Kauno SRC vs DNC – Sport Fairy (78:93)B lyga, „Baltik sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 08 d., Sekmadienis, 16:15 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

"DNC - Sport Fairy" be didesnio vargo palaužė "Kauno SRC" ekipą.

2015 kovo 08 d., Sekmadienis, 17:55 val., peržiūros: 874

Sekmadienį, kovo 8 dieną, Kauno mechanikos mokykloje įvyko "B" lygos "Baltik sport" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko aikštės šeimininkai "Kauno SRC" ir svečiai "DNC – Sport Fairy" ekipos. Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (14:27). Antrame kėlinyje "DNC – Sport Fairy" ekipa dar šiek tiek padidino pranašumą ir po dviejų kėlinių komandas jau skyrė 18 taškų – (36:54). Trečiame kėlinyje "Kauno SRC" ekipai šiek tiek pavyko sumažinti skirtumą ir po trijų kėlinių komandas skyrė 15 taškų – (60:75). Ketvirtame kėlinyje šeimininkams buvo pavykę sumažinti skirtumą iki vienženklio, bet svečiai vėl sugrąžino turėtą persvarą ir rungtynės baigėsi rezultatu – (78:93).

Pirmasis kėlinys prasidėjo šeimininkų taikliu dvitaškiu metimu, netrukus svečiai į tai atsakė taikliu tolimu metimu po kurių komandos dar kelis kartus apsikeitė tiksliomis atakomis ir sužaidus 3 minutes rezultatas tapo – (9:10). Prabėgus dar 2 minutėms svečiai surengė atkarpą – (1:10) ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė jau 10 taškų – (10:20). Antroje kėlinio dalyje "DNC – Sport fairy" dar keliais taškais padidino skirtumą ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (14:27).

Antrą kėlinį komandos pradėjo apsikeisdamos keliomis atakomis, po kurių sekė laimėta svečių atkarpa – (5:11) ir skirtumas tarp komandų išaugo iki 20 taškų – (24:44). Prabėgus dar 3 minutėms "Kauno SRC" komandai pavyko sušvelninti skirtumą iki 14 taškų (32:46). Per likusį laiką "DNC – Sport fairy" komanda dar 4 taškais padidino skirtumą ir po dviejų kėlinių komandas skyrė jau 18 taškų – (36:54).

Trečio kėlinio pirmoji pusė prasidėjo svečių laimėta atkarpa – (8:14), po kurios skirtumas tarp komandų pirmą kartą išaugo iki didžiausio rungtynėse 24 taškų – (44:68). Visgi vaizdas antroje kėlinio dalyje pasikeitė. "Kauno SRC" krepšininkams pavyko sužaisti keletą rezultatyvių atkarpų, po kurių skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 15 taškų – (60:75).

Ketvirtą kėlinį geriau pradėjo šeimininkai, kuriems pavyko laimėti atkarpą – (10:4), po kurios skirtumas tarp komandų sumažėjo iki vienženklio – (70:79). Netrukus svečiai į tai atsakė 5 iš eilės pelnytais taškais ir skirtumas vėl tarp komandų šoktelėjo iki dviženklio – (70:84). Per likusį laiką šeimininkai daugiau nesugebėjo sumažinti atsilikimo ir rungtynės baigėsi rezultatu – (78:93).

Po laimėtų rungtynių "DNC – Sport fairy" komandos treneris kalbėjo: "Trūko šiandieną kelių mūsų žaidėjų, bet neblogai sužaidėme, pataikėme metimus, Liūtas šiandien labai gerai sužaidė. Tiesiog buvome šiandien stipresni."

Kauno SRC: Šarūnas Dimša – 36 tšk., Jonas Pacevičius – 18 tšk. (6 išpr. praž.), Aidas Makūnas – 9 tšk.

DNC – Sport Fairy: Andrius Gedminas – 21 tšk., Liutauras Lukošenkinas – 19 tšk., Marius Šumlinskas – 15 tšk., Giedrius Jevstignejevas – 11 tšk. (13 atk. kam.), Tadas Vasiliauskas – 10 tšk.

„DNC ‒ Sport fairy“ be didesnio vargo įveikė „Bangos“ ekipą. (2015 vasario 19 d., ketvirtadienis, 23:42 val.)„DNC ‒ Sport Fairy“ palaužė „Pauliukai“ ekipą (2015 vasario 10 d., antradienis, 22:58 val.)„Šilainiai“ be didesnio vargo sutriuškino Kauno „SRC“ (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 23:40 val.)„DNC – Sport Fairy“ vos išsaugojo pergalę savo rankose (2015 vasario 03 d., antradienis, 23:11 val.)„DNC – Sport Fairy“ pergalei pasiekti užteko vieno kėlinuko (2015 kovo 17 d., antradienis, 22:43 val.)„DNC ‒ Sport Fairy“ kandžiojosi, bet prieš vėją nepapūtė (2015 balandžio 13 d., pirmadienis, 22:47 val.)„DNC – Sport Fairy“ nesunkiai įveikė „Šilainius“ (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 01:20 val.)„DNC ‒ Sport Fairy“ nesunkiai eliminavo KK „Pauliukus“ (2015 kovo 24 d., antradienis, 22:53 val.)Antroje pusėje Įsigėbėjusi „Kauno Kolegija“ nušvalė „Kauno SRC“ ekipą (2015 kovo 03 d., antradienis, 19:41 val.)DNC – Sport Fairy nugalėjo nuo antro kėlinio 5-se žaidusius KK „Pauliukai“ (2015 kovo 10 d., antradienis, 23:38 val.)