Šilainiai vs Voluktė (73:80)B lyga, „Baltik sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 27 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Šilainiai“ paskendo „Voluktės“ tritaškių lietuje

2014 lapkričio 28 d., Penktadienis, 00:52 val., peržiūros: 849

Ketvirtadienį, lapkričio 28 dieną, Kauno Energijos sporto salėje įvyko "B" lygos varžybos tarp "Šilainiai" (šeimininkai) bei "Voluktė" (svečiai). Kiek geriau rungtynių pradžioje atrodę "Šilainiai" vėliau apsileido ir visas rungtynes turėjo vytis varžovus ir naikinti dviženklį deficitą. Persverti rezultato jiems jau nebepavyko, dėka taiklių "Voluktės" tritaškių, o pastarieji ir iškovojo pergalę šiose rungtynėse.

Pirmasis kėlinys prasidėjo dviejais taikliais šeimininkų dvitaškiais, bei dviejais taikliais svečių tritaškiais. Vėliau sekė "sausa" "Šilainių" atkarpėlė 10:0, į kurią svečiai atsakė taip pat "sausa" atkarpa – 0:11. Kėlinį šeimininkai baigė pataikydami dvitaškį, o svečiai tritaškį. Po pirmojo ketvirčio rezultatas 16:20. Antrąjį kėlinį "Voluktė" pradėjo pataikydami tris tritaškius paeiliui bei taip įgavo jau dviženklią persvarą. Kėliniui įpusėjus, svečiai dar labiau padidino savo pranašumą, tačiau "Šilainiai" kėlinuką baigė pelnydami šešis paeiliui taškus. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas 31:41.

Trečiąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie netrukus sumažino atsilikimą iki šešių taškų. Visgi, "Voluktė" vėl laimėjo "sausą" atkarpą 0:11 ir susigrąžino dviženklį pranašumą. Likusią kėlinio dalį komandos žaidė taškas į tašką ir po trijų kėlinių rezultatas buvo 47:61. Lemiamą ketvirtį svečiai pradėjo pataikydami du tritaškius bei padidino savo pranašumą jau iki dvidešimties taškų. Vėliau "Šilainiai" laimėjo atkarpą 18:6 bei sumažino atsilikimą iki vienženklio. Tada jau "Voluktė" stabilizavo žaidimą ir išlaikė saugų pranašumą iki pat rungtynių pabaigos. Galutinis rungtynių rezultatas 73:80.

Šilainiai: Mantautas Patašius – 20 tšk., Artūras Masiulis – 17 tšk. (15 atk. kam.), Tomas Žvaliauskas – 11 tšk.

Voluktė: Matas Krygeris – 19 tšk., Rimantas Lukoševičius – 14 tšk. (6 rezult. perd.), Darius Aklys – 12 tšk., Deividas Sabeckis – 10 tšk. (7 rezult. perd.)

„Šilainiai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Voluktę“ (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 22:52 val.)„Šilainiai“ pasiekė nesunkią pergalę (2014 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 22:38 val.)„Kauno SRC“ nusileido „Voluktei“ (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 01:44 val.)„Banga“ neapgynė savo tvirtovės ir turėjo pripažinti „Voluktės“ pranašumą (2015 sausio 08 d., ketvirtadienis, 23:53 val.)„Šilainiai“ be didesnio vargo sutriuškino Kauno „SRC“ (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 23:40 val.)„Voluktė“ iškovojo ketvirtąją pergalę (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 23:13 val.)Vos penkiese susirinkę „Voluktės“ krepšininkai palaužė „Kauno kolegiją“ (2015 sausio 27 d., antradienis, 19:48 val.)Paskutiniame kėlinyje įsišaudžiusi „Voluktė“ palaužė „DNC ‒ Sport Fairy“ šešetuką (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 22:29 val.)„Voluktė“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Kauno SRC“ (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 23:39 val.)KK „Pauliukai“ neprilygo grupės lyderiams (2015 vasario 03 d., antradienis, 23:03 val.)