Sporto manija – OTO vs Pauliukai (78:58)B lyga, „Baltic Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 vasario 05 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ A. Stulginskio pagrindinė mokykla, Partizanų g. 152, Kaunas, LT-50330

„Pauliukų“ penketas nepasipriešino „Sporto Manijai ‒ OTO“

2014 vasario 05 d., Trečiadienis, 22:29 val., peržiūros: 977

Trečiadienio vakarą KKL "B" lygos lyderiai "Sporto Manija – OTO" savo aikštėje priėmė negausias "Pauliukų" pajėgas. Itin galingai susitikimą pradėję "sporto manijakai" padėjo tvirtus pamatus pergalei. Po dviejų kėlinių komandas skyrė 19-os taškų riba. Trečiame kėlinuke svečiai kiek sustygavo savo žaidimą ir laimėjo ketvirtį, tačiau atsilikimas vis dar buvo didžiulis. Per paskutines dešimt žaidimo minučių mačo favoritai atliko formalumus ir iškovojo dar vieną pergalę rezultatu (78:58).

Rungtynes šeimininkai pradėjo susitelkę ir nusiteikę kovingai. Aktyvus spaudimas, kuris yra tapęs šios komandos vizitine kortele, padėjo "Sporto Manijai – OTO" spurtuoti 15:2. Neilgai trukus penkiais "sausais" taškais atsakė "Pauliukai" ir kiek sušvelnino atsilikimą (15:7). Tačiau per likusį kėlinio laiką šeimininkai pelnė dar 8-is taškus, o į savo krepšį praleido tik du ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių rezultatas buvo (23:9).

Antrame kėlinyje žaidimas kiek išsilygino ir skirtumas nebekito taip drastiškai. Vienos komandos sėkmingas atakasi greitai sekdavo kitos ekipos atsakas. Vis tik, keletas taiklių tolimų metimų padėjo šeimininkams savo persvarą padidinti jau iki 16-os taškų (33:17). Arvydas Geiša dviejų atakų metu pelnė tris taškus ir vėl padėjo svečiams kiek atsitiesti (33:20). Galiausiai kėlinuką ir vėl sėkmingiau užbaigė "Sporto Manija – OTO". Šeimininkai pelnė šešis taškus be atsako ir prieš ilgąją pertrauką turėjo 19-os taškų pranašumą (39:20).

Vos prasidėjus trečiaja ketvirčiui komandas jau skyrė 27 taškai (49:22). Kuomet atrodė, kad "Pauliukai" visiškai "sulūžo", jie ėmė atsitiesti. Svečiai antrąją kėlinio pusę sužaidė itin solidžiai ir net primetė savo žaidimą varžovams. Antroje ketvirčio dalyje "Pauliukai" pelnė 19 taškų, o varžovams leido įmesti 9-is ir prieš lemiamą kėlinį ekipas skyrė 17 taškų (58:41).

Paskutinis ketvirtis prasidėjo šešiais "sausais" šeimininkų taškais (64:41). Tačiau ilgainiui žaidimas ir vėl išsilygino ir "Sporto Manija – OTO" savo sąlygų nebediktavo taip užtikrintai. Kėliniui artėjant į pabaigą komandas skyrė 18 taškų (69:51). "Sporto Manija – OTO" dar kartą surengė mini spurtą 7:0 ir susitikime atvirų klausimų nebeliko (76:51). Kėlinio pabaigą sėkmingiau užbaigti svečiams padėjo Mindaugo Gelžinio ir Arvydo Geišos taškai (78:58).

Po rungtynių vienas "Pauliukų" komandos lyderių Mindaugas Gelžinis sakė: "Šiandien nebuvo mūsų pagrindinės sudėties. Trūko trijų gynėjų ir pagrindinio vidurio puolėjo, todėl rungtyniavo praktiškai antra sudėtis. Antras dalykas, varžovų jaunimas mus visas rungtynes spaudė, todėl savo padarė ir nuovargis. Rungtynių pradžioje nesisekė pataikyti, bet vėliau pripratome prie spaudimo. Gal net reikėtų padėkoti varžovams už tokią gerą pamoką, kuri padėjo prieš spaudimą išsivaryti kamuolį – mums to labai reikėjo. Manau jei būtume buvę pilnos sudėties – scenarijus būtų buvęs šimtu procentų kitas. Nežinau ar pergalė būtų pasiekta, ar ne, tačiau scenarijus būtų buvęs kitas tai tikrai".

Sporto manija – OTO: Rytis Adžgauskas – 20 tšk. (5 perimt. kam.), Elvinas Kalūginas – 15 tšk., Mantas Kudirka – 14 tšk.

Pauliukai: Arvydas Geiša – 22 tšk. (8 išpr. praž.), Mindaugas Gelžinis – 18 tšk., Žilvinas Levinskas – 11 tšk.

Dramatiško scenarijaus „B“ lygos finale triumfavo „Sporto Manija ‒ OTO“ (2014 balandžio 19 d., šeštadienis, 21:45 val.)„Pauliukai“ privertė pasiduoti „Kauno Kolegiją“ (2014 sausio 21 d., antradienis, 19:40 val.)„Pauliukių“ penketukas iškovojo svarbią pergalę (2014 vasario 11 d., antradienis, 21:16 val.)„Pauliukai“ parklupdė „Kauno SRC“ (2014 sausio 10 d., penktadienis, 22:26 val.)Po aistringų rungtynių į B lygos finalą žengia „Sporto manija ‒ Oto“ (2014 balandžio 19 d., šeštadienis, 00:02 val.)Po atkaklios kovos „Sporto manija ‒ OTO“ palaužė „Šilainių“ komandą. (2013 gruodžio 18 d., trečiadienis, 22:16 val.)„Sporto Manija ‒ OTO“ tęsia pergalių seriją (2014 sausio 23 d., ketvirtadienis, 00:10 val.)„Sporto manija ‒ OTO“ įveikė „Kauno SRC“ (2014 vasario 17 d., pirmadienis, 22:46 val.)Po atkaklios kovos „Pauliukai“ palaužė „Hidraulines sistemas & eSporto barą“ (2014 vasario 20 d., ketvirtadienis, 23:46 val.)„Sporto Manija ‒ OTO“ pasityčiojo iš BK „Centre“ (2014 vasario 19 d., trečiadienis, 23:01 val.)