BC „Sporto fėja“ – Detagama vs DNC – Sport Fairy (90:74)B lyga, „Baltik sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gruodžio 17 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Fėjų“ mūšyje triumfavo geriau antrąją rungtynių pusę sužaidusi BC „Sporto Fėja ‒ Detagama“

2014 gruodžio 17 d., Trečiadienis, 22:51 val., peržiūros: 1058

Gruodžio 17 dieną, trečiadienį, KTK salėje įvyko "B" lygos "Baltik Sport" pirmenybių akistata tarp aikštės šeimininkų statusą turėjusių BC "Sporto Fėjos – Detagamos" krepšininkų ir svečių rolėje buvusios "DNC – Sport Fairy" komandos.

Pirmosios susitikimo minutės klostėsi ne itin rezultatyviai ir sužaidus 2,5 minutės komandos savo sąskaitose turėjo po 2 taškus. Visgi vėliau žaidimas po truputį įsisiūbavo, tačiau kurį laiką apčiuopiamesnio pranašumo nepavyko įgyti nė viena ekipai. Antroje ketvirčio pusėje "DNC – Sport Fairy" atitrūko vienu taikliu metimu nepasiekiamu skirtumu (11:15), o kėlinio tiesiojoje dar šiek tiek padidino turimą persvarą ir pirmąją rungtynių dalį laimėjo rezultatu 13:19.

Antrojo kėlinio starte G.Jevstignejevas išvedė savo komandą į priekį 8 taškais (13:21), bet į tai A.Rimo bei G.Bartkaus duetas atsakė 6 taškais ir BC "Sporto Fėjos – Detagamos" deficitas ištirpo iki 2 taškų (19:21). Kėlinio viduryje įsisiūbavo "DNC – Sport Fairy" snaiperiai ir keli tritaškiai vėl padidino atstumą tarp ekipų (24:31), o po 5 M.Šumlinsko taškų iš eilės, skirtumas priartėjo prie dviženklės ribos (27:36). Vis dėlto pirmosios dvikovos pusės tiesiojoje D.Gvildžio kariauna sugebėjo atsitiesti, kėlinį baigė 6 taškais be atsako ir įpusėjus mačui paliko varžovams 3 taškų pranašumą – 33:36.

Po didžiosios pertraukos "DNC – Sport Fairy" toliau laikėsi priekyje ir pirmosiomis ketvirčio minutėmis po truputį didino atotrūkį. Po L.Lukošenkino tolimo šūvio svečiai turėjo 7 taškų persvarą (41:48), tačiau po šio taiklaus metimo D.Budgino vadovaujama komanda įkrito į žaidybinę duobę ir 5 minutes nesugebėjo pralaužti varžovų gynybos. Šį laiko tarpą BC "Sporto Fėja – Detagama" išnaudojo pakankamai turiningai, surinko 17 taškų be atsako ir pakeitė rungtynių tėkmę (58:48). Paskutinėmis sekundėmis prabudę "DNC – Sport Fairy" krepšininkai šiek tiek sumažino atsilikimą, bet prieš lemiamą rungtynių dalį jau buvo besivejančių vaidmenyje – 62:54.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje A.Rimas ir V.Tatarūnas įsūdė po tritaškį ir "DNC – Sport Fairy" padėtis tapo ganėtinai komplikuota (68:54). Prabudę svečiai suapvalino deficitą iki 10 taškų (70:60), bet BC "Sporto Fėja – Detagama" arčiau priešininkų neprisileido, spurtavo 10:2 ir išsklaidė visas abejones (80:62). L.Vėlavičiaus šou leido "DNC – Sport Fairy" ekipai priartėti iki 12 taškų (86:74, tačiau rungtynių finiše D.Gvildžio armija įtvirtino šeštąją pergalę rezultatu 90:74.

Darius Gvildys (BC "Sporto Fėja – Detagama"):

Nelengvos rungtynės buvo. Pirmoj rungtynių pusėje sekėsi sunkiau, bet po pertraukos pajutot savo žaidimą.

"Salė nėra iš šilčiausių ir galbūt žaidėjam prireikė daugiau laiko gerai apšilti. Ir pradžioje nebuvo to azarto, kuris antroj pusėj atsirado. Žaidėjai užsidegė, o tai mėgėjų krepšinyje yra svarbus veiksnys. Varžovų komanda gera. Manau, kad "DNC – Sport Fairy" yra ta komanda, kuri turi daugiausiai neatskleisto potencialo ir tikrai antram rate dar driokstels."

Donatas Budginas ("DNC – Sport Fairy"):

"Sveikinam varžovus. Pritrūkom žaidėjų ir pavargom. Neturėjau lygiaverčių keitimų. Trūko kelių traumuotų žaidėjų ir kelių, kurie deja šiandien neatvyko."

Pagrindiniais pergalės kalviais buvo V.Tatarūnas (21 tšk., 7 atk. k.), M.Pažėra (18 tšk., 7 atk. k.), A.Rimas (18 tšk., 6 atk. k.), D.Gudeliauskas (11 tšk., 7 rez. p.), P.Vaškevičius (10 tšk.) ir E.Jurgaitis (6 tšk., 9 atk. k., 6 rez. p.).

"DNC – Sport Fairy" ekipoje išsiskyrė G.Jevstignejevas (21 tšk., 8 atk. k.), L.Vėlavičius (15 tšk.), M.Šumlinskas (13 tšk., 10 atk. k.), L.Lukošenkinas (12 tšk., 7 atk. k.) ir K.Meiliūnas (8 tšk., 12 rez. p., 6 išpr. pr.).

BC "Sporto Fėja – Detagama" "B" lygos "Baltik Sport" pirmenybėse iškovojo šeštąją pergalę ir išlieka su vieninteliu pralaimėjimu (6-1). "DNC – Sport Fairy" suklupo ketvirtąjį kartą ir turi vienintelę pergalę (1-4).

„Kauno kolegija“ per antrają rungtynių dalį palaužė „DNC – Sport Fairy“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:14 val.)Darniai rungtyniavusi BC „Sporto Fėja ‒ Detagama“ nušlavė nepilnos sudėties „Kauno SRC“ (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 22:12 val.)BC „Sporto fėja“ – Detagama antroje rungtynių pusėje įveikė „Tornado“ KM – „Bonum signum“ komandą (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 23:01 val.)Antrajame „B“ lygos lyderių susitikime ir vėl pranašesni buvo BC „Sporto Fėjos ‒ Detagamos“ krepšininkai (2015 sausio 13 d., antradienis, 23:36 val.)Įspūdingai atsitiesę BC „Sporto fėja“ – Detagama krepšininkai palaužė „Pauliukus“ (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 22:25 val.)Po įtemptos kovos „Kauno kolegija“ privertė patirti BC „Sporto fėja“ – Detagama pralaimėjimo skonį (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 20:07 val.)Negausiai susirinkusi „Banga“ buvo toli nuo revanšo prieš BC „Sporto fėją ‒ Detagamą“ (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 23:04 val.)L. Ivanovo baudų metimai padovanojo pergalę BC „Sporto fėja“ – Detagama ekipai (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 22:43 val.)„Sporto fėja“ – Detagama rungtynių pabaigoje palaužė „Tornado“ KM – „Bonum signum“ (2015 kovo 11 d., trečiadienis, 22:18 val.)Mūšyje negausiomis pajėgomis BC „Sporto Fėja ‒ Detagama“ po itin atkaklios kovos įveikė „Bangą“ (2014 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 23:54 val.)