Šilainiai vs Kauno SRC (100:85)B lyga, „Baltik sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 sausio 15 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Šilainiai“ be didesnio vargo sutriuškino Kauno „SRC“

2015 sausio 15 d., Ketvirtadienis, 23:40 val., peržiūros: 1025

2014 sausio 15 dieną, B lygos, „Baltik sport“ pirmenybėse, Kauno energijos sporto salėje susitiko "Šilainiai" (šeimininkai) ir Kauno "SRC" (svečiai). Pirmasis kėlinys klostėsi taškas į tašką ir nė viena komanda nesugebėjo nutolti – 24:23. Antrą kėlinį kiek geriau sužaidė šeimininkai ir po dviejų kėlinių jie buvo priekyje – 48:44. Trečią kėlinį labai galingai sužaidė "Šilainiai" po kurio jau turėjo aštuoniolikos taškų pranašumą – 76:58. Ketvirtame kėlinyje "SRC" dar bandė gintis aktyviai ir kažką pakeisti šiose rungtynėse, tačiau "Šilainiai" į visus varžovų bandymus, turėjo savo atsakymų ir laimėjo rungtynes užtikrintai – 100:85.

Rungtynes geriau pradėjo "Šilainiai" kurie sužaidus pora minučių pirmavo 6:2. Penkiais taškais atsakė Šarūnas Dimša ir jau svečiai rezultatą persvėrė savo naudai – 6:7.Po du taškus apsikeitė komandos, o tuomet tritaškį pataikė Justas Ališauskas, o į tai trimis tritaškiais atsakė Šarūnas Dimša ir rezultatas – 11:18. Šešis taškus pelnė šeimininkai, o penkiais atsakė svečiai ir skirtumas pasikeitė minimaliai – 17:23. Kėlinį septyniais taškais be atsako užbaigė šeimininkai ir po pirmo ketvirčio – 24:23. Antrasis kėlinys taip pat klostėsi kaip ir pirmasis ir nė viena komanda nesugebėjo atitrūkti, tad po dviejų kėlinių – 48:44.

Trečią kėlinį dviem tritaškiais pradėjo Justas Ališauskas, o aštuoniais taškais atsakė "SRC" ir sumažino atsilikimą iki dviejų taškų – 54:52. Galingai spurtavo "Šilainiai" pelnę 18 taškų, o tik trimis atsakė "SRC" ir skirtumas jau tapo solidus – 72:55. Iki kėlinio pabaigos skirtumas padidėjo dar vienu tašku ir po trijų kėlinių – 76:58. Ketvirtame kėlinyje intrigos "SRC" atkurti jau nesugebėjo ir galutinis rungtynių rezultatas – 100:85.

"Šilainiai": Justas Ališauskas43 tšk. (5 perimt. kam., 9 išpr. praž., 53 naud. bal.), Giedrius Purauskas – 21 tšk. (8 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Edvinas Adomaitis – 14 tšk. (15 atk. kam.), Henrikas Paulauskas – 12 tšk.

Kauno "SRC": Šarūnas Dimša 33 tšk., Karolis Tarvydas – 17 tšk., Deividas Baika – 11 tšk., Aidas Makūnas – 10 tšk.

„Banga“ po pratęsimo krito prieš „Kauno SRC“ (2015 sausio 23 d., penktadienis, 00:52 val.)"DNC - Sport Fairy" be didesnio vargo palaužė "Kauno SRC" ekipą. (2015 kovo 08 d., sekmadienis, 17:55 val.)„Šilainiai“ pasiekė nesunkią pergalę (2014 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 22:38 val.)„Kauno Kolegija“ sutriuškino „Šilainius“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 23:15 val.)„Šilainiai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Voluktę“ (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 22:52 val.)„Voluktė“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Kauno SRC“ (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 23:39 val.)Permainingoje bei emocingoje rungtynių pabaigoje ‒ sunki „Kauno SRC“ pergalė (2015 vasario 10 d., antradienis, 19:56 val.)KK „Pauliukai“ turnyrinėje lentelėje aplenkė „Kauno SRC“ (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 17:56 val.)„Šilainiai“ paskendo „Voluktės“ tritaškių lietuje (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 00:52 val.)„Voluktė“ po atkaklios kovos įveikė „Kauno SRC“ ir žengė į pusfinalį. (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 19:01 val.)