Banga vs „Tornado“ KM – „Bonum signum“ (107:81)B lyga, „Baltik sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 sausio 29 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„Banga“ įveikė negausiai susirinkusius jaunuosius „Tornado KM ‒ Bonum Signum“

2015 sausio 29 d., Ketvirtadienis, 23:08 val., peržiūros: 1073

Ketvirtadienį, sausio 29 dieną, VDU sporto centre įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "B" lygos, "Baltik sport" pirmenybių rungtynės, tarp vietos "Bangos" ir svečių "Tornado KM - Bonum Signum" ekipų. Jau nuo pat susitikimo pradžios aikštės šeimininkai aikštelėje jautėsi laisvai ir rengė sėkmingas atakas, tačiau jaunieji svečių žaidėjai retkarčiais "įkąsdavo" varžovams ir gana neprastai priešinęsi vis dėlto turėjo pripažinti pralaimėjimą rezultatu 107:81 (25:22, 25:18, 31:27, 26:14).

Rungtynių pradžioje abi komandos apsikeitė keliais rezultatyviais išpuoliais, tačiau tvirčiau atrodę aikštės šeimininkai netrukus įgijo aštuonių taškų pranašumą. Vis tik, sėkmingo A.Plytniko žaidimo dėka svečiai prisivijo varžovus iki trijų taškų. Kiek vėliau "Banga" ir vėl atitolo nuo priešininkų, tačiau šie net nesiruošė nusileisti ir vėl sumažino deficitą iki trijų taškų. 25:22.

Antrą kėlinuką žymiai sėkmingiau pradėję aikštės šeimininkai spurtavo 9:2 ir padidino skirtumą tarp komandų iki dviženklio. "Tornado KM – Bonum Signum" jaunimas net nesiruošė atsipalaiduoti ir sekė varžovams įkandin, pelnydami septynis taškus be jokio atsako. Kiek vėliau "Banga" ir vėl spurtavo, kas ir leido jiems pirmą rungtynių pusę užbaigti turint dešimties taškų pranašumą. 50:40.

Po ilgosios pertraukos abi komandos ir vėl viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, ko pasekoje žaidimo tempas žymiai paspartėjo. Vis trečiojo kėlinuko metu nei viena komanda pernelyg neišsiskyrė, tačiau pačioje jo pabaigoje aikštės šeimininkai pelnė kelis taškus iš eilės, kurių dėka jų persvara išaugo dar keliais taškais. 81:67.

Paskutinės rungtynių dalies pradžioje abi komandos ir toliau sėkmingai rinko taškus, tačiau didesnė varžovų patirtis darė savo, kas ir leido jiems po truputį vis didinti persvarą. Pačioje rungtynių pabaigoje svečiai galutinai pavargo, kuo lengvai pasinaudojo "Bangos" krepšininkai ir surengę spurtą 10:0, kuris truko iki pat rungtynių galo, įgijo solidų pranašumą. 107:81.