Voluktė vs Banga (103:90)B lyga, „Baltik sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 sausio 19 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Voluktė“ nugalėjo „Bangos“ ekipą

2015 sausio 20 d., Antradienis, 00:14 val., peržiūros: 1066

Sausio 19 dieną, A.Sabonio krepšinio centre, įvyko B lygos "Baltik sport" rungtynės. Savo jėgas išbandė "Voluktė" (šeimininkai) ir "Banga". Nors pirmą rungtynių pusę žaidimas vyko apylygis, antroje pusėje "Voluktė" įsibėgėjo ir atitrūko nuo varžovų. Svečiai ketvirtajame kėlinyje dar bandė vytis, tačiau šeimininkai susiėmė ir nepaleido rungtynių sau iš rankų. Jie iškovojo pergalę rezultatu (103 – 90)

Pirmasis kėlinuas prasidėjo gan rezultatyviai. Aikštelėje dominavo tik puolimas. Abi ekipos atakavo ypač taikliai ir kiek silpniau atrodė gynyboje. Likus kelioms minutėms iki pirmojo kėlinuko pabaigos rezultatas buvo lygus (19-19). Visgi, šeimininkai užbaigė kėlinuką kiek geriau ir laimėjo jį rezultatu (28 – 24)

Antrajame kėlinuke vaizdas pernelyg nepasikeitė. Šeimininkai ir toliau buvo nesustabdomi puolime. Jų gynyba taip pat pernelyg nežibėjo, tačiau geras puolimas visa tai puikiai užglostė. Per šį ketvirtį "Voluktė" pelnė net 32 taškus, varžovams leidę įmesti 23. Būtent jų geras puolimas ir lėmė tai, jog net ir nežibėję gynyboje, ilgosios pertraukos metu "Voluktės" krepšininkai jau turėjo 13 taškų pranašumą (60 – 47)

Po ilgosios pertraukos žaidimas kiek aprimo. Atakos vyko šiek tiek ilgesnės bei kamuolys buvo "sukamas" vis daugiau. Praėjus porai minučių, šeimininkai buvo išsiveržę net 17 taškų skirtumu (66-49). Po to svečiai šiek tiek spurtavo (9-0) ir sumažino atsilikimą iki 8 taškų. Tačiau šeimininkų gretose, savo komandos ėmėsi gelbėti Donaldas Jankauskas. Jis per antrą kėlinuko pusę pelnė net 13 taškų iš komandos 17 ir taip sulig trečio kėlinuko sirena sugrąžino savo ekipai solidų pranašumą. "Voluktė" pirmavo rezultatu (84 – 68)

Iš pirmo žvilgsnio atrodė, jog ketvirtasis kėlinukas jau turėtų būti tik formalumas, tačiau svečiai buvo kitokios nuomonės. Kur kas geriau sužaidę kėlinuko pradžią jie sumažino skirtumą iki vienženklio (87-78). Tai pamatęs, "Voluktės" treneris paprašė minutės pertraukėlės, per kurią išsprendė visas problemas. Iškart po pertraukėlės "Voluktė" spurtavo (13-2) ir padidino savo pranašumą iki 20 taškų (100-80). Kėlinuko pabaigoje, viskas jau buvo aišku, šeimininkai pernelyg nepersistengė. Ramiai pabaigę šias rungtynes "Voluktės" krepšininkai iškovojo pergalę rezultatu (103 – 90)

Voluktė: Donaldas Jankauskas – 38 tšk. (7 išpr. praž.), Matas Lisajevičius – 19 tšk. (9 rezult. perd.), Arvydas Žėkas – 15 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Darius Aklys – 10 tšk. (10 atk. kam.)

Banga: Gitanas Bačiulis – 24 tšk. (5 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Arnas Lubys – 21 tšk. (11 atk. kam.), Renatas Issak – 15 tšk., Mintautas Bulanovas – 15 tšk.

"Voluktės" treneris Matas Lisajevičius:

"Šįkart nugalėjo stipresni. Tai tiek."

„Voluktė“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Kauno SRC“ (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 23:39 val.)„DNC ‒ Sport fairy“ be didesnio vargo įveikė „Bangos“ ekipą. (2015 vasario 19 d., ketvirtadienis, 23:42 val.)KK „Pauliukai“ tik po atkaklios kovos palaužė „Banga“ ekipą (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 23:10 val.)„Voluktė“ dar kartą įveikė „Kauno kolegiją“ (2015 vasario 17 d., antradienis, 23:01 val.)„Voluktė“ po atkaklios kovos įveikė „Kauno SRC“ ir žengė į pusfinalį. (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 19:01 val.)„Voluktei“ teko pavargti rungtynėse su „Pauliukais“ (2014 lapkričio 04 d., antradienis, 15:21 val.)„Voluktė“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 sausio 06 d., antradienis, 22:54 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Banga“ nugalėjo „Kauno SRC“ (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 01:56 val.)Lygią kovą laimėjo „Banga“ (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 20:02 val.)„Voluktė“ ir antrą kartą privertė pasiduoti jaunuosius „Tornado“ krepšininkus. (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 15:07 val.)