Kauno SRC vs KK „Pauliukai“ (80:97)B lyga, „Baltik sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 vasario 01 d., Sekmadienis, 16:15 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

KK „Pauliukai“ turnyrinėje lentelėje aplenkė „Kauno SRC“

2015 vasario 01 d., Sekmadienis, 17:56 val., peržiūros: 982

Sekmadienį, vasario 1 dieną, Kauno mechanikos mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "B" lygos, "Baltik sport" pirmenybių rungtynės, tarp vietos "Kauno SRC" (5/6) ir svečių KK "Pauliukų" (5/6) ekipų. Susitikimo pradžioje žaidimas klostėsi apylygiai, tačiau antrą kėlinuką žymiai geriau sužaidę svečiai atitrūko. Po ilgosios pertraukos tritaškiais varžovus užmėtę aikštės šeimininkai buvo sumažinę atsilikimą iki minimumo, tačiau paskutinę rungtynių dalį užtikrintai sužaidę KK "Pauliukai" pasiekė pergalę rezultatu 80:97 (20:20, 17:31, 26:17, 17:29).

Susitikimo pradžioje abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau keliais žingsniais priekyje buvo KK "Pauliukų" krepšininkai, kurie sugebėjo įgyti aštuonių taškų pranašumą. Kiek vėliau aikštės šeimininkai surengė spurtą 10:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau pirmojo kėlinuko pabaigoje dar spėję pelnyti du taškus svečiai rezultatą išlygino. 20:20.

Antrojo ketvirčio pradžioje kelis sėkmingus reidus surengę svečių žaidėjai ir vėl šiek tiek atitrūko nuo varžovų. "Kauno SRC" tuo metu į priekį truktelėjo Š.Dimša, kurio dėka šeimininkai turėjo minimalią persvarą. Vis tik, antrą trečiojo kėlinuko pusę žymiai rezultatyviau sužaidę KK "Pauliukai" sugebėjo susigrąžinti iniciatyvą į savo rankas ir įgyti keturiolikos taškų pranašumą. 37:51.

Po ilgosios pertraukos "Kauno SRC" gretose atsibudo snaiperiai, kurie vieną po kitos metė tolimus metimus ir didžiąją dalį jų pataikė. Tokio greito bei tritaškiais metimais paremto žaidimo dėka skirtumas tarp komandų neilgai trukus ištirpo iki trijų taškų. Kiek vėliau KK "Pauliukai" surengė rezultatyvų išpuolį, tačiau netrukus šeimininkai sumažino savo deficitą iki vieno taško. Vis tik, kėlinuką geriau užbaigę svečiai įgijo penkių taškų persvarą. 63:68.

Ketvirto kėlinuko pradžioje svečių krepšininkai iškart griebė jautį už ragų ir spurtavę 3:11 susigrąžino solidų pranašumą. Vėliau aikštės šeimininkai desperatiškai bandė gelbėtis tolimais metimais, tačiau jau šįkart didžioji jų dalis skriejo pro šalį, kai, tuo tarpu, KK "Pauliukai" atakas užbaigdavo rezultatyviai, ko pasekoje skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki septyniolikos taškų ir pergale džiaugėsi KK "Pauliukai". 80:97.

"Kauno SRC": Aidas Makūnas – 24 tšk. (7 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Šarūnas Dimša – 20 tšk., Martynas Valaitis – 17 tšk., Paulius Aleksynas – 11 tšk.

KK "Pauliukai": Arminas Čapkauskas – 29 tšk. (14 atk. kam.), Arvydas Geiša – 26 tšk. (13 atk. kam., 5 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Mindaugas Gelžinis – 23 tšk. (11 atk. kam.), Vladimiras Burovas – 10 tšk. (12 atk. kam., 8 rezult. perd., 7 išpr. praž.)

„Voluktė“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Kauno SRC“ (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 23:39 val.)KK „Pauliukai“ palaužė „Šilainius“ (2015 kovo 12 d., ketvirtadienis, 03:36 val.)KK „Pauliukai“ tik po atkaklios kovos palaužė „Banga“ ekipą (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 23:10 val.)KK „Pauliukai“ neprilygo grupės lyderiams (2015 vasario 03 d., antradienis, 23:03 val.)„Banga“ po pratęsimo krito prieš „Kauno SRC“ (2015 sausio 23 d., penktadienis, 00:52 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Banga“ nugalėjo „Kauno SRC“ (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 01:56 val.)KK „Pauliukai“ po pratęsimo vos išnešė sveiką kailį iš „Tornado KM ‒ Bonum Signum“ tvirtovės (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 17:59 val.)Antroje pusėje Įsigėbėjusi „Kauno Kolegija“ nušvalė „Kauno SRC“ ekipą (2015 kovo 03 d., antradienis, 19:41 val.)„Voluktė“ po atkaklios kovos įveikė „Kauno SRC“ ir žengė į pusfinalį. (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 19:01 val.)„Šilainiai“ be didesnio vargo sutriuškino Kauno „SRC“ (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 23:40 val.)