val.)„Voluktė“ iškovojo ketvirtąją pergalę (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 23:13 val.)KK „Pauliukai“ po pratęsimo vos išnešė sveiką kailį iš „Tornado KM ‒ Bonum Signum“ tvirtovės (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 17:59 val.)