DNC – Sport Fairy vs Kauno SRC (96:92)B lyga, „Baltik sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 vasario 03 d., Antradienis, 21:00 val. @ T. Ivanausko vidurinė mokykla, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

„DNC – Sport Fairy“ vos išsaugojo pergalę savo rankose

2015 vasario 03 d., Antradienis, 23:11 val., peržiūros: 1092

Vasario 3 dieną, 21:00 val., T.Ivanausko mokyklos sporto salėje, susitiko "B" lygos komandos "DNC – Sport Fairy" (šeimininkai) ir "Kauno SRC" (svečiai). Pirmi du kėlinukai šiose rungtynėse vyko itin atkakliai, nei viena komanda nesugebėjo įrodyti savo pranašumo, tačiau trečiame ketvirtyje viskas pasikeitė. "DNC – Sport Fairy" sugebėjo spurtuoti, pasiekė net 18 pranašumą, tačiau ties tuo momentu sustojo. Svečiams pavyko priartėti ir visai nedaug trūko, jog skirtumas būtų išnykęs. Vis tik "Kauno SRC" komandos išsigelbėjimui laiko buvo per mažai. Šeip ne taip atsilaikę "DNC – Sport Fairy" krepšininkai laimėjo susitikimą rezultatu 96:92.

Susitikimo pražioje abi komandos buvo puikiai nusiteikusios, žaidėjai nesunkiai rinko taškus, žaidimas buvo greitais ir rezultatyvus. "Kauno SRC" rėmėsi tolimais metimais ir tai buvo bene pagrindinis jų ginklas šį vakarą, tuo tarpu šeimininkai rungtyniavo kiek įvairiau, nevengė kontaktinio žaidimo, sėkmingai provokavo varžovų pražangas. Vis tik ilgą laiką vykęs lygus žaidimas pagaliau privertė krepšininkus kovoti dėl kiekvieno kamuolio, netrukus prasidėjo ir ginčai su teisėjais, bet nei vienai ekipai taip ir nepavyko nutolti. Tad nieko keisto, jog ilgoji pertrauka prasidėjo esant lygiam rezultatui 49:49.

Antroje rungtynių dalyje geriau atrodė "DNC – Sport Fairy" krepšininkai, kurie dabar žaidė daug tiksliau. Svečių puolimas buvo pristabdytas, o skirtumas ėmė augti. Nepastebimai skirtumas išaugo ir vienu metu pasiekė net 18 taškų ribą. Atrodė, kad "Kauno SRC" komanda jau nebesugebės atsitiesti, bet ilgas suolelis jiems suteikė dar vieną šansą. Ketvirtame kėlinuke jie ėmė artėti, skirtumas sumažėjo ir sugrįžo nedidelė intriga. Tiesa, mažėjo ir likęs laikas, tad svečiai buvo priversti atakuoti skubotai ir ši taktika pasiteisino. R.Adžgauskas pataikė labai svarbius tritaškius metimus ir komanda jau buvo visiškai arti varžovų. Labai laiku du dvitaškius pataikęs A.Gedminas "DNC – Sport Fairy" komandai leido trumpam atsitiesti, bet varžovai vis dar kabinosi į rungtynes. Viską šį vakarą užbaigė dvi tikslios K. Meiliūno baudos, po kurių pasiektas 4 taškų pranašumas buvo pakankamas pergalei pasiekti. Rungtynės baigėsi rezultatu 96:92.

Nugalėtojų komandos komentaras po pergalės: "buvo puikios rungtynės, komandos gerai pataikė, mes gal kiek per anksti atsipalaidavome".

DNC – Sport Fairy: Karolis Meiliūnas – 25 tšk. (12 rezult. perd., 5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Andrius Gedminas – 22 tšk. (6 rezult. perd.), Liutauras Lukošenkinas – 17 tšk., Giedrius Jevstignejevas – 15 tšk. (14 atk. kam., 7 išpr. praž.), Paulius Valentukonis – 13 tšk. (11 atk. kam.)

Kauno SRC: Martynas Valaitis – 25 tšk., Aidas Makūnas – 20 tšk. (13 atk. kam., 7 rezult. perd.), Karolis Tarvydas – 14 tšk., Rytis Adžgauskas – 14 tšk. (5 rezult. perd.)

„DNC – Sport Fairy“ pergalei pasiekti užteko vieno kėlinuko (2015 kovo 17 d., antradienis, 22:43 val.)„DNC ‒ Sport Fairy“ nesunkiai eliminavo KK „Pauliukus“ (2015 kovo 24 d., antradienis, 22:53 val.)„DNC ‒ Sport Fairy“ kandžiojosi, bet prieš vėją nepapūtė (2015 balandžio 13 d., pirmadienis, 22:47 val.)„DNC ‒ Sport Fairy“ palaužė „Pauliukai“ ekipą (2015 vasario 10 d., antradienis, 22:58 val.)„DNC – Sport Fairy“ nesunkiai įveikė „Šilainius“ (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 01:20 val.)"DNC - Sport Fairy" be didesnio vargo palaužė "Kauno SRC" ekipą. (2015 kovo 08 d., sekmadienis, 17:55 val.)„DNC ‒ Sport fairy“ be didesnio vargo įveikė „Bangos“ ekipą. (2015 vasario 19 d., ketvirtadienis, 23:42 val.)DNC – Sport Fairy nugalėjo nuo antro kėlinio 5-se žaidusius KK „Pauliukai“ (2015 kovo 10 d., antradienis, 23:38 val.)„Voluktė“ be didesnio vargo įveikė „DNC ‒ Sport Fairy“ ekipą ir išlygino pusfinalio serijos rezultatą. (2015 balandžio 07 d., antradienis, 21:37 val.)„Voluktė“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 sausio 06 d., antradienis, 22:54 val.)