Voluktė vs DNC – Sport Fairy (75:61)B lyga, „Baltik sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2015 balandžio 13 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„DNC ‒ Sport Fairy“ kandžiojosi, bet prieš vėją nepapūtė

2015 balandžio 13 d., Pirmadienis, 22:47 val., peržiūros: 1252

Balandžio 13-ąją dieną, pirmadienį, A.Sabonio krepšinio centre įvyko trečiosios „B“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių pusfinalio serijos rungtynės tarp namuose žaidusių „Voluktės“ krepšininkų ir svečių rolėje buvusios „DNC – Sport Fairy“ ekipos. Pirmąjį serijos mačą kiek netikėtai rezultatu 77:71 laimėjo „DNC – Sport Fairy“, tačiau sekančiame susitikime „Voluktė“ atsirevanšavo su kaupu (102:73) ir serijoje stojo lygybė.

Rungtynių startas klostėsi ganėtinai vangiai. 4 M.Lisajevičiaus taškai išvedė į priekį „Voluktę“ (4:0), bet kito aikštės šeimininkų metimo teko laukti kelias minutes. Sužaidus 3 minutes, K.Meiliūno tritaškis grąžino pusiausvyrą (4:4), bet po šio epizodo kuriam laikui nutilo ir „DNC – Sport Fairy“ puolimas. Likus žaisti 4 minutes, A.Žėkas nutraukė tylą (6:4), o po A.Giedraičio baudų metimų rezultatas tapo 8:4. L.Lukošenkino tolimas šūvis pjovė skirtumą iki minumo (8:7), tačiau ketvirčio finiše „Voluktė“ surengė spurtą 6:0 ir po pirmųjų 10 minučių susikrovė 7 taškų persvarą – 14“7.

Antrojo kėlinio pradžioje komandos panašiu tempu rinkosi taškus ir skirtumas svyravo neženkliai. Po R.Lukoševičiaus tritaškio „Voluktė“ pirmavo 8 taškais (19:11), bet tuomet į šturmą kilo „DNC – Sport Fairy“. D.Budgino kariauna laimėjo atkarpą 3:9 ir dar neįpusėjus ketvirčiui skirtumas ištirpo iki ranka pasiekiamo (22:20). Visgi tuomet prabilo „Voluktės“ snaiperiai, kurie smeigė dar tris tritaškius, iniciavo spurtą 11:4, po kurio skirtumas tarp ekipų šoktelėjo iki 9 taškų (33:24). Pirmosios dvikovos pusės finiše „DNC – Sport Fairy“ netylėjo, tačiau priartėti trukdė spragos gynyboje, kurias taškais vertė A.Giedraitis ir įpusėjus mačui „Voluktė“ išsaugojo 8 taškų pranašumą – 38:30.

Po didžiosios pertraukos apie save priminė M.Lisajevičius, kuris įsūdė dar porą tritaškių ir padidino savo komandos atotrūkį iki 12 taškų (44:32). Prabudę „DNC – Sport Fairy“ krepšininkai atsakė 7 taškais paeiliui ir pjovė deficitą iki 5 taškų (44:39), tačiau netrukus „Voluktės“ taikliarankiai vėl nuramino įsisiautėjusius priešininkus ir du tolimi šūviai leido aikštės šeimininkams susigrąžinti dviženklę persvarą (50:40). Visą likusį kėlinio laiką komandos panašiu tempu pildė savo taškų kraitį ir skirtumas nuolat svyravo tarp vienženklės ir dviženklės ribos. Po. D.Aklio dvitaškio su pražanga, „Voluktė“ pirmavo 12 taškų skirtumu (59:47), tačiau T.Vasiliausko pastangomis, po trijų kėlinių aikštelės šeimininkai tenkinosi 9 taškų pranašumu – 59:50.

