Pauliukai vs Šilainiai (68:70)B lyga, „Baltic Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 sausio 28 d., Antradienis, 20:30 val. @ Juškonių sporto salė, Liepų g. 2, Juškonys, Jonavos r., LT-55402

„Šilainiai“ antrą kartą dramatiškoje kovoje palaužė „Pauliukus“

2014 sausio 28 d., Antradienis, 23:19 val., peržiūros: 1142

Antradienio vakarą KKL "B" lygos "Baltic Sport" pirmenybėse "Pauliukai" savo aikštėje priėmė svečius iš Kauno – "Šilainius". Nors į rungtynes abi komandos atvyko ne optimalių sudėčių, tačiau tai intrigos nesugadino. Permainingoje kovoje susitikimo baigtis galėjo pakrypti bet kuria linkme. Vis tik, "Šilainiai" reikiamu metu sužaidė kiek užtikrinčiau, o ir fortūna atrodo šiandien vilkėjo baltus marškinėlius. Paradoksalu, tačiau šis susitikimas kaip ir pirmasis baigėsi dviejų taškų persvara "Šilainių" pusėje. Dar daugiau, tiek pirmoje akistatoje, tiek ir šioje "Pauliukai" turėjo paskutiniojo metimo galimybę, tačiau ir šį kartą tritaškis skriejo pro šalį (68:70).

Susitikimą komandos pradėjo kiek susikausčiusios ir su atsargia žvalgyba. Sužaidus keturias minutes susitikime, žvilgtelėję į rungtynių švieslentę galėjo pagalvoti, kad vyksta futbolo rungtynės (2:3). Tačiau ilgainiui komandos kiek padidino apsukas puolime ir abiejų ekipų taškų kraičiai papilnėjo. Nors ir neženkliai, tačiau daugiausiai Arvydo Geišos pastangų dėka šeimininkai laimėjo pirmąjį ketvirtį (14:11).

Antrasis ketvirtis prasidėjo Mantauto Patašiaus benefisu ir rezultatas tapo (14:17). Abi komandos ir toliau didino tempą puolime, o ir skaičiai švieslentėje ėmė panašėti į krepšinio rungtynių rezultatą. "Pauliukai" nusprendė varžovus "užmėtyti" tritaškiais metimais. Net keturios atakos baigėsi tolimais taikliai šūviais, kurių dėka šeimininkams pavyko išsiveržti į priekį (30:27). Per likusį kėlinuko laiką "Pauliukai" minimaliai padidino savo pranašumą ir prieš ilgąją pertrauką turėjo 4-ių taškų persvarą (36:32).

Trečiojo kėlinio pirmosios minutės "Šilainius" turėjo priversti sunerimti, nes skirtumas grėsmingai išaugo (41:32), vėliau (43:34). Tačiau tada "Šilainiai" aiškiai parodė, kad į šį susitikimą atvyko tik kovoti dėl pergalės ir kad atsivežtų žaidėjų desantas yra pakankamai pajėgus šią pergalę pasiekti. Svečiai surengė įspūdingą spurtą, kuris truko iki kėlinio pabaigos. Po atkarpos 2:19 svečiai ne tik pasivijo varžovus, tačiau juos pralenkė (45:53).

Paskutiniojo kėlinio metu komandos ir toliau įrodinėjo esančios verta viena kitos. Daugiausiai Armino Čapkausko ir Arvydo Geišos tendemo dėka šeimininkai savo atsilikimą sumažino iki trijų taškų (55:58), vėliau (57:60). Intriga ir toliau tik didėjo, o laiko rungtyniauti liko vis mažiau. Galiausiai "Pauliukai" savo atsilikimą sumažino jau tik iki vieno taško (61:62). "Šilainiai" reikiamu metu pelnė keturis taškus iš eilės ir kiek atitrūko (61:66). Vis tik, greitai ši persvara ir vėl sumenko iki minimumo (65:66). Galiausiai svečiai pelnė dar keturis taškus ir galėjo jaustis kiek ramiau (65:70). Žilvinas Levinskas reikiamu metu smeigė tritaškį ir atgaivino šeimininkų viltis kovoti dėl pergalės (68:70). "Šilainiai" savo paskutiniosios atakos rezultatyviai suregsti nesugebėjo ir tą padaryti šansą gavo "Pauliukai". Atrodo, kad mačiusieji pirmąjį susitikimą turėjo pajusti "dežavu". Paskutinė ataka, ji vėl priklausė "Pauliukams" ir jie vėl savo tolimą tritaškį, galėjusį atnešti pergalę prametė. Nors ir sunkiai, tačiau "Šilainiai" iškovojo pergalę rezultatu (68:70).

Po susitikimo "Šilainių" komandos treneris Vitoldas Kapočius sakė: "Manau, kad pergalę nulėmė tai, jog rungtynių pabaigai buvome išsaugoję šiek tiek daugiau jėgų. Gal savo žodį tarė ir fortūna, nes varžovai prametė savo paskutinį tritaškį. Šiandien nesusitinko nei jų, nei mūsų komanda – žaidė vos ne antros sudėtys. Buvo lygi kova, dėl to taip ir nutiko, kad viską lemti galėjo vienas tritaškis".

Pauliukai: Arvydas Geiša – 24 tšk. (14 atk. kam.), Žilvinas Levinskas – 18 tšk. (7 perimt. kam.), Arminas Čapkauskas – 14 tšk. (16 atk. kam.)

Šilainiai: Mantautas Patašius – 28 tšk. (21 atk. kam.), Nerijus Urbanavičius – 20 tšk., Mantas Karauskas – 9 tšk.

„Šilainiai“ permainingos kovos pabaigoje palaužė „Pauliukus“ (2013 spalio 13 d., sekmadienis, 16:02 val.)„Šilainiai“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Kauno Kolegiją“ (2014 vasario 04 d., antradienis, 22:36 val.)„Šilainiai“ pratęsime palaužė „Hidraulines sistemas & eSporto barą“ (2013 lapkričio 28 d., ketvirtadienis, 23:01 val.)„Sporto manija ‒ Oto“ įrodė savo pranašumą prieš „Pauliukus“ (2014 sausio 07 d., antradienis, 23:38 val.)Atkakliose rungtynėse „Šilainiai“ tik po pratęsimo palaužė „Sabonio KC ‒ Vytautą“ (2014 sausio 20 d., pirmadienis, 23:21 val.)„Šilainiai“ nugalėjo savo varžovus (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 19:02 val.)„DNC & SPORT FAIRY“ nesunkiai palaužė „Pauliukai“ ekipą. (2014 kovo 13 d., ketvirtadienis, 00:11 val.)„Sporto manija ‒ OTO“ nesunkiai laimėjo prieš „Pauliukus“ (2013 lapkričio 29 d., penktadienis, 00:00 val.)Efektingose rungtynėse pergalę šventė „Pauliukai“ (2013 spalio 29 d., antradienis, 22:33 val.)„Šilainių“ lengvas pasivaikščiojimas prieš „BK Centre“ (2013 gruodžio 14 d., šeštadienis, 16:30 val.)