BC „Sporto fėja“ – Detagama vs Banga (82:64)B lyga, „Baltik sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 vasario 11 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Negausiai susirinkusi „Banga“ buvo toli nuo revanšo prieš BC „Sporto fėją ‒ Detagamą“

2015 vasario 11 d., Trečiadienis, 23:04 val., peržiūros: 1025

Trečiadienį, vasario 11 dieną, Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "B" lygos, "Baltik sport" pirmenybių rungtynės, tarp vietos BC "Sporto fėjos – Detagamos" (11/1) ir svečių "Bangos" (7/6) ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios aikštės šeimininkai kontroliavo žaidimą ir vis didino savo pranašumą. Triuškinančią persvarą turėję BC "Sporto fėjos – Detagamos" krepšininkai po ilgosios pertraukos kiek atsipalaidavo ir leido priešininkams kiek atsigriebti, tačiau tas įtakos rungtynių baigčiai neturėjo, ko pasekoje pergalę šventė šeimininkai. 82:64.

Rungtynių pradžioje abi komandos surengė po kelis rezultatyviai pasibaigusiu išpuolius, po kurių rezultatas dar buvo lygus, tačiau kiek vėliau aikštės šeimininkai ėmė po truputį tolti. Visų pirmą įgijo nedidelį trijų taškų pranašumą, kuris dar nekėlė tokios didelės grėsmė "Bangai", tačiau kėlinuko laikui perkopus į antrą pusę BC "Sporto fėja – Detagama" spurtavo 9:0 ir įgijo jau vienuolikos taškų pranašumą, kurį išlaikė iki pat pirmojo kėlinio pabaigos. 26:15.

Antrasis ketvirtis prasidėjo apylygiu žaidimu, netgi šiek tiek geresniu svečių ekipos puolimu, ko pasekoje skirtumas tarp komandų buvo sumažėjęs iki vienženklio, tačiau neilgam, nes ir vėl spurtavę aikštės šeimininkai įgijo septyniolikos taškų pranašumą. Į tai "Bangos" krepšininkai atsakė vos vienu taikliu dvitaškiu metimu, po kurių BC "Sporto fėja – Detagama" pelnė dar trylika taškų be jokio varžovų atsako bei padidino savo persvarą iki triuškinančių 28-ių taškų. 53:25.

Po ilgosios pertraukos iškart pasijautė BC "Sporto fėjos – Detagamos" atsipalaidavimas, už kurį jie turėjo sumokėti aštuoniais iš eilės "Bangos" taškais, kurie leido skirtumą tarp komandų sumažinti iki dvidešimties taškų. Vis tik, pačiu laiku susiėmę aikštės šeimininkai sugebėjo ir vėl prižadinti savo puolimo mašiną, kurios sėkmingo veikimo dėka žaidimas išsilygino ir išliko panašus iki pat trečiojo ketvirčio pabaigos. 67:45.

Paskutinėje rungtynių dalyje stebuklų neįvyko. Nors pirmosiomis šio kėlinuko minutėmis žymiai solidžiau atrodė svečių ekipos krpešininkai, kurie sugebėjo vieną po kito rengti rezultatyvius išpuolius bei sumažinti skirtumą tarp komandų iki trylikos taškų, tačiau tvirtai iniciatyvą savo rankose laikę BC "Sporto fėjos – Detagamos" žaidėjai atstatė solidesnį pranašumą bei pasiekė, iš pažiūros, nesunkią pergalę rezultatu 82:64.

Po pergalės nugalėtojų treneris Darius Gvildys kalbėjo: "Banga šiandien ir vėl nesusirinko į rungtynes stipriausios sudėties, kaip ir praeitą kartą, todėl yra sunku kažką objektyviai pasakyti. Tiesiog pasinaudojome tuo, kad varžovų nebuvo gausu, padarėme gerą pirmą pusę ir vėliau buvo lengviau, tačiau matėme, kad Banga yra kovotojų komanda, turi tokį čempionų mentalitetą ir antroje rungtynių pusėje parodė, kad niekas nebaigta, kol nebaigta, iš tikrųjų nebuvo taip lengva".

Pralaimėtojų strategas Šarūnas Liesis, paklaustas, kodėl taip negausiai renkasi į rungtynes, sakė: "Vieniems yra moksleivių čempionatai šiandieną, kitiems mokslai, tretiems vėl... yra kaip yra. O iš žaidimo pusės, tai jie vistiek stipresni buvo, greičiau bėgo, mažiau klaidų darė. Mes tik ketvirtą kėlinuką daugiau mažiau panašiai žaidėme. Mūsų tokios klaidos, tai perdavimas ne ten, tai dar kažkas, po to viskas susideda ir taip gaunasi, toks rezultatas".

BC "Sporto fėja – Detagama": Paulius Vaškevičius – 19 tšk., Giedrius Bartkus – 16 tšk., Donatas Gudeliauskas – 11 tšk., Leonardas Ivanovas – 11 tšk.

"Banga": Arnas Lubys – 25 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Renatas Issak – 22 tšk. (5 išpr. praž.), Lukas Tumpa – 6 tšk.

„Banga“ pusfinalį pradėjo pergalę prieš „Sporto fėją“ – Detagamą (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 22:05 val.)„Fėjų“ mūšyje triumfavo geriau antrąją rungtynių pusę sužaidusi BC „Sporto Fėja ‒ Detagama“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 22:51 val.)L. Ivanovo baudų metimai padovanojo pergalę BC „Sporto fėja“ – Detagama ekipai (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 22:43 val.)Po įtemptos kovos „Kauno kolegija“ privertė patirti BC „Sporto fėja“ – Detagama pralaimėjimo skonį (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 20:07 val.)„Banga“ po pratęsimo krito prieš „Kauno SRC“ (2015 sausio 23 d., penktadienis, 00:52 val.)Antrajame „B“ lygos lyderių susitikime ir vėl pranašesni buvo BC „Sporto Fėjos ‒ Detagamos“ krepšininkai (2015 sausio 13 d., antradienis, 23:36 val.)„Banga“ neapgynė savo tvirtovės ir turėjo pripažinti „Voluktės“ pranašumą (2015 sausio 08 d., ketvirtadienis, 23:53 val.)„DNC ‒ Sport Fairy“ patiesė BC „Sporto fėją & Detagamą“ ir pasidabino „B“ lygos bronza (2015 balandžio 17 d., penktadienis, 21:40 val.)Mūšyje negausiomis pajėgomis BC „Sporto Fėja ‒ Detagama“ po itin atkaklios kovos įveikė „Bangą“ (2014 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 23:54 val.)Įspūdingai atsitiesę BC „Sporto fėja“ – Detagama krepšininkai palaužė „Pauliukus“ (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 22:25 val.)