Banga vs KK „Pauliukai“ (91:72)B lyga, „Baltik sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 sausio 15 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„Banga“ susitvarkė su puolime strigusiais KK „Pauliukais“

2015 sausio 15 d., Ketvirtadienis, 23:31 val., peržiūros: 1044

Ketvirtadienį, sausio 15 dieną, VDU sporto centro salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "B" lygos, "Baltik sport" pirmenybių rungtynės, tarp vietos "Bangos" (5/3) ir svečių KK "Pauliukų" (3/5) ekipų. Susitikimo pradžioje abi komandos žaidė labai panašiai, todėl po pirmojo kėlinuko rezultatas buvo lygus, tačiau jau antrojo ketvirčio pradžios žymiai efektingiau puolime žaidę "Bangos" krepšininkai sugebėjo atitolti nuo varžovų, kurie strigo aikštės šeimininkų puolime. Vėliau KK "Pauliukai" dar bandė vytis, tačiau užtikrintai žaidę "Bangos" žaidėjai išlaikė žaidimo vadžias savo rankose ir pasiekė pergalę rezultatu 91:72 (18:18, 28:17, 28:21, 17:16).

Susitikimo pradžioje abi komandos apsikeitė trumpomis atkarpomis, po kurių trijų taškų pranašumą turėjo aikštės šeimininkai. Kiek vėliau, kelis rezultatyvius išpuolius iš eilės surengę KK "Pauliukai" bei nesulaukę didesnio priešininkų atsako įgijo kelių taškų pranašumą, tačiau vietoje nestovėję "Bangos" krepšininkai netrukus susigrąžino iniciatyvą į savo rankas. Vis tik, pirmojo kėlinuko pabaigą geriau sužaidę svečiai rezultatą išlygino. 18:18.

Antrojo ketvirčio pradžioje į priekį dar buvo išsiveržę KK "Pauliukai", tačiau neilgam, nes netrukus sekė kelios iš eilės aikštės šeimininkų sėkmingos atakos, kurių dėka rezultatas ir vėl tapo lygus. Kiek vėliau "Banga" surengė dar vieną spurtą, kurio dėka jiems pavyko perimti iniciatyvą ir įgyti penkių taškų persvarą. Svečių ekipos žaidėjai ėmė vis dažniau strigti varžovų gynybos gniaužtuose, kuo puikiai pasinaudoję šeimininkai prieš ilgąją pertrauką įgijo vienuolikos taškų pranašumą. 46:35.

Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai pelnė dar šešis taškus iš eilės ir taip padidino skirtumą tarp komandų jau iki septyniolikos taškų. Vėliau KK "Pauliukai" dar mėgino vytis priešininkus ir buvo kiek sušvelninę deficitą, tačiau čia pat sekė "Bangos" spurtas 8:0, kurio dėka jų persvara padidėjo iki 21-ieno taško. Įpusėjus trečiam kėlinukui svečių puolimas kiek pagerėjo, ko pasekoje iki ketvirčio pabaigos jiems pavyko sumažinti atsilikimą iki aštuoniolikos taškų. 74:56.

Paskutinėje rungtynių dalyje, kaip ir buvo galima tikėtis, aistrų netrūko, tačiau tvirtai turimos persvaros įsikibę aikštės šeimininkai netrukus ją ir vėl padidino iki dvidešimties taškų ribos. Nors ir turėjo nemažą deficitą, tačiau ir toliau pagirtinai kovoję KK "Pauliukai" sugebėjo kiek sušvelninti skirtumą tarp komandų, tačiau nei akimirkai neatsipalaidavę "Bangos" krepšininkai išlaikė solidžią persvarą savo rankose, kas reiškė jų pergalę rezultatu 91:72.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Šarūnas Liesis kalbėjo: "Aš manyčiau, kad, vis dėlto, pergalę nulėmė kovingumas. Galbūt mūsų pusėje buvo daugiau didesnių žmonių, o jų pusėje buvo nemažai problemų su gynyba, bet iš esmės, kai pradedi gerai gintis ir apsigini, tuomet gerai ir užpuoli. Todėl, mano manymu, pagrindas buvo gera gynyba ir noras žaisti, o tai, mano manymu, yra pergalės laidas".

"Banga": Arnas Lubys – 29 tšk. (6 rezult. perd.), Aurimas Karbauskas – 16 tšk. (10 atk. kam., 8 rezult. perd.), Povilas Liesis – 13 tšk. (10 atk. kam., 5 perimt. kam.), Mintautas Bulanovas – 12 tšk. (5 išpr. praž.), Lukas Kriščiūnas – 10 tšk.

KK "Pauliukai": Arvydas Geiša – 30 tšk. (11 atk. kam., 6 išpr. praž.), Mindaugas Gelžinis – 18 tšk. (5 išpr. praž.), Arminas Čapkauskas – 17 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.)

„DNC ‒ Sport Fairy“ nesunkiai eliminavo KK „Pauliukus“ (2015 kovo 24 d., antradienis, 22:53 val.)„Kauno kolegija“ be vargo įveikė „Pauliukus“ (2015 vasario 24 d., antradienis, 20:47 val.)„Kauno SRC“ įveikė „Pauliukus“ (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 20:12 val.)„Voluktei“ teko pavargti rungtynėse su „Pauliukais“ (2014 lapkričio 04 d., antradienis, 15:21 val.)„Bangos“ šešetukas palaužė išretėjusias „Kauno Kolegijos“ gretas (2015 vasario 06 d., penktadienis, 00:09 val.)„Banga“ įveikė negausiai susirinkusius jaunuosius „Tornado KM ‒ Bonum Signum“ (2015 sausio 29 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)„Tornado KM ‒ Bonum Signum“ rungtynių pabaigoje pagadino KK „Pauliukams“ nervus (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 16:33 val.)„Banga“ po pratęsimo krito prieš „Kauno SRC“ (2015 sausio 23 d., penktadienis, 00:52 val.)„Banga“ po puikaus ketvirto kėlinio privertė pasiduoti „Šilainių“ ekipą. (2015 vasario 27 d., penktadienis, 00:09 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Kauno Kolegija“ įveikė KK „Pauliukai“ ekipą (2014 spalio 21 d., antradienis, 21:52 val.)