Lemiamos susitikimo dalies pirmosiomis minutės komandos apsikeitė tritaškiais, bet lygi kova tęsėsi ir „DNC – Sport Fairy“ krepšininkams niekaip nesisekė priartėti. Ketvirčio viduryje „Voluktė“ ėmė ryškinti pergalės kontūrus, surinko 6 taškus be atsako ir įgijo 14 taškų persvarą (71:57). Pakankamai nerezultatyvi kova kur kas parankesnė buvo „Voluktei“, kuri užtikrintai pirmavo ir po truputį artėjo finalo link. Rungtynių finiše „DNC – Sport Fairy“ taip ir nesugebėjo atsitiesti ir „Voluktė“ šventė įtikinamą pergalę rezultatu 75:61.

Matas Lisajevičius („Voluktė“):

Serijos starte varžovai įgėlė Jums, bet sekančiose dvi rungtynės praėjo be didesnių komplikacijų. Ar pelnytai prasibrovėte į finalą?

„Manau, kad taip. Buvom verti patekti į finalą. Abu paskutinius mačus laimėjom pakankamai įtikinamai. Komanda sužaidė gerai ir manau, kad mūsų komandos lygis yra aukštesnis šiai dienai.“

Finale laukia „Banga“. Šį sezoną jau dukart susitikot su šiais varžovais. Ką galvojate apie būsimus priešininkus?

„Gera ir patyrusi komanda. Laukia sunki kova.“

Donatas Budginas („DNC – Sport Fairy“):

„Sveikinam varžovus!“

„Voluktę“ į pergalę vedė M.Lisajevičius (24 tšk., 7 atk. k., 5 rez. p., 11 išpr. pr., 38 naud. b.), M.Krygeris (13 tšk.), A.Giedraitis (11 tšk.), R.Lukoševičius (10 tšk.), D.Aklys (6 tšk.), D.Sabeckis (4 tšk., 6 atk. k.) ir A.Žėkas (4 tšk., 8 atk. k.).

„DNC – Sport Fairy“ gretose išsiskyrė K.Meiliūnas (16 tšk., 6 atk. k., 5 išpr. pr.), G.Jevstignejevas (14 tšk., 12 atk. k., 2 bl.), T.Vasiliauskas (10 tšk., 7 atk. k.), A.Gedminas (6 tšk.), L.Lukošenkinas (5 tšk.), P.Valentukonis (4 tšk.) ir M.Šumlinskas (4 tšk.).

Kaip jau buvo minėta, „B“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių finale „Voluktė“ susitiks su „Banga“. Mūšyje dėl bronzos „DNC – Sport Fairy“ kovos su BC „Sporto Fėja – Detagama“. Finalai vyks balandžio 17-ąją dieną, penktadienį, A.Sabonio krepšinio centre.

„DNC ‒ Sport Fairy“ palaužė „Pauliukai“ ekipą (2015 vasario 10 d., antradienis, 22:58 val.)„DNC – Sport Fairy“ pergalei pasiekti užteko vieno kėlinuko (2015 kovo 17 d., antradienis, 22:43 val.)„DNC – Sport Fairy“ nesunkiai įveikė „Šilainius“ (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 01:20 val.)„DNC – Sport Fairy“ vos išsaugojo pergalę savo rankose (2015 vasario 03 d., antradienis, 23:11 val.)„DNC ‒ Sport fairy“ be didesnio vargo įveikė „Bangos“ ekipą. (2015 vasario 19 d., ketvirtadienis, 23:42 val.)„DNC ‒ Sport Fairy“ patiesė BC „Sporto fėją & Detagamą“ ir pasidabino „B“ lygos bronza (2015 balandžio 17 d., penktadienis, 21:40 val.)„DNC ‒ Sport Fairy“ nesunkiai eliminavo KK „Pauliukus“ (2015 kovo 24 d., antradienis, 22:53 val.)„Voluktė“ iškovojo ketvirtąją pergalę (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 23:13 val.)„Voluktė“ be didesnio vargo įveikė „DNC ‒ Sport Fairy“ ekipą ir išlygino pusfinalio serijos rezultatą. (2015 balandžio 07 d., antradienis, 21:37 val.)Po atkaklios kovos “DNC – Sport Fairy“ nugalėjo „Voluktė“ ir pusfinalyje įsiveržė į priekį 1:0 (2015 kovo 31 d., antradienis, 23:36 val.)