Voluktė vs DNC – Sport Fairy (71:77)B lyga, „Baltik sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2015 kovo 31 d., Antradienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Po atkaklios kovos “DNC – Sport Fairy“ nugalėjo „Voluktė“ ir pusfinalyje įsiveržė į priekį 1:0

2015 kovo 31 d., Antradienis, 23:36 val., peržiūros: 880

Antradienio vakarą A.Sabonio krepšinio centre įvyko B lygos „Baltik sport“ pirmenybių pusfinalio pirmosios rungtynės, kuriose susitiko „Voluktė“ (šeimininkai) ir “DNC – Sport Fairy“ (svečiai). Pirmajame pusfinalio susitikime jau nuo pat pirmųjų minučių tarp ekipų užvirė atkakli kova dėl kiekvieno aikštės centimetro. “DNC – Sport Fairy“ šios dienos rungtynėse pademonstravo didesnį kovingumą ir iškovojo sunkią pergalę, rezultatu – 71:77.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo aikštelės šeimininkai ( 5:0). “DNC – Sport Fairy“ ekipai pavyko susitvarkyti su savo puolimu ir sugebėjo laimėti dviejų minučių atkarpą, kur tai jiems leido pirmą kartą šios dienos rungtynėse įsiveržti į priekį ( 7:9). Po minutės pertraukėlės „Voluktė“ komanda dėka, M.Lisajevičiaus ir A.Žėko tamdemo, surengė 8:0 spurtą ir atstatė turėtą pranašumą ( 16:11). Likus žaisti mažiau nei dvi minutes “DNC – Sport Fairy“ ekipos snaiperiai suleido du svarbius tritaškius metimus ir skirtumą sumažino iki minimumo – 22:21.

„Voluktė“ antrąjį ketvirtį pradėjom dviem tolimais metimais ( 30:23), tačiau šeimininkams neįkandomas riešutėlis buvo I.Grigaravičius ,kuris individualiais veiksmais padėjo “DNC – Sport Fairy“ komandai išlyginti rezultatą ( 30:30). „Voluktė“ ekipai vis pavykdavo atitrūkti nuo varžovų ir įgauti saugų pranašumą, bet tada žodį tardavo svečių snaiperiai, kurie svarbiais momentais pataikydavo tritaškius metimus ir išlygindavo rezultatą. Prieš ilgąją pertrauką tarp ekipų rezultatas buvo lygus – 45:45.

Šį kartą sėkmingiau kėlinuką pradėjo svečiai, kurie per keletą minučių susikrovė penkių taškų pranašumą ( 47:52). “DNC – Sport Fairy“ ekipos gynyba subyrėjo, o tuo pasinaudoję šeimininkai sumažino skirtumą iki minimumo ( 51:52). Tada žodį tarė svečių komandos lyderis, A.Gedminas, kurio pelnyti devyni taškais iš eilės, leido “DNC – Sport Fairy“ ekipai įgyti rekordinį pranašumą – 9 taškų ( 53:62). Svečiai toliau žaidė lyg ant bangos ir per likusį laiko pavyko išsaugoti susikrautą pranašumą – 59:66.

Prasidėjus lemiamam ketvirčiui „Voluktė“ kilo į lemiamą šturmą ir per keletą minučių sumažino skirtumą iki trijų taškų, tačiau “DNC – Sport Fairy“ ekipa pajutusi pergalės skonį pademonstravo kovingumą ir atstatė saugų pranašumą ( 65:71). D.Jankauskui pavyko vėl apmažinti skirtumą iki keturių taškų, bet fortūną nuo svečių šiandien nenusisuko ir tolimų metimų dėka padidino pranašumą iki devynių taškų ( 67:76). „Voluktė“ nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir akimirksniu ištirpdė skirtumą iki penkių taškų. Vis dėlto, “DNC – Sport Fairy“ ekipa užtikrintai sužaidė paskutinę rungtynių minutę ir iškovojo sunkią pergalę, rezultatu – 71:77.

Po laimėtų rungtynių “DNC – Sport Fairy“ ekipos treneris, D.Budginas, teigė:“ Šiandien buvo sunkios rungtynės, bet manau mums šiandien labiau sekėsi. Mūsų pergalę nulėmė snaiperiai komandos. „Liūtui“ pakrito šiandien tolimi metimai. Kovemės iki paskutinės sekundės ir iškovojome pergalę.“

“DNC – Sport Fairy“ ekipa iki dviejų pergalių įsiveržė į priekį prieš „Voluktė“ – 1:0. Atsakomosios rungtynės vyks – balandžio 7d. A.Sabonio krepšinio centre 20.45val.

Voluktė: Donaldas Jankauskas – 16 tšk., Arvydas Žėkas – 15 tšk. (10 atk. kam.), Matas Lisajevičius – 13 tšk. (8 rezult. perd.)

DNC – Sport Fairy: Andrius Gedminas – 20 tšk. (5 rezult. perd.), Giedrius Jevstignejevas – 19 tšk. (18 atk. kam.), Liutauras Lukošenkinas – 14 tšk.

„DNC ‒ Sport Fairy“ patiesė BC „Sporto fėją & Detagamą“ ir pasidabino „B“ lygos bronza (2015 balandžio 17 d., penktadienis, 21:40 val.)„DNC – Sport Fairy“ nesunkiai įveikė „Šilainius“ (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 01:20 val.)„Voluktė“ po atkaklios kovos įveikė „Kauno SRC“ ir žengė į pusfinalį. (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 19:01 val.)„DNC ‒ Sport Fairy“ nesunkiai eliminavo KK „Pauliukus“ (2015 kovo 24 d., antradienis, 22:53 val.)„DNC ‒ Sport Fairy“ palaužė „Pauliukai“ ekipą (2015 vasario 10 d., antradienis, 22:58 val.)„DNC ‒ Sport fairy“ be didesnio vargo įveikė „Bangos“ ekipą. (2015 vasario 19 d., ketvirtadienis, 23:42 val.)Nedraugišku elgesiu ir emocijomis paženklintose rungtynėse „DNC ‒ Sport Fairy“ nutraukė nesėkmių seriją (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 16:52 val.)„DNC ‒ Sport Fairy“ kandžiojosi, bet prieš vėją nepapūtė (2015 balandžio 13 d., pirmadienis, 22:47 val.)„Voluktė“ be didesnio vargo įveikė „DNC ‒ Sport Fairy“ ekipą ir išlygino pusfinalio serijos rezultatą. (2015 balandžio 07 d., antradienis, 21:37 val.)„DNC – Sport Fairy“ pergalei pasiekti užteko vieno kėlinuko (2015 kovo 17 d., antradienis, 22:43 val.)