Kauno kolegija vs BC „Sporto fėja“ – Detagama (67:64)B lyga, „Baltik sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gruodžio 09 d., Antradienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Po įtemptos kovos „Kauno kolegija“ privertė patirti BC „Sporto fėja“ – Detagama pralaimėjimo skonį

2014 gruodžio 09 d., Antradienis, 20:07 val., peržiūros: 1123

Antradienį Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko B lygos "Baltik sporto" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Kauno kolegija" (šeimininkai) ir BC „Sporto fėja“ – Detagama (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių tarp ekipų užvirė atkakli kova, tačiau antrajame kėlinyje "Kauno kolegija" perėmė iniciatyva į savos rankas ir ilgąją dalį rungtynių išlaikė dviženklį pranašumą. Vis dėlto, BC „Sporto fėja“ – Detagama pademonstravo kovingumą ir rungtynių pabaigoje priartėjo prie varžovų, bet užtikrinčiau sužaidė "Kauno kolegija" , kuri iškovojo pergalę, rezultatu – 67:64.

Rungtynės prasidėjo labai nerezultatyviai. Abi komandos pramesdavo beveik visus metimus ir įpusėjus kėlinukui rezultatas buvo lygus ( 4:4). Toliau komandos žaidė taškas į tašką ir po M.Latkausko dvitaškio metimo "Kauno kolegija" įgijo minimalų pranašumą ( 10:9), tačiau BC „Sporto fėja“ – Detagama ekipa užpuolė keletą greitų atakų ir pirmą kartą šios dienos rungtynėse įsiveržė į priekį ( 10:13). Likus žaisti apie dvi minutes "Kauno kolegija" susitvarkė su savo gynybą ir kėlinuko pabaigoje persvėrė rezultatą į savas rankas – 17:16.

Antrąjį ketvirtį šeimininkai pradėjo užtikrintai ir laimėjo "sausa" atkarpa 11:0 ir įgijo dviženklį pranašumą ( 28:16). Toliau BC „Sporto fėja“ – Detagama ekipai sunkiai sekėsi rinkti taškus. Po minutės pertraukėlės svečiai atsigavo po šalto dušo ir vedami V.Tatarūno sumažino skirtumą iki septynių taškų, tačiau paskutinėmis sekundėmis taiklus D.Stankevičiaus tritaškis metimais "Kauno kolegija" ekipai atstatė dviženklį pranašumą. Rezultatas po dviejų kėlinių – 38:28.

Trečiąjį ketvirtį "Kauno kolegija" toliau demonstravo gerą krepšinį ir su kiekviena ataka pranašumas tik augo. Po taiklaus M.Latkausko dvitaškios metimo komandas skyrė jau 18 taškų ( 48:30). BC „Sporto fėja“ – Detagama ekipos narys, L.Ivanovas, pademonstravo lyderio savybes ir jo pelnytų taškų dėka skirtumą sušvelnino 13 taškų. Rezultatas po trijų kėlinių - 52:39.

Paskutiniame ketvirtyje svečiai pademonstravo tikrą kovingumą ir charakterį. Po trijų žaidimo minučių BC „Sporto fėja“ – Detagama ekipa sumažino skirtumą iki septynių taškų ( 55:48). "Kauno kolegija" nežadėjo taip lengvai išbarstyti turėto panašumo ir be atsako pelnė penkis taškus ( 60:48). Vis dėlto, BC „Sporto fėja“ – Detagama ekipa nenuleido rankų ir atako po atakos pradėjo mažinti skirtumą ( 63:57). Po minutės pertraukėlės "Kauno kolegija" nebuvo pasiruoši spaudimui po visą aikštelę ir svečiai , dėka šeimininkų klaidų, sumažino skirtumą iki dviejų taškų ( 63:61). Likus žaisti apie 20 sekundžių P.Parachomikas realizavo abu baudos metimus ir komandos skyrė keturi taškai, tačiau svečiai surengė greitą ataką ir V.Tatarūnas smeigė tritaškį metimą ( 65:64). Toliau tas pats P.Parachomikas pademonstravo šaltus nervus ir vėl realizavo abu baudos metimus ( 67:64). BC „Sporto fėja“ – Detagama turėjo progą išplėšti pratęsimą, tačiau metimai skriejo pro šalį ir sunkią pergalę iškovojo "Kauno kolegijos" ekipa, rezultatu – 67:64.

Po laimėtų rungtynių "Kauno kolegijos" ekipos treneris, K.Gedminas, kalbėjo:" Gale pradėjo daryti daug klaidų. Per anksti patikėjome pergale. Taip pat pavargome penki – šeši žaidėjai tik žaidė. Rungtynių pabaigoje M.Latkauskas gavo penkias asmenines pražangas. Gynyboje ir puolime atsirado skylių. Gale reikėjo neskubėti ir išlaikyti kamuolį. Svarbiausia, kad laimėjome. Pergalė yra pergalė. Trylika taškų ar trimis laimėjome svarbu laimėjome."

Po pralaimėtų rungtynių BC „Sporto fėja“ – Detagama komandos treneris, D.Gvildys, teigė:" Buvo sunkios rungtynės su Kauno kolegija, kaip ir visada būna. Smulkmenos nulėmė rungtynių baigtį. Taip visalaiką buvo ir ,manau, bus ateityje. Tik fortūnos trūko. Visumoje komandos yra lygiavertės."

Kauno kolegija: Modestas Latkauskas – 20 tšk. (10 atk. kam.), Deividas Stankevičius – 16 tšk., Paulius Parachomikas – 13 tšk. (12 atk. kam., 6 išpr. praž.), Tomas Čerkunovas – 10 tšk.

BC „Sporto fėja“ – Detagama: Vytautas Tatarūnas – 25 tšk. (7 išpr. praž.), Leonardas Ivanovas – 15 tšk. (7 išpr. praž.), Paulius Vaškevičius – 10 tšk.

Tik po atkaklios kovos „BC „Sporto fėja“ – Detagama“ įveikė KK „Pauliukai“ komandą (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 23:14 val.)L. Ivanovo baudų metimai padovanojo pergalę BC „Sporto fėja“ – Detagama ekipai (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 22:43 val.)„BC „Sporto fėja“ – Detagama“ užtikrintai prasibrovė į pusfinalį (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 23:51 val.)„Banga“ pusfinalį pradėjo pergalę prieš „Sporto fėją“ – Detagamą (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 22:05 val.)Įspūdingai atsitiesę BC „Sporto fėja“ – Detagama krepšininkai palaužė „Pauliukus“ (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 22:25 val.)Negausiai susirinkusi „Banga“ buvo toli nuo revanšo prieš BC „Sporto fėją ‒ Detagamą“ (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 23:04 val.)„DNC ‒ Sport Fairy“ patiesė BC „Sporto fėją & Detagamą“ ir pasidabino „B“ lygos bronza (2015 balandžio 17 d., penktadienis, 21:40 val.)BC „Sporto fėja“ ‒ Detagama pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2015 kovo 19 d., ketvirtadienis, 23:38 val.)„Fėjų“ mūšyje triumfavo geriau antrąją rungtynių pusę sužaidusi BC „Sporto Fėja ‒ Detagama“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 22:51 val.)Mūšyje negausiomis pajėgomis BC „Sporto Fėja ‒ Detagama“ po itin atkaklios kovos įveikė „Bangą“ (2014 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 23:54 val.)