KK „Pauliukai“ vs DNC – Sport Fairy (62:101)B lyga, „Baltik sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 kovo 24 d., Antradienis, 20:15 val. @ Juškonių sporto salė, Liepų g. 2, Juškonys, Jonavos r., LT-55402

„DNC ‒ Sport Fairy“ nesunkiai eliminavo KK „Pauliukus“

2015 kovo 24 d., Antradienis, 22:53 val., peržiūros: 975

Antradienį, kovo 24 dieną, Juškonių sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „B“ lygos, „Baltik sport“ pirmenybių ketvirtfinalio antrosios rungtynės, tarp vietos KK „Pauliukų“ ir svečių „DNC – Sport Fairy“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios iniciatyvą į savo rankas paėmę svečių krepšininkai tvirtai laikė ją visas rungtynes, ko pasekoje antrą kartą įveikė KK „Pauliukus“ ir prasibrovė į pusfinalį. 62:101 (17:25, 15:20, 21:28, 9:28).

Susitikimo pradžioje trumpam į priekį išsiveržė šeimininkai, tačiau čia pat spurtavę svečių krepšininkai iniciatyvą perėmė į savo rankas. Kiek vėliau KK „Pauliukai“ dar buvo persvėrę rezultatą, tačiau ilgai juo džiaugtis neteko, nes netrukus devynis taškus iš eilės pelnę „DNC – Sport Fairy“ ekipos žaidėjai įgijo aštuonių taškų pranašumą. Per likusį laiką iki kėlinuko pabaigos žaidė panašiai, todėl skirtumas tarp jų nepakito. 17:25.

Antrojo ketvirčio pradžioje ir vėl kiek geriau pasirodė KK „Pauliukai“, tačiau ilgai nesnaudę svečiai padidino skirtumą tarp komandų iki dviženklio. Kiek vėliau, puolime šiek tiek aktyviau žaisti pradėję aikštės šeimininkai sugebėjo sušvelninti deficitą, bet ir toliau užtikrintai žaidę „DNC – Sport Fairy“ ekipos krepšininkai neleido priešininkams pavojingiau priartėti, ko pasekoje prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė trylika taškų. 32:45.

Po pertraukos, trečio kėlinio pradžia buvo itin rezultatyvi abiems komandoms. Ekipos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais ir palaikė greitą žaidimo tempą, tačiau daugiau parako toliašaudėje artilerijoje turėję „DNC – Sport Fairy“ ekipos žaidėjai dar šiek tiek padidino savo persvarą, o pačioje trečiojo ketvirčio pabaigoje dar spurtavę 3:11 padidino skirtumą tarp komandų iki dvidešimties taškų. 53:73.

Paskutinė rungtynių dalis buvo tik formalumas, kurį geriau nei puikiai sutvarkė svečių ekipos žaidėjai. Jau pačioje pradžioje svečiai sužaidė rezultatyvią atkarpą ir dar labiau atitrūko nuo varžovų, tačiau negana to dar kartą surengė spurtą, kurio metu pelnė penkiolika taškų be varžovų atsako ir padidino skirtumą tarp komandų iki triuškinančio 41-ieno taško. Per likusį laiką stebuklų neįvyko ir užtikrinta pergale, atvėrusia duris į pusfinalį, džiaugėsi „DNC – Sport Fairy“. 62:101.

“DNC – Sport Fairy“ ekipa serijoje iki dviejų pergalių laimėjo 2:0, kas ir atvėrė jiems kelią į pusfinalį, kuriame jų lauks „Voluktės“ ir „Kauno SRC“ poros nugalėtojas.

KK „Pauliukai“: Mindaugas Gelžinis – 21 tšk., Vladimiras Burovas – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Dainius Didžiulis – 9 tšk.

„DNC – Sport Fairy“: Giedrius Jevstignejevas – 24 tšk. (20 atk. kam., 5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Karolis Meiliūnas – 24 tšk. (10 rezult. perd.), Paulius Valentukonis – 18 tšk. (13 atk. kam.), Andrius Gedminas – 16 tšk.

„DNC – Sport Fairy“ nesunkiai įveikė „Šilainius“ (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 01:20 val.)„DNC ‒ Sport Fairy“ palaužė „Pauliukai“ ekipą (2015 vasario 10 d., antradienis, 22:58 val.)„DNC ‒ Sport fairy“ be didesnio vargo įveikė „Bangos“ ekipą. (2015 vasario 19 d., ketvirtadienis, 23:42 val.)DNC – Sport Fairy nugalėjo nuo antro kėlinio 5-se žaidusius KK „Pauliukai“ (2015 kovo 10 d., antradienis, 23:38 val.)„DNC – Sport Fairy“ vos išsaugojo pergalę savo rankose (2015 vasario 03 d., antradienis, 23:11 val.)„DNC – Sport Fairy“ pergalei pasiekti užteko vieno kėlinuko (2015 kovo 17 d., antradienis, 22:43 val.)„Tornado KM ‒ Bonum Signum“ rungtynių pabaigoje pagadino KK „Pauliukams“ nervus (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 16:33 val.)„Kauno SRC“ įveikė „Pauliukus“ (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 20:12 val.)„Kauno kolegija“ be vargo įveikė „Pauliukus“ (2015 vasario 24 d., antradienis, 20:47 val.)„Banga“ susitvarkė su puolime strigusiais KK „Pauliukais“ (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)