Kauno kolegija vs Kauno SRC (100:74)B lyga, „Baltik sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 03 d., Antradienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Antroje pusėje Įsigėbėjusi „Kauno Kolegija“ nušvalė „Kauno SRC“ ekipą

2015 kovo 03 d., Antradienis, 19:41 val., peržiūros: 1054

Kovo 3 dieną, Kauno kolegijos mažojoje salėje, įvyko B lygos „Baltik sport“ reguliariojo sezono rungtynės. Savo jėgas išbandė „Kauno Kolegija“ (Šeimininkai) ir „Kauno SRC“ ekipos. Nors pirmoje rungtynių pusėje rungtynės buvo daugmaž apylygės, tačiau po ilgosios pertraukos įsibėgėję „Kauno Kolegijos“ pradėjo visiškai dominuoti aikštelėje, ir nepaliko varžovams jau po trijų kėlinių nepaliko varžovams jokių vilčių. Galutinis rungtynių rezultatas (100 – 74).

Rungtynės prasidėjo gan apylygiai. Pirmi į priekį išsiveržė šeimininkai, pelnę 6 taškus be atsako, tačiau svečiai netrukus atsakė savo pačių spurtu (2-10) ir tada jau svečiai buvo priekyje rezultatu (8-10). Visgi, kėlinuką kur kas geriau užbaigė „Kauno Kolegija“ jie pelnė 9 taškus be atsako ir pirmam kėlinukui pasibaigus pirmavo rezultatu (17 – 10).

Antrasis kėlinukas prasidėjo „Kauno SRC“ ekipos spurtu. Svečiai pradėjo kėlinuką puikia (2-12) atkarpa ir išsiveržė į priekį (19-22). Tačiau iš kart po to, šeimininkai pradėjo žaisti daug efektyviau ir tiesiog visiškai apaisti varžovus po krepšiu. „Kauno Kolegija“ per antrą ketvirtį neprametė nė vieno metimo iš dvejų taškų zonos. Jie sumetė visus 10 metimų kuriuos atliko. Būtent tai padėjo jiems vėl persverti rezultatą ir ilgosios pertraukos metu pirmauti 7 taškų skirtumu (43 – 36).

Po ilgosios pertraukos, šeimininkai galutinai įsibėgėjo. Į kiekvieną taiklų svečių metimą, šeimininkai atsakydavo dvejais ar daugiau tokių pačių. Taip po truputį vis didindami savo persvarą, šeimininkai galėjo sau leisti lengviau kvėpuoti. Na, o kėlinuką užbaigę spurtu (14-3), po trijų kėlinių „Kauno Kolegijos“ krepšininkai pirmavo jau 26 taškų skirtumu (78 – 52).

Ketvirtasis kėlinukas jau tebuvo formalumas. Svečiai jau susitaikė su pralaimėjimu ir žaidė tik savo malonumui. Šeimininkai taip pat pajautę, jog pergalė jau jų rankose nepasikuklino ir nudžiugino žiūrovus vienu, kitu gražiu dėjimu į krepšį. Galutinis rungtynių rezultatas (100 – 74).

Kauno kolegija: Modestas Latkauskas – 29 tšk. (11 atk. kam.), Tautvydas Žioba – 23 tšk. (15 atk. kam., 6 rezult. perd.), Paulius Parachomikas – 18 tšk. (10 atk. kam.), Deividas Stankevičius – 14 tšk. (10 rezult. perd.)

Kauno SRC: Rytis Adžgauskas – 19 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Jonas Pacevičius – 18 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Martynas Valaitis – 18 tšk., Karolis Tarvydas – 14 tšk.

„Kauno Kolegijos“ treneris Kostas Gedminas:

„Na, antroje pusėje pagerinom gynybą, įleidau vieną gerą gynėją, sustabdėm jų lyderius. Na o poto žaidimas jau pasidarė praktiškai į vieną pusę. Atsirevančavom už ankstesnį pralaimėjimą jiems“

Visas rungtynes pirmavusi „Kauno Kolegija“ įveikė KK „Pauliukai“ ekipą (2014 spalio 21 d., antradienis, 21:52 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Banga“ nugalėjo „Kauno SRC“ (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 01:56 val.)„Kauno Kolegija“ sutriuškino „Šilainius“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 23:15 val.)„Kauno kolegija“ be vargo įveikė „Pauliukus“ (2015 vasario 24 d., antradienis, 20:47 val.)Darniai rungtyniavusi BC „Sporto Fėja ‒ Detagama“ nušlavė nepilnos sudėties „Kauno SRC“ (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 22:12 val.)„Kauno kolegija“ išlygino serijos rezultatą (2015 kovo 24 d., antradienis, 20:06 val.)„Bangos“ šešetukas palaužė išretėjusias „Kauno Kolegijos“ gretas (2015 vasario 06 d., penktadienis, 00:09 val.)Net 30-imt kartų suklydusi „Kauno kolegija“ pralaimėjo tik paskutinėmis sekundėmis „Bangai“ (2015 kovo 27 d., penktadienis, 00:39 val.)KK „Pauliukai“ turnyrinėje lentelėje aplenkė „Kauno SRC“ (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 17:56 val.)Permainingoje bei emocingoje rungtynių pabaigoje ‒ sunki „Kauno SRC“ pergalė (2015 vasario 10 d., antradienis, 19:56 val.